התראד הרשמי על מבצע הבטא-טסטרים של Reimage ו-HWzone - עמוד 4 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התראד הרשמי על מבצע הבטא-טסטרים של Reimage ו-HWzone

RnG

Recommended Posts

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום...

שמי עמית. אני מנהל את מוצר "ריאימיג'". שמתי לב שנוכחותנו קצת חסרה כאן...

קודם כל תודה על התגובות, ההצעות והרעיונות. (בעיקר אהבתי את הקומבינה של המנצח הבודד - שמסתיימת במסיבה לכל הפורום...)

רציתי להגיב על הנושא מספר 1 שעלה: חשיפת תכנים ושמירה על פרטיות.

ריאימיג' היא חברה ישראלית\אמריקאית הפועלת תחת הסכם משפטי מאוד מחמיר ( http://www.reimage.com/terms-of-use.php )

אין לנו שום צורך, מטרה או אינטרס לפשפש בחומרים שאינם חלק ממערכת ההפעלה!

המטרה שלנו היא להשלים תיקון של מערכת ההפעלה שלכם בכמה שיותר מהר וביעילות מקסימלית.אם לא נעשה את זה מהר - לא יאמצו אותנו הטכנאים. פשוט.

דברים נוספים:

כל משתמש נכנס להגרלה. גם זה שיש לו רק מחשב בודד בבית.

מנגנון ההגרלה אמנם מתחשב בו פחות(פחות משקל) - אבל בוודאי שיש לו סיכוי!

ולגבי התיקון:

התוכנה שאתם בודקים נמצאת בשלב ה "בטא" (להבדיל ממוצר "בשל" שעלותו באתר $79 לשלשה תיקונים...)

- ז"א שיתכנו לא מעט מקרים (בסביבות 25% מהמקרים) - שהיא פשוט תיתקע באמצע התהליך...או שפשוט לא תתקן...

לא קרה כלום. אנחנו מקבלים אוטומטית את הלוגים של התהליך שנתקע ומנתחים אותו אצלנו בקבוצת הפיתוח.כל הרצה עוזרת לנו מאוד לשפר את הקוד.

חוץ מזה - אם תטרחו וגם תכתבו לנו מה התרשמותכם\מחשבותיכם\הצעותיכם לשיפור, תיקן או לא? - זה ממש יהיה נחמד.(יש לכם חלון FEEDBACK אחרי הלוגין)

אנחנו משפרים את המוצר ומודים לכם ע"י חלוקת פרסים. פשוט...

ושוב,כיף לראות פורום כזה מקצועי וענייני!

בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב שהתוכנה שינתה כמה קבצים, וזה דווקא היה טוב המחשב הישן מרגיש קצת יותר רענן, רק נתקלתי בעיה אחת שלאחר התיקון הייתי צריך להתקין Adobe flashplayer שוב משום מה כי ביוטוב זה כתב לי שאו שהג'אווה סקריפט כבוי או שאין לי פלאשפלייר... והג'אווה היה דלוק, הורדתי שוב והכול טוב ויפה. :yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה נשמע כמו עסקה שנסגרה בין החברה שמשווקת את התוכנה לבין HWZONE על מנת שהחברה תוכל לבחון את התוכנה שלה :s05:

השלב הבא הוא להשתלט על העולם... אבל ששששש... >:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תעשו הגרלה רנדומלית בין כל המשתמשים?

ואז אלו שיש להם הרבה מחשבים, פשוט יעשו הרבה משתמשים שונים.

ככה זה עדיין יתן להם יותר סיכוי, אבל לפחות זה יתן גם לנו סיכוי, אלו שאין להם גישה להרבה מחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דברים נוספים:

איזה סיכוי יש לו אם ההגרלה היא רק בין החמישה הראשונים?

אם למישהו יש מחשב אחד הוא לא נכנס להרגרלה כי ברור שהוא לא בין חמשת הראשונים.

משתמש עם מחשב אחד שתיים ואפילו שלוש לא יכנס להגרלה כלל וכלל כי 99% שהוא לא נמצא בחמישיה הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סיכוי יש לו אם ההגרלה היא רק בין החמישה הראשונים?

אם למישהו יש מחשב אחד הוא לא נכנס להרגרלה כי ברור שהוא לא בין חמשת הראשונים.

משתמש עם מחשב אחד שתיים ואפילו שלוש לא יכנס להגרלה כלל וכלל כי 99% שהוא לא נמצא בחמישיה הראשונה.

צודק !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה נשמע כמו עסקה שנסגרה בין החברה שמשווקת את התוכנה לבין HWZONE על מנת שהחברה תוכל לבחון את התוכנה שלה :s05:

ואוו, אתה גאון, חשבת על זה לבד לגמרי?

::)

תהיה רציני, ברור שזה שיתוף פעולה בין האתר לבין החברה המפרסמת מאיפה אתה חושב שהאתר מקבל מימון לפרסים שהוא מחלק?

שימו לב שהפרס הוא לא אחד, אלא מחזורי וכל שבוע יחולק פרס אם אני לא טועה (לא צויין במשך כמה שבועות יימשך העניין)

אנשים, lighten up טיפה, כן, זו תוכנה לתיקון מחשבים שזקוקה לבטא טסטרים

וגן, הבטא טסטרים האלה הם אתם, זה לא נקרא ניצול, יש נותן חסות שהאתר מקבל ממנו כסף תמורת פרסום לגיטימי לחלוטין,

ובצורת הגרלה מחליט לחלק פרסים למשתמשים שלו, אני לא מבין איפה הבעיה כאן.

את השיקול האם להתקין את התוכנה ולנסות אותה על המחשב שלכם, אתם עושים,

כמו שהתקנתם את ה beta של רד אלרט 3 כי רציתם לשחק בו, ככה תחליטו אם להתקין את התוכנה הזו

- והסיכונים זהים מנקודת המבט שלי, ה"פרס" ל beta testing שעשיתם ל RA3 היה ההנאה מהמשחק.

הפרס במקרה הזה הם הפרסים המדוברים - מסך או כרטיס מסך לבחירתכם.

quoted for truth.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דברים נוספים:

אז זהו שלא. למשתמשים בעלי מחשב אחד או 2 אין סיכוי כלל. מכיוון שאתם תעשו הגרלה בין 5 המובילים. המובילים יהיו כאלה שאחראים על חוות מחשבים.

כבר יש יותר סיכוי לזכות אם תעשו הגרלה בין כל חברי הפורום מאשר ה5 שלא נכנס אליו בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...