מצלמה לכלל האנשים בבית,שימושים סטנרטיים,קלה לתפעול -עד 1000 ש"ח - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמה לכלל האנשים בבית,שימושים סטנרטיים,קלה לתפעול -עד 1000 ש"ח

xtract1

Recommended Posts

אהלן חברים.

הגיע הזמן לשדרג.

הדרישות הן : (לפי החשיבות)

נוחות תפעול

מעבר מהיר יחסית בין תמונה לתמונה (לא צריכים להגזים, פשוט היום לוקח למצלמה הישנה שלי משהו כמו 5-6 שניות וזה מוגזם)

הרבה תמונות/זמן הפעלה ארוך יחסית על סוללות.

בסה"כ מדובר במצלמה שאמורה לשמש את הבית כולו לדברים סטנדרטיים כמו צילום ימי הולדת וארועים שונים, טיולים וכו'. התמונות לא יערכו, לא יוצגו בתערוכות ושום נוף או תמונות מקרו ושאר דברים מקצועיים לא יהיו.

סה"כ אשמח להמלצה למצלמה משתלמת,נוחה ושמתאימה כמה שיתר לקריטריונים הנ"ל.

כמובן שאם יש מצלמה שעונה על הדרישות בפחות כסף - מומלץ.

דבר אחרון לגבי הכרטיסי , כיום יש לי CF אם אני לא טועה. אם זה עדיין נפוץ כיום מומלץ שהמצלמה תתמוך. אם לא, לא נורא (ראיתי שהמחירים זולים יחסית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פוג'י F40 תתאים, ואפילו תחסוך לך כמה מאות שקלים (ביחס לתקציב).

דבר אחד לא ברור לי - אם אין לך כוונה להשתמש בשליטות ידניות, איזו נוחות תפעול בדיוק אתה צריך? כשהתפעול מסתכם ב"לכוון וללחוץ" לא ממש נשארים הבדלים משמעותיים בתפעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי על נוחות לגבי הדברים הקטנים,ביטול ומחיקה של - ברמה כזו ולא יותר.

בכל אופן,פוג'י F40 בביטחון מלא תהיה הבחירה הטובה ביותר?

מה דעתכם על ה-F50?

בהנחה וחשובה לי מהירות המעבר בין צילום לצילום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התיאור שלך היא תתאים מאוד, אבל אל תשכח שמדובר בהמלצה בפורום - לא בתעודות ביטוח. אם אתה רוצה רמת בטחון יותר גבוהה, תצטרך להתעמק הרבה יותר ולעשות חקר שוק - כולל קריאת ביקורות ומאמרים בנושא צילום וכמובן ביקור בחנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא לוקח את הדברים שלכם כתורה מסיני, אבל בוא נגיד שדעתכם והמלצותיכם מהוות כ-90% לפחות מההחלטה שלי, במיוחד אלו של המומחים והמבינים באמת בתחום.

אתה באמת חושב שכדאי לי להשקיע עוד ל-F50? עם פלאש/בלי - מה המהירות שבה אני יכול לצלם? ואיך המהירות הזו לעומת ה-F40 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא ממליץ על ה-F50. איכות התמונה שלה ב-ISO גבוה פחות טובה משל ה-F40, היא עולה יותר, ולא נותנת שום יתרון מהותי. אם אתה שוקל להשקיע יותר, לך על ה-F100. לה כבר יש יתרונות של ממש - למשל עדשת 28 מ"מ ומייצב תנועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...