בני אדם בגובה של 4 מטר?!! האם זה אמיתי?! (+תמונות)! - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בני אדם בגובה של 4 מטר?!! האם זה אמיתי?! (+תמונות)!

Born2Kill

Recommended Posts

totah: לא היה לך מה לצטט משם, אתה בקיא בכלל.?

טוב עזוב אחי, גם ככה נראה לי שזה לא יעזור.

המפציץ A החמקן :

אני מוכן גם לשמוע, ולהגיב.

כרגע לא לקחתי שום ציטוט מהתורה, סך הכל אתה הבאת את הציטוט [שהוא שקרי]

1.אנא אל תדבר בהתנשאות, שהרי איני רוצה לרדת לרמה של לענות לך ולהגיד שאני כן.

2.לא לא היה לי מה לצטט מישם, שמתי כאן את המשפט הנ''ל שאין מה יותר מדיי להתפלסף עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אז למה אתה לא רוצח?.

למה אתה לא שודד אדם זקן שמזחיק בידו שטר של 200 שקל.

למה אתה לא מבשל את חברך הטוב ביותר אם נגמר לך הבשר במקפיא?.

למה אתה לא עונה עדות שקר בכך שאתה מפליל חף מפשע במקום את עצמך?.

למה אתה נואף באישתך כאשר אתה חרמן?.

לא לא זה ממש מצחיק, וממש פשוט, הרי ישנה דרך אחרת מחוקי הטבע שאין בהם יותר מיצר ריקני שמוביל למעשים לא מעשים.

אתה מודע לכך שזה הבסיס בלהיות אנושי, ולא משום שכך התורה הכתיבה לנו, נכון?

גם אנשים שמעולם לא שמעו אפילו על התנ"ך יודעים שאסור לרצוח, לשדוד ולשקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין בורא לעולם ,ואין מי שנתן חוקים, אז כל הדרכים כשרות, כל אחד יכול לעשות כפי רוחו, אני סובר שבשעת בצורת מותר לאכול בני -אדם, מי יקבע לי שאסור? הרי לעולם אין מחקק.

ליאור דוד : צודק ואני גם ציינתי את זה לפני כמה עמודים. נעבור לדת ואמונה,,,, מי ששולח כרגע... לשם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לכך שזה הבסיס בלהיות אנושי, ולא משום שכך התורה הכתיבה לנו, נכון?

גם אנשים שמעולם לא שמעו אפילו על התנ"ך יודעים שאסור לרצוח, לשדוד ולשקר.

אתה שקרן גרוע ידידי.

התורה מוכרת כיום בכל העולם, על ידי כמעט 3 מליארד נוצרים המפוזרים בכולו, שלא נזכיר את היהודים ושאר הכיתות המתבססות עלייה ועל הדיברות, אלו מתנהגים לפי קודים מוסריים אלה, שקמים אל מול הרעיון של "רק החזק שורד", אותו האלמנט הריקני של החיים בטבע.

ועד שלא ידעו כל עמי העולם את עקרונות אלה, ואת עשייתם מתוך יראות שמים, כולם היו כשאר החיות, כל בן אנוש השתמש בדרכים המזוויעות והברוטליות ביותר כדי לשרוד.

ואתה חברינו, בא וממשיך את הדרך הארורה הזאת של לקום נגד החלש במקום לעזור לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה אתה לא רוצח?.-חוקים.. ובעיקר בגלל שזה לא ממש נחמד

למה אתה לא שודד אדם זקן שמזחיק בידו שטר של 200 שקל.-same

למה אתה לא מבשל את חברך הטוב ביותר אם נגמר לך הבשר במקפיא?.-כי לדעתי בני אדם זה לא טעים במיוחד... ולרצוח את החבר שלי זה לא בדיוק מה שאני מגדיר "בילוי". ויש גם חוק נגד זה

למה אתה לא עונה עדות שקר בכך שאתה מפליל חף מפשע במקום את עצמך?.-אתה מודע לכמות האנשים שכן עושה את זה? ובנתיים לא הייתי צריך לתת עדות.. מי יודע אולי אני אשקר כדי להציל את עצמי

למה אתה נואף באישתך כאשר אתה חרמן?.-זו שאלה רצינית? אני גם לא נשוי

לא לא זה ממש מצחיק, וממש פשוט, הרי ישנה דרך אחרת מחוקי הטבע שאין בהם יותר מיצר ריקני שמוביל למעשים לא מעשים.-צודק, יש דברים כמו היגיון ערכים וחינוך מהבית שאת זה לא קיבלתי משום ספר עם כתב מצחיק ומילים מוזרות

ואתה חברינו, בא וממשיך את הדרך הארורה הזאת של לקום נגד החלש במקום לעזור לו.

