כמה תמונות - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה תמונות

tamiravigan

Recommended Posts

אין ממש על מה לתת ביקורת, מצטער.

לא מורגש כאן כל ניסיון ליצור קומפוזיציה או להעביר מסר כלשהו, התמונות נותנות הרגשה של סנאפשוטים אקראיים.

#1: פשוט התפקסת על המקל הזה במבט על תוך שימוש ב DOF נמוך, לא ממש ברור לי מה ניסית להראות פה

#2: צבעים חזקים מידי בשילוב עם חשיפת יתר וחלקים שרופים בתמונה. האובייקט המרכזי פשוט לא בפוקוס

#3: שוב, חשיפת יתר, אין קומפוזיציה, סתם צילמת מלמעלה, ואין פוקוס

#4: אני חושב שאני יכול לנחש למה התכוונת, אבל לא הצלחת להעביר את זה בתמונה. הענן בצד שמאל תופס יותר מידי מקום

#5: עוד פעם, אין פוקוס וחשיפת יתר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה אני יודע, אבל לא מנסה להעביר מסרים מטומטמים דרך התמונות.

בתמונה השנייה אני יודע שהמקרו לא יצא טוב ולא ממש אכפת לי. סתם שיחקתי הפעלתי מקרו וצילמתי, לא השתמשתי בפוקוס הידני.

בתמונה השלישית הייתה חשיפת יתר לפני שערכתי אותה, גם עכשיו אבל הרבה פחות.

ברביעית שוב, לא ניסיתי להעביר מסרים,הודעות, SMS או משהו.

בחמישית, התמונה הייתה חשוכה יותר אז ערכתי אותה לפי הטעם שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה עקרונית, אם אתה לא מנסה להעביר שום דבר דרך התמונות אלא סתם מצלם, על מה בדיוק אתה רוצה לקבל ביקורת?

התגובה שלך נראית כמו של ילד עם אגו מנופח מאוד, בהתחלה מבקש ביקורת בונה, וכשאתה מקבל אחת עניינית וממצה (פייר, הבחור אמר את מה שכולנו חושבים) והיא לא לעיניך אתה חוזר בך ואומר שלא ניסית להעביר שום דבר דרך התמונות...

סתם נקודה למחשבה לכל מי שמעלה לפה ומבקש ביקורת, אם אתם רוצים ביקורת אמיתית במטרה להשתפר, תתכוננו לאכול טיפה חרא בהתחלה, כולנו התחלנו משם וכולנו השתפרנו בהתאם למה שלמדנו... ככה זה בחיים.

שנה טובה, ושוב, שום דבר לא נאמר במטרה לפגוע באף אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...