ייעוץ בקניית מחשב למשחקים בסביבות ה 4K - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ בקניית מחשב למשחקים בסביבות ה 4K

DJO

Recommended Posts

אין שום דבר להוכיח, מקס. כשתבצע OC עם ה1700+ תגיע ל2.5GHz, למשל, ועם ה2100+ תגיע ל2.7GHz. שניהם בעלי אותו פוטנציאל.

nike כנס לאתר הזה: http://www.cpudatabase.com/CPUdb//

אתר נחמד שיש בו הרבה תוצאות של OC ותווכח כי עם 1700 הגיעו להרבה יותר מאשר 2100.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הדבר מאוד אינו רלוונטי. ראשית, אתה מעין עיוור. תבדוק את מערכות הקירור, את המפרטים, את המתחים ואת אמיתות הדברים.

רד למטה בדף שנתת לי.. תראה שם שניתן להוסיף פרויקטים מבלי לאמת אותם. כלומר, ניתן סתם לכתוב 5.7GHz ולשלוח קשקוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה שום טעם לשקר, ואני מקווה שגם האחרים לא רואים לכך סיבה.

אם דעתכך באתר הזה כולם שקרנים, אז מוזר מאוד שרק בעלי 1700 שקרנים וכל בעלי 2100 דוברי אמת!

הינה עוד אתר שמאמת את דברי:

http://www.overclockers.ru/cgi-bin/database/base.cgi?sort=percent&action=results&date=10000&cpu=2&showother=ON&showcoms=ON&defclock1=0&defclock2=&defclock4=2&defclock3=&items=25&showonlylab=

לדעתך גם באתר זה כולם שקרנים? לא פשוט 1700 באמת טוב יותר מ-2100 למטרות OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג מהו הקישור שהבאת. בדוק אותו. הכל חרטומים. קוריאנית או משהו דומה.

בכל אופן.. אני זוכר ואם אני אמצא אני אביא קישור לAXP1700+ שעם גז הגיע לכ3.1GHz. זהו איזור המאקסימום שאליו תגיע ליבת המעבד. מעבר ל3.5GHz אני לא חושב שאיש יגיע, ורק בגלל זה אני לא רואה טעם בכלל היחוס ל4.0GHz שלבטח ראית שם. אבל מה שכן, אתה לא מקשיב לי. תסתכל על הקירור של המערכות. רובן שם עם מים חזקים ומערכות יקרות הרבה יותר. במקרה של התקציב הנתון זהו אויר פשוט.

ואגב.. אתה מוזמן לפנות לפורום 'אוברקלוקינג, קירור ומודינג' ולהווכח, כי לי מתחיל להמאס מהעקיצות והויכוחים הסתמיים שלך שאתה 'דוחף' לכל ת'רד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא דוחף עקיצות אלא מתקן איפה שאתה טועה. (אם לך בעיה אישית איתי אז תפנה אלי בפרטי ואל תהרוס לאנשים את הת'רד שלהם)

למעשה בלינק הזה (ולא צריך לדעת קוראינית בשביל להבין מספרים) הגיעו

עם VOLCANO 11 Xaser Edition ל 3045MHZ ב-60C.

ועם Volcano7+, ל-2604, 2588MHZ ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה? אני לא אהיה פרנואיד לרגע ואעמיד פנים שאין סיכוי שאנשים סתם כתבו שם והפרויקטים מאומתים, וזאת רק כי V7+ לא AXP1700+ ב1.6GHz עם 15מעלות צלזיוס. תראה. אמנם אלו ביצועי הAXP1700+, סבבה, אני לא אמרתי שלא, אבל הAXP2100+ טוב יותר. ואגב, אני מתערב איתך שהV11+ הזה עומד על רמת הקירור המאקסימלית שלו (רעש אדיר) וכי המארז בו הכל יושב מקורר בצורה כבדה מאוד, יחסית.

