טמפרטורות לא הגיוניות - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טמפרטורות לא הגיוניות

T_A

Recommended Posts

יש לי בעיה מעצבנת אבל אני לא בטוח- יש לי P 2.2 400MHZ ועשיתי OC ל 2.75 (FSB 125 VCORE 1.75)

עכשיו , הבעיה היא שיש לי מאוור SPARK 7 עם AS3 ובכל זאת הטמפ' מגיעות ל 67

זה הגיוני או שאני יפתח את כל המאוור ויחבר מחדש?

נ.ב

זה פועל כבר כמה חודשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שלא....

ספארק 7 הוא לא ממש גנרי, הוא של TT ודיי איכותי. תבדוק את ביצועי המעבד, אם הם נמוכים סימן שהטמ"פ נמוכה והמעבד הוריד את המיהירות שלו בהתאם, מה מהירות המאורר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ThermalTake Spark 7 - הוא לא ג'נרי ::)

כמו שג'יל אמר, תוציא את הסינק, תנקה את המשחה ומרח אותה מחדש - לפי ההוראות במדריך שבאתר.

המאוורר בעוצמה מלאה?

איזה יש לך במארז? - טמפ' של הלוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גנרי אלק

זה טמפ' בעבודה

RPM 4500

(לא על HIGH כי אני רוצה לשמור על שפיות, למרות שאין כמאט הבדלים בטמפ')

נ.ב

עד כמה שידוע לי לא ניתן לשרוף P4 (אולי חוץ מ VCORE מוד עצבני ביותר) - יש לו הגנה שמאיטה אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, שאני לא רוצה למרוח עוד משחה אם אני לא יודע בוודאות שזה פשוט התקנה לא נכונה (חומר יקר)

יש לי 5 מאוורים במארז (XASER II) והלוח תמיד ב 25C

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחה זה לא סיפור יקר עכשיו תגיד לי היכן קנית את ה spark כי אני גם רציתי לקנות ואף הזמנתי אותו מ PCH אבל בסוף הם אמרו שחסר במלאי ולא ידוע עם בכלל יגיע אז קניתי באיזה 47 שקל מאוורר ג'נרי שמגיע עם גריז טרמי וואלה תאמין לי עובד יופי אפילו המאוורר עובר את ה 4000RPM. בכל אופן בנוגע לבעיה שלך אולי לא חברת נכון את ה spark 7 תראה אני למשל שהתקנתי את הגוף ביום שישי בהתחלה לא התקנתי טוב ולמזלי סמתי לב למה ההיתי רגעים ספורים ליפני השריפה שלו אז נתקתי וחברתי כמו זצריך. עכשיו עם אתה אומר שביצעת לו OC אז מן הסתם הטמפרטורות שלו מלתחילה יהיו גבוהות יותר אז תבדוק גם את האיוור והסירקולציה במארז שלך כי גם זה מאוד משפיע.

בקיצור תבדוק סירקולציה נתק את ה SPARK נגב את המעבד עם קצת אלכואול יש פדדים כאלו דקיקים שניתן למצור בכל ביית מרחקת ואחר כך אחרי שזה התייבש תמרח את הגריז הטרמי ועל זה תלביש שוב את ה SPARK תוך כדי זה שאתה לוחץ אותו על המעבד שיצור מגע וואקום.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, שאני לא רוצה למרוח עוד משחה אם אני לא יודע בוודאות שזה פשוט התקנה לא נכונה (חומר יקר)

יש לי 5 מאוורים במארז (XASER II) והלוח תמיד ב 25C

אתה שמת את הסינק+משחה?

תגיד איך ביצעת זאת?

אם אתה חושב שמפעמיים תיגמר לך המשחה, אז כנראה עשית משהו לא טוב - תעבור על המדריך באתר בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה

פירקתי הכל (ניראה לי שלא היה שם מספיק משחה)

ניקית עם אציטון (גם מעבד וגם גוף קירור)

שמתי משחה על גוף ואז לקחתי משם למעבד

ניקיתי גוף (בלי אציטון)

מרחתי את המשחה על המעבד בצורה אחידה (שכבה די דקה )

חיברתי פירקתי

הורדתי OC לגמרי

ועדיין טמפ' גבוהות

55 IDLE 44 LOAD

אני מיואש

האוורור במארז מעולה שאני שם יד בפנים אני מפחד להתקרר (סתם הגזמה)

אולי אני ישים שכבה עבה יותר?

נ.ב

אני לא מפחד שיגמר מפעמיים

אבל בכל זאת זה לא הרבה חומר ועולה יותר מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...