עדיפות בין שני כרטיסי מסך של PALIT / GAINWARD - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדיפות בין שני כרטיסי מסך של PALIT / GAINWARD

eliil1

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פאליט היא אולי חברה טובה, ורק שתדעו שחלק גדול מהקירורים שלה מעוצבים על ידי COOLER-MASTER,

שלושלת החברות הגדולות היום הן BFG וEVGA שחוץ מהעובדה שהן נותנות אחריות לכל החיים הן נותנות גם שירוים אחרים שאף חברות אחרות לא נותנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אחריות לכל החיים על , לפחות לא בארץ :nixweiss:

PALIT היא החברה הגדולה בעולם ומחזיקה לבד את רוב השוק באסיה, החברה כוללת את PALIT,,GAINWARD ואקספרט ויז'ן (לא זוכר איך כותבים), בנוסף היא עובדת עם עוד מספר חברות קטנות ויש רמיזות על קניה של חברה נוספת (היו רמיזות על SPARKLE ועוד כמה אחרות).

מבחינת החברה זה לא כזה משנה. הכרטיסים של מגיעים עם עיצוב מיוחד ותוספות לשיפו ביצועי ה OC (חוץ מקירור מיוחד יש גם תוספת פאזות ועוד) הבעיה היא שבדרך כלל האחריות קצרה יותר (על המותג בלבד לא על שאר המותגים שלהם) והבאנדל עלוב (גם לא נכון לגבי GAINWARD שהיא כאמור המותג היקר שלהם).

בכללי זה לא משנה כל כך החברה, לך על הזול. בכל מקרה כל הגירסאות שהוזכרו פה עברו OC חוץ מהכרטיס של GAINWARD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.evga.com/support/lifetime/default.asp

אתה יותר ממוזמן לקרוא את זה ולהבין על מה דיברתי כשרשמתי לכל החיים, ואין קשר לארץ, באמת שלא

הקטע זה שהחנות תשלח לך את זה לארה''ב למעבדות

(שוב תקן אותי אם אתה רואה אחרת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

All Products purchased ON or AFTER November 1, 2006 MUST be registered within 30 days from ORIGINAL DATE OF PURCHASE to receive limited lifetime warranty. (All products not registered within 30 days will ONLY receive a 1 year limited warranty.)

לא הבנתי, מה אני צריך לעשות תוך 30 יום ??

ושנייה , אני לא עוקב...3 שנים החנות תתקן , ואחרי ה-3 שנים כאילו כל פעם שיהיו לי תקלות עם הכרטיס היא תשלח לארה"ב? אתה בטוח?

אגב, אם כבר, הגסרה של זולה בכ-150 שקל בערך מה BFG. כנראה שעדיף לקחת את ה ...נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את ה

PALIT PCI-EX 2.0 RADEON HD4850 SONIC 512MB DDR3 DVI HDMI - RETAIL

ממש לפני כמה שעות ואני מאוד מרוצה.

יש שליטה טובה על המתח של ליבת הכרטיס (מייצב מתח תלת-שלבי בגרסה זו), ערכתי את ה BIOS המקורי והורדתי את המתח ל 1.02 במקום 1.12 (בינתים הלכתי על הבטוח) וזה בקושי 38W במנוחה ו91W במאמץ מלא, תוצאה מדהימה אם תשאל אותי, מה שכן היתי חייב להוריד את תדר הליבה ל 630MHZ כדי שהכרטיס לא יקרוס במאמץ מלא.

למרבה הפלא גם גיליתי שזה הוריד בערך 5-6 מעלות מהטמפ' שלו... כרגע עומדת על במנוחה43C ועל 60C במאמץ מלא.

לגבי הרעש, אני יכול להגיד לך שעם מארז SOLO של אני לא שומע שום הבדל בין הכרטיס החדש לישן שהיה לי (היה מקורר פסיבית)...

כמו כן GPUZ אומר שהמאורר עומד על 700 RPM מה שמשתלב יפה עם שאר המאוררים במערכת שלי לכן גם זאת יכולה להיות הסיבה שאני לא מרגיש בנוכחותו.

בגדול כמו שאמרתי, קניתי ולא התאכזבתי, אני לא אומר לך ש 9800GTX+ גרוע, אבל לדעתי נ HD4850 SONIC פשוט כמה שלבים טוב ממנו, גם מבחינת הכלים שיש לרשותך במקרה ותרצה לכוון אותו אישית להעדפות שלך וגם מבחינת הצריכת הספק ופליטת החום שהיו חשובים לי ועוררו לא מעט מהומות בכרטיסי HD4850 עם מקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש!

הכרטיס שקנית הוא הכרטיס הכי משתלם היום, כנ"ל לגבי החברה והמודל (בארץ).

על פי הביקורות הקירור שלו דומה מאוד לAC TWIN TURBO מבחינת טמפרטורות ושקט.

אפשר גם להמהמיר את הליבה עד לכ 740+- בנוסף לOC מהמפעל.

כל האחריות לכל החיים של חברות כמו ו BFG לא שווה כלום בארץ, גם ככה אחרי 3 שנים אפשר לתרום את הכרטיס הזה לגן ילדים בקמבודיה.

כרטיסים גראפיים לא קונים לעתיד, קונים אותם לכאן ועכשיו, בבדיוקות שנעשו ב TOMS HARDWARE, הכרטיסים לשוק הגבוהה ביותר כגון הGTX280

וה4870X2 הם היחידים שאיפשרו להריץ משחקים מבוססי DX10 עם AA ו AF על רזולוציות גבוהות ברמת ה30 FPS. (CRYSIS STALKER CLEAR SKY

זה אומר שהכרטיסים הבאים יהיו הרבה יותר מותאמים לDX10 ועדיף לקנות כרטיס כל שנתיים שלוש ולא אחד ל5 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...