הזעת יתר - אובד עצות - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזעת יתר - אובד עצות

asafgolan

Recommended Posts

הלכתי לרופא בעבר והוא המליץ לי על אנהידרול פורטה, שכאמור עזר לי לתקופה מסוימת. גם ככה אין לי סיכוי להצליח לקבוע תור בקופת חולים לפני סוף החגים.

בכל מקרה, עד כמה שזה ישמע מוזר, בנושא כזה אעדיף לשמוע לעצתו של מי שסובל מבעית הזעת יתר והצליח לטפל בה על פני חוות דעת נוספת מרופא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כי הוא מאוד עוזר.

אני אחד שסובל מהזעת יתר, וברגע שהתחלתי להשתמש הרגשתי בהבדל (מהיום הראשון)

לי ממש לא. יש לך הסבר? (ולא, אני לא מצפה שתגיב לי בשעה הזאת).

מילאתי במדוייק את מה שכתוב בהוראות, ועדיין יש הרבה ריח. מיותר לציין כמה התאכזבתי ממנו ::)

אולי הוא עוזר רק לאנשים עם הזעת יתר? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון - תקרא מה רשום על דאודורנטים - דאודורנט ואניפרספירנט, כלומר הוא מונע ריח והזעה, כמובן שזה לא חסום לגמרי את הנקבוביות בעור אבל הם כן מונעים הזעה. בדאודורנטים יש אלומיניום כלאוריד או נגזרת אחרת של אלומיניום בשביל לחסום את הנקבוביות בעור ולדכא את ההזעה, בגלל זה המון "טבעונים" אומרים שדאודורנטים זה מסוכן לבריאות, שאפשר להגיד שזה נכון במידה מסויימת אלומיניום הוא ניורו רעלן ומסרטן, ולא זה לא אומר שאם תחזיקו מוט אלומיניום יקרה משהו מדובר על תגובות עם הגוף ברמה מולקולארית בדיוק כמו כל הרעלת מתכות או חומרים כבדים אחרת, לנחושת, כספית, עופרת, זהב וכמעט כל יסוד כבד אחר יש השפעה דומה על הגוף.

הדאודורנטים הטבעיים כביכול לא מכילים אלומיניום או מתכות אחרות, רובם הם פשוט מים בושם וכהל כלשהו, חלקם מכילים שמנים בשביל לחסום את הזעה, אבל בכלליות הם חסרי תועלת לגמרי יחסית לדאודורנט רגיל.

לא מוסיף לדיון אבל סתם הייתי חייב להגיד שדווקא זהב זה המתכת היחידה שהגוף יודע לאכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד חשוב שתזכור. לא משנה באיזה טיפול תבחר- תמיד תיהיה סוג של זעה מפצה.

אז תוריד את בלוטות הזעה בבית שחי, אבל אז תסבול מהזעת יתר בגב,בחזה, ברגליים או בכל מקום אפשרי אחר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדאודורנטים למיניהם, חזקים יותר וחזקים פחות, יעילים לרמות הזעה סבירות.

מי שסובל מבעית הזעה ברמה הרפואית אז כמו זה שמעליי אמר: האפשרויות שיכולות להיות אופציה בשבילך הן אפשרויות ניתוחיות.

מרפאות דוגמת פרופורציה ודומיה את הטיפולים האלה, וזה לאנשים שממש סובלים מזה..

אולי זה יכול להתאים לך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...