עריכה- קצר בבקשה את הקישור שלך. אני מניח ששמת לב לכך שהוא מבלגן את כל העמוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ספק שככל הקירורים שם הם במקסימום, אבל בכל זאת אי אשפר

להשוות V9 עם SK7+SF2 שיתנו בוציעים יתר טובים, מסכים?

וגם באתר הזה adamginz15 הגיע ל-2453MHz

על לוח EPOX ( ה- יותר טוב)

עם V9 שכבר התייחסתי אליו.

במתח 1.79V , עבור מתח גבוה יותר ניתן להגיע ליותר.

עריכה: אני לא רואה שהלינק הזה אישהו מבלגן. קראתי את החוקים ולא מצאתי הגבלה בנושא.

אשמח אם תוכל לכוון אותי לאותם חוקים שעברתי אליהם או להסביר מה בדיוק מבולגן בהודעה ומה אני אמור לעשות איתה שלא תהיה כזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה בלחץ? אין לזה שום קשר לחוקים. אני רק ביקשתי, מטעמי האישי. אתה לא רוצה? לא צריך.

בכל אופן, וכפי שאמרתי. הAXP2100+ טוב יותר אם התקציב מרשה, לאוברקלוק. אם אתה מפקפק בכך, פנה לפורום המתאים. זהו אינו המקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האסוס נראה יותר קוסם.. קיבל ביקורות חיוביות, ה 2 כרטיסי רשת עליו עושים חיים יותר קלים מאשר להתקין כרטיס רשת נוסף, גם הגרסא הבסיסית שלו באה עם כרטיס קול יותר טוב מהממוצע. אבל, הוא יקר. ואתה אומר שהוא גם לא טוב לאוברקלוקינג (גם לאוברקלקוינג השקט שאני מתכנן?)

ולכן אני כנראה אלך על ה , אין לי אוזניות איכותיות מידי אבל כן חשוב לי בסך הכל שתיהיה איכות טובה+ למוזיקה, אז להשקיע את הכסף הנוסף ל SL?

בקשר לזכרון.. בזה אני באמת לא מבין, לא מבין ב למיניהם, לקנות 2 זכרונות? איך זה עובד בדיוק, תודה.

עריכה: ובקשר ל R9700 של , בעבר שמעתי דברים רעים על החברה הזאת.. הכל בסדר? ובאמת יהיה כל כך פשוט לעשות OC שיגיע לרמה של ה PRO? אני לא אצטרך נוסף נכון?

עריכה2: בקשר למעבד, לחסוך כמה עשרות שקלים ולקחת TRAY או RETAIL? יש לי גם אחריות ב TRAY? ב TRAY אני לא מקבל את המאוור הסטנדרטי?

עריכה3: אני רואה שב RETAIL מקבלים 3 שנים ו ב TRAY שנה.. עדיף להשקיע את העוד 50 שקל נראה לי..

ד.א. הברטון לא אוברקלוקר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Cut the bullshit, dude. Just tell me. What exactly kinda' OC is it gonna' be? Poor, fair or extreme?

And moreover, are you gonna' speed up the GFX and memory clocks too? Becuase, it will require another cooling. Powercolor is fine and so as its cooling system, but, not Powercolor's card nor any other company's card will act fine by its standard cooling after an acceleration of the card's clock speeds. Even with Hercules. [Edit]- And by the way, in ATi's cores case, in contrast with , the company of the card does not influence its performance. Well, at least begining with the R9000 series.

As with the memory.. The consideration is such. The DualDDR technology is useless and it's not worth any kind of investment. The increment in the performace is moving between 0 to 3% (while 0 is an option) and it is very not sensible. Besides that, the use of 2modules (in the case of the DualDDR and not the DualChannel [intel]) makes the unstable earlier than what it was suppose to be.

Picking one module of 512MB of memory will be fine for OC and will not carry any Shekel adition.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן, אבל בחנויות מסוימות האוברקלוק גורם לתפוגת האחריות שעל המוצר. למשל, בזיגזג (החנות המומלצת-) אשר בה מחיר הכרטיס עומד על 1350ש"ח. המלצה.