אני אפילו לא אגיב על זה... התפיסת עולם שלך מעוותת ידידי

אם אין בורא לעולם ,ואין מי שנתן חוקים, אז כל הדרכים כשרות, כל אחד יכול לעשות כפי רוחו, אני סובר שבשעת בצורת מותר לאכול בני -אדם, מי יקבע לי שאסור? הרי לעולם אין מחקק.

ליאור דוד : צודק ואני גם ציינתי את זה לפני כמה עמודים. נעבור לדת ואמונה,,,, מי ששולח כרגע... לשם...

נכון, כל אחד יכול לעשות כפי רוחו

אבל הוא צריך לשלם על מעשיו אם הם כנגד החוק/נורמה חברתית

בין אם זה זמן בכלא/הוצאה להורג/קנס או פשוט חרם חברתי

והיו כבר מקרים של קניבליזם (אני מדבר על אלה שקורים במקרים של מטיילים שנאבדו במקום כלשהו בלי אפשרות לחילוץ ובלי אוכל)

תנחש כמה זמן הם היו בכלא למרות שקניבליזם אסור על פי חוק... אפס!

סיבות מקלות-האדם חייב לשרוד, הם הסכימו שזו הדרך היחידה לשרוד ולכן הם עשו את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה החוקים האלה הגיעו?, למה לוקחים אותם כלכך ברצינות?, הרי לפני שהגיעו ידוע שהעולם היה מקום של "רק החזק שורד", לא ידעו מהוא חסד.

כי לדעתי בני אדם זה לא טעים במיוחד... ולרצוח את החבר שלי זה לא בדיוק מה שאני מגדיר "בילוי". ויש גם חוק נגד זה

-תסלח לי אבל זו תשובה לא רצינית, אתה אומר שיש חוק כזה, אני מציע לחפש ביוטיוב את הסרטון boteach debate dawkins part 2.

למה אתה עונה עדות שקר בכך שאתה מפליל חף מפשע במקום את עצמך?.-אתה מודע לכמות האנשים שכן עושה את זה? ובנתיים לא הייתי צריך לתת עדות.. מי יודע אולי אני אשקר כדי להציל את עצמי

-דבר את האמת, גם אם זה מוביל למותך.

-זו היתה מטאפורה, הכוונה היתה שאתה רומז שכן תעשה זאת, כי אין מי שיעצור אותך, עכשיו או לא משנה מתי, אתה פשוט תעשה מה שבא לך ומתי שבא לך, חוקים וגבולות לא חלים עליך, רק החזק שורד.

לא לא זה ממש מצחיק, וממש פשוט, הרי ישנה דרך אחרת מחוקי הטבע שאין בהם יותר מיצר ריקני שמוביל למעשים לא מעשים.-צודק, יש דברים כמו היגיון ערכים וחינוך מהבית שאת זה לא קיבלתי משום ספר עם כתב מצחיק ומילים מוזרות

-אתה קיבלת את זה ממישהו, מההורים שחינכו אותך לזה, כי מה לעשות שנולדת בזמנים שבהם כמעט כל משפחה בעולם משתיתה ערכים אלה במשתייכים אלייה.

צר לי מאד The reaper.

שאתה כנגד כל הסיכויים בוחר לצייר את עצמך כאדם לא ישר - שעוד גאה בזה, כזה שעושה כל שהוא חופץ, מבלי עניין אם זה פוגע באחר או מטיב עימו, אתה פשוט פועל על פי יצרים, ככלום שעושה רעש וצילצולים, שרומס את כל שמסביבו ומסרב להבין שחוקי המדינה שבה הוא חי (כביכול גוף אנושי חזק ממנו) לא הגיעו משום מקום, כי אם בעולם אנחנו פועלים לפי האינסטינקטים שלנו מבלי יכולת לדעת מה טוב ומה לא - לא יכלו לעולם להיווצר חוקים אלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמיתי?

ובקשר לניאוף והאישה- למה לא לכתוב כמו בנאדם? (האם היית בוגד באשתך שאתה חרמן)

והתשובה לזה היא לא... בשביל מה לעזאזל יש לי אישה/בת זוג?

