מתי אני מגיע לקצה גבול היכולת של ספק? (ואיך אני יודע את זה...) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי אני מגיע לקצה גבול היכולת של ספק? (ואיך אני יודע את זה...)

Mda101

Recommended Posts

יש לי היום שלושה כוננים קשיחים של 40 ג'יגה... צורב סקזי... ... ושלושה מאוררים (וכמובן... לוח מעבד ושטויות אחרות)

יש לי ספק עזה 300W... איך אני יודע כמה אני יכול להעמיס עליו עוד? האם יש אפשרות לפצל את זה למשל לשני ספקים? (לשרשר ספקים הכוונה... האם זה כדי?)

איך אני יכול לדעת (לפני העומס / קצר / פיצוץ) של המערכת שהספק עומד לפני קריסה? יש איזו דרך לחשב מתי אני עובר עומס שהמערכת לא יכולה לעמוד בה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחבר שני ספקים ואפילו שהם ידלקו בו זמנית {עם לחיצה בכפתור הכיבוי/הדלקה} היה פה פעם שרטוט אני אחפש.

תאורטית בשביל לדעת את גבול היכולת של הספק מודפסת עליו בדרך כלל מדבקה עם ההספקים שהוא יכול להציא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה טובה, גם אני רוצה לדעת אבל רק את החלק של עד מתי אני יודע שהספק לא סוחב יותר..

האם ל-הארד דיסק אחד, צורב, ושלושה (אולי עוד מעט ארבעה) מאווררים, וגם כל השאר (לוח, GF4TI4400+מאוורר, מאוורר על ה-CPU, ומאוורר 40mm על ה-NB), ספק ג'נרי של 300W של CODEGEN יספיק?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה הדגשתי את ה'תאורטית'

כי בספק ג'נרי יכול להיות רשום 550W {ויש כאלו..} ובפועל הוא לא מגיע ל300...

בגלל זה ממליצים על HEC ועוד חברות שהן מוכרות כי מה שרשום על ספקיהן הוא 100% נכון {לפעמים סטיה קטנה..}.,

** בדרך כלל יש מדבקה {כמו שאמרתי..} שיש בה טבלה ובה מפורטים כל הנתנים {כמה A ל 12V וכו...}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...