ולסיכום.. הדיבורים הללו מיותרים. הכנתי לך כבר את המפרט שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולכן אני כנראה אלך על ה , אין לי איכותיות מידי אבל כן חשוב לי בסך הכל שתיהיה איכות טובה+ למוזיקה, אז להשקיע את הכסף הנוסף ל SL?

עריכה: ובקשר ל R9700 של , בעבר שמעתי דברים רעים על החברה הזאת.. הכל בסדר? ובאמת יהיה כל כך פשוט לעשות OC שיגיע לרמה של ה PRO? אני לא אצטרך נוסף נכון?

עריכה2: בקשר למעבד, לחסוך כמה עשרות שקלים ולקחת TRAY או RETAIL? יש לי גם אחריות ב TRAY? ב TRAY אני לא מקבל את המאוור הסטנדרטי?

עריכה3: אני רואה שב RETAIL מקבלים 3 שנים ו ב TRAY שנה.. עדיף להשקיע את העוד 50 שקל נראה לי..

ד.א. הברטון לא אוברקלוקר טוב?

And moreover, are you gonna' speed up the GFX and memory clocks too? Becuase, it will require another cooling. is fine and so as its cooling system, but, not Powercolor's card nor any other company's card will act fine by its standard cooling after an acceleration of the card's clock speeds.

I'm going for a rather quiet .

Will I be able to have some with the original cooling @ r9700?

כמובן, אבל בחנויות מסוימות האוברקלוק גורם לתפוגת האחריות שעל המוצר. למשל, בזיגזג (החנות המומלצת-) אשר בה מחיר הכרטיס עומד על 1350ש"ח. המלצה.

תחליט בקשר ל OC של ה R9700.. או שזה כמובן בסדר ורק האחריות זו הבעיה או ששום כרטיס לא יסתדר עם הקירור הרגיל שלו ב OC..

ואשמח אם יענו לי על השאלות בציטוט הראשון, אנחנו מתקרבים להחלטה סופית ! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא הבנת אותי. אמרתי שתוכל לבצע OC, אבל לא כ"כ חזק. ובכלל.. אין טעם לבצע OC. הביצועים של הכרטיס יספקו אותך לגמריי.

לגבי השאלות.. איכות טובה תקבל בין כה וכה עם הAC97. כפי שזה נראה לי, אין טעם שתשקיע בגרסאת הSL. קח את הNF7 Rev2 ה'רגיל'. לגבי Powercolor, אנשים שומעים המון דברים, רעים וטובים ולגבי כל דבר ודבר בחיים. לא, לא יהיו שום בעיות מאז והכרטיס הוא מבית Powercolor. החברה מקבלת את הכרטיס מוכן, מוסיפה לו קירור ואורזת אותו, כך שאין לה שום קשר לביצועי כרטיס המסך. כך זה לפחות לגבי סדרת הR9000. יהיה פשוט לבצע את הOC, אבל זהו OC כבד ואתה תזדקק להחליף את הקירור שלו.

לגבי המעבד, קח את ה3שנים אחריות, רק אם אתה בטוח שזהו הבדל שבין השניים. אם לא, קח את ה-Tray מאז ושבין כה וכה תשב מערכת קירור אחרת על-גבי המעבד. ולא, בגרסאת ה-Tray לא תזכה בקירור הסטנדרטי של המעבד (Spire) ואף גם לא באריזה מקורית, אלא רק בפריט עצמו. המעבד, ותו לא. גם כן לגבי המעבד, נושא ליבת ה-Barton. בעיקרון, אמורה היא להיות טובה יותר, אך לא ידוע סטפינג ספציפי טוב, כך שלא ניתן לזכות בבטחה למעבד אשר יתאפשר בו טוב. זהו מעין הימור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אולי אני אמתין קצת כדי שפרטים לגבי סטפינג שונים ויכולת של הברטונים יתבררו?

לאח שלי יש AXP1700.. קנה לפני שנה.. אני מרגיש קצת מוזר לקנות מעבד בערך כמו שלו.. אחרי שנה, עדיף המשפחה הכי חדשה אני חושב :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...