מאיפה החוקים האלה הגיעו?, למה לוקחים אותם כלכך ברצינות?, הרי לפני שהגיעו ידוע שהעולם היה מקום של "רק החזק שורד", לא ידעו מהוא חסד.
הרוב הגיע מפה

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A9%D7%95%D7%95%D7%99%D7%95%D7%9F

ואם תגיד לי שהרעיון של שוויון הגיע מהתורה אני אישית אשלח לך פילוסוף עצבני אלייך הביתה

-תסלח לי אבל זו תשובה לא רצינית, אתה אומר שיש חוק כזה, אני מציע לחפש ביוטיוב את הסרטון boteach debate dawkins part 2.

במקרה שחיית תחת אבן בשנים האחרונות יש חוק נגד קניבליזם (בנוסף לחוק נגד רצח)

אתה מחייב אותי לדבר אמת? הצחקת אותי

-אתה קיבלת את זה ממישהו, מההורים שחינכו אותך לזה, כי מה לעשות שנולדת בזמנים שבהם כמעט כל משפחה בעולם משתיתה ערכים אלה במשתייכים אלייה.

יש דברים כמו היגיון ערכים וחינוך מהבית

אלה דברים שבאו ממני אם אני לא טועה....

צר לי מאד The reaper.

שאתה כנגד כל הסיכויים בחור לצייר את עצמך כאדם לא ישר - שעוד גאה בזה, כזה שעושה כל שהוא חופץ, מבלי עניין אם זה פוגע באחר או מטיב עימו, אתה פשוט פועל על פי יצרים, ככלום שעושה רעש וצילצולים, שרומס את כל שמסביבו ומסרב להבין שחוקי המדינה שבה הוא חי לא הגיעו משום מקום, כי אם בעולם אנחנו פועלים לפי האינסטינקטים שלנו מבלי יכולת לדעת מה טוב ומה לא - לא יכלו לעולם להיווצר חוקים אלה.

איפה אמרתי שאני אדם לא ישר?

אמרתי שאני לא ארצח ולא אגנוב מחלשים

אמרתי שאולי אשקר כדי להציל את עצמי (אתה אפילו לא אמרת מאיזו בחינה להציל את עצמי) ותיקנתי לכך שלא אבגוד באשתי (אם כך מדוע לעזאזל היא אשתי?)

אז זה אומר שאני לא ישר? כי אולי אשקר כדי להציל את חיי?

אז איני אדם ישר! בעיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמיתי?

הרוב הגיע מפה

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A9%D7%95%D7%95%D7%99%D7%95%D7%9F

ואם תגיד לי שהרעיון של שוויון הגיע מהתורה אני אישית אשלח לך פילוסוף עצבני אלייך הביתה

אתה מחייב אותי לדבר אמת? הצחקת אותי

יש דברים כמו היגיון ערכים וחינוך מהבית

אמרתי שאולי אשקר כדי להציל את עצמי (אתה אפילו לא אמרת מאיזו בחינה להציל את עצמי) ותיקנתי לכך שלא אבגוד באשתי (אם כך מדוע לעזאזל היא אשתי?)

אז איני אדם ישר! בעיות?

הרוב הגיע מפה

-מה אמרו גברים ומה היו מעשיהם?...

------------------------

שאלתי אותך על קיום מוסריות בחיות שעל-פיך הם חיות ככל השאר וענית לי על שוויון ועוד שלחת אותי לאינציקלופדיה חובבנית ממדרגה ראשונה.

זו תשובה לא לעניין.

-אתה ממשיך להביא לי חוקים שמוקרם בתורה ולא בטבע האנושי האכזר בטענה שהם חוקים שהמין האנושי בסה''כ הבין כי הם צריכים להיות כאלה, ושאתה הולך אחריהם רק בגלל שהם המיינסטרים בכל הגופים המדיניים כאחד - אלו שיותר חזקים ממך ושאתה כפוף לחוקיהם, אז אתה ירא מדינות ולא ירא שמים לפחות אתה ירא ממשהו.

------------------

ש דברים כמו היגיון ערכים וחינוך מהבית

אז איני אדם ישר! בעיות?

----

אין בעייה, להתווכח אנחנו יכולים עד מחר, אם אתה אדם ישר רק תמשיך להיות כזה.

אין לנו על מה להתווכח יותר כי אם נמשיך - יצא שאני מנסה לשכנע אותך שמאחורי הכל עומד אלוהים.

אבל אינני מסיונר ואינני מנסה לעשות מעשה שכלל איני אמור לעשות, אז שבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרוב הגיע מפה

-מה אמרו גברים ומה היו מעשיהם?...

