התראד הרשמי על מבצע הבטא-טסטרים של Reimage ו-HWzone - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התראד הרשמי על מבצע הבטא-טסטרים של Reimage ו-HWzone

RnG

Recommended Posts

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ומה כבר יכולים לקחת מהמחשב שלך? תמונות? סיסמאות לאתרים?

לא נראה לי שזה מענין אותם מה הסיסמא של הפייסבוק שלי

סיסמאות בנק? דוא"ל? אם יש לך?

מה לגבי תוכן/תוכנות פיראטיות שאני בטוח שאין לך?

מה לגבי השחתת מידע בשוגג? חומר לימודים/עבודה או תמונות אישיות שיאבדו? שתקרוס?

ראבאק - מנפנפים לכם בפרס אתם שוכחים מכל כללי האינטרנט ונותנים גישה מלאה למחשב שלכם לאתר עלום שיריץ עליכם גרסת BETA עם הרשאות ADMIN? מה קרה? אם יש לכם "מחשבי זבל" בבקשה אבל לא הייתי עושה זאת עם המחשב האישי שלי.

הדבר היחיד לדעתי שעומד מנגד הוא שיתוף הפעולה עם האתר ולכן רציתי לקבל פירוט מהצוות שלנו, לא מ-Reimage עצמם...

לשיקולכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא הייתי מתנגד לתגובה ממנהל הפורום פה שאין שום סיכון.. והייתי רוצה לקבל קצת יותר פרטים (זאת פעם ראשונה שהתחרות הזאת רצה? אם כן היו בעיות בעבר ועוד..)

ד"א ההגרלה הראשונה מתחילה היום בשעה 12?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד מצוות האתר לא יכול ולא ירצה להתחייב ש"אין סיכון" - זו הרי טבעה של כל BETA ולמען האמת גם של 99.999% מהתוכנות בשוק כיום.

עדיין, אין כמעט תוכנות להן גישה כל כך מקפת למחשב ואם כן - הן ותיקות ומוכחות בשוק ע"י מליוני משתמשים.

מה שרציתי לדעת זה את פרטי המבצע ורמת הסיכון שאנו לוקחים על עצמנו פה לפי מיטב ידיעתו של צוות האתר העוסק במלאכה.

ואם לא אמרתי... סחתיין על היוזמה ואחלה פרסים :yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על היוזמה אבל אין אפשרות לאדם רגיל להתחרות מול טכנאים ואנשים פה שרואים מספר מחשבים ביום, לרובינו יש מחשב שתיים בבית ואין לנו גישה להרבה יותר מזה ולכן אני מוותר מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש צדק בכך שאנחנו אמורים לקבל מידע חד משמעי בנוגע לאבטחה של המשחב עליו נרצה להריץ את הבדיקה הזאת.

אגב,מה בנוגע לתוכנות שמותקנות במחשב האישי ?

לא ייווצר איזה קונפילקט בין השניים?

למה אין נציג של החברה שיענה על שאלות חשובות כאן?

הפרס הוא שולי אגב ביחס לרמת החשיפה של המשתמשים כאן לתוכנה שכזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד מצוות האתר לא יכול ולא ירצה להתחייב ש"אין סיכון" - זו הרי טבעה של כל BETA ולמען האמת גם של 99.999% מהתוכנות בשוק כיום.

כנראה נכון.

עדיין, אין כמעט תוכנות להן גישה כל כך מקפת למחשב ואם כן - הן ותיקות ומוכחות בשוק ע"י מליוני משתמשים.

כמעט כל תוכנה ומשחק שאתה מריץ הם בעלי הרשאות מלאות... אז אתה לא מנסה אף תוכנה חדשה שאין לה מליוני משתמשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט כל תוכנה ומשחק שאתה מריץ הם בעלי הרשאות מלאות... אז אתה לא מנסה אף תוכנה חדשה שאין לה מליוני משתמשים?

ממש ממש לא נכון - אפילו לא קרוב לכך.

אני לעולם לא מריץ תוכנה לא מוכרת ולא בדוקה בהרשאות ADMIN על המחשב שלי - בשביל זה יש SANDNOXIE או VMWARE למיניהן ו/או מחשבי "זבל" ישנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...