------------------------

אני לא יכול להראות לך מה אני עושה אבל רוב הסיכויים שאני לא אעשה זאת... גירושין יגיעו במקרה שאני ארצה לבגוד באשתי

שאלתי אותך על קיום מוסריות בחיות שעל-פיך הם חיות ככל השאר וענית לי על שוויון ועוד שלחת אותי לאינציקלופדיה חובבנית ממדרגה ראשונה.

זו תשובה לא לעניין.

-----------------------

שאלת את זה? איפה?

המקור של חוקי המדינה האלה הגיעו מהרעיון שכל בני האדם שווים

ואל תקרא לוויקיפדיה אינציקלופדיה חובבנית, אתה משלה את עצמך

אתה ממשיך להביא לי חוקים שמוקרם בתורה ולא בטבע האנושי האכזר בטענה שהם חוקים שהמין האנושי בסה''כ הגיע להבנה כי הם צריכים להיות כאלה, ושאתה הולך אחריהם רק בגלל שהם המיינסטרים בכל הגופים המדיניים כאחד - אלו שיותר חזקים ממך ושאתה כפוף לחוקיהם, אז אתה ירא מדינות ולא ירא שמים לפחות אתה ירא ממשהו.

------------------

חוק מקורו בתורה? אולי

זה לא משנה את העובדה שקניבליזם אסור מבחינה חוקית ואתית

וברור שאני ירא שלטון... למשטרה יש אלות כואבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי לדעתי בני אדם זה לא טעים במיוחד... ולרצוח את החבר שלי זה לא בדיוק מה שאני מגדיר "בילוי". ויש גם חוק נגד זה

למה אתה עונה עדות שקר בכך שאתה מפליל חף מפשע במקום את עצמך?.-אתה מודע לכמות האנשים שכן עושה את זה? ובנתיים לא הייתי צריך לתת עדות.. מי יודע אולי אני אשקר כדי להציל את עצמי

-זו היתה מטאפורה, הכוונה היתה שאתה רומז שכן תעשה זאת, כי אין מי שיעצור אותך, עכשיו או לא משנה מתי, אתה פשוט תעשה מה שבא לך ומתי שבא לך, חוקים וגבולות לא חלים עליך, רק החזק שורד.

צר לי מאד The reaper.

שאתה כנגד כל הסיכויים בוחר לצייר את עצמך כאדם לא ישר - שעוד גאה בזה, כזה שעושה כל שהוא חופץ, מבלי עניין אם זה פוגע באחר או מטיב עימו, אתה פשוט פועל על פי יצרים, ככלום שעושה רעש וצילצולים, שרומס את כל שמסביבו ומסרב להבין שחוקי המדינה שבה הוא חי (כביכול גוף אנושי חזק ממנו) לא הגיעו משום מקום, כי אם בעולם אנחנו פועלים לפי האינסטינקטים שלנו מבלי יכולת לדעת מה טוב ומה לא - לא יכלו לעולם להיווצר חוקים אלה.

סלח לי, אבל אתה מוכן להעיד עם יד על הלב כי מחייך לא ביצעת שום חטא, ובעינים עצומות הלכת אחרי התורה? לא קיים שום דבר שמסוגל לכך, אז תפסיק לבלבל בביצים. כל אדם מודע לכך כי הוא "לא ישר", ורבים מודים כי הם אכן לא ישרים, רק מעטים כמוך מנסים להסתיר זאת.

בוא נקח דוגמא מהתנ"ך, כאשר אלוהים ציווה על היהודים להשמיד את הגזע העמלקי, זה לא מזכיר לך משהו? (שואה למשל?)

איך זה שאלוהים נותן רשות להשמיד עם שלם? גם אם זה אומר שבעתיד הוא יהווה סיכון ליהודים, הרי אנחנו לא פועלים בדיוק כמותם? (הקם להרגך השכם להרגו?)

זה כלל לא מצויין כחוק בתנ"ך ואף התנ"ך תומך בהשמדת עם, אבל בתפיסה האנושית זה פשוט מזעזע! אם כולם היו כך אז לא היינו כאן היום מתווכחים על הנושא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקצרה.... אם אלוקים אמר לגבי עמלק, אז הוא יודע מה שהוא אומר נכון? הרי זה הבורא . איאפשר להתווכח אם הבורא.

לדוגמא: הרגל של השולחן לא יכולה לבוא בטענה לבורא שלה [האדם] מדוע שמת אותי בצד שמאל? האדם יגיד אני הבורא ואני יודע בדיוק איפה לשים אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...