בני אדם בגובה של 4 מטר?!! האם זה אמיתי?! (+תמונות)! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בני אדם בגובה של 4 מטר?!! האם זה אמיתי?! (+תמונות)!

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אחרי בדיקות שעשיתי יוצא כך..

הקישור בתחילת הדיון מציג תמונות שקריות בעריכת . אילו תגלית כזו התגלתה במציאות, כל העולם היה יודע מכך.

לגבי אנשי ענק:

אנשים ענקיים היו רק לפני המבול [עד ימי נח]. וכל הענקים נימוחו במבול ונעלמו. נח ובניו כבר היו בגובה נורמאלי, וכך כל האנושות לאחר מכן.

גובה האנשים משתנה בכל דור. היו דורות בהם אנשים היו גבוהים יותר ופחות, זה תלוי בסביבה והתרבות.

גוליית אכן היה גדול מבני תקופתו ונחשב לענק.

כמה דברים:

1. אתה כ"כ טיפש שזה כואב.

2. אני בכל זאת אתן לך צ'אנס לצאת מזה:"אחרי בדיקות שעשיתי יוצא כך.." - איזה בדיקות עשית?

3. "אנשים ענקיים היו רק לפני המבול" - סימוכין?

4. "נח ובניו כבר היו בגובה נורמאלי" - למה הם היו בגודל נורמאלי בזמן שכל השאר היו ענקיים? הרי הענקיים מתו במבול לא? אז הם מאותו דור.

5. "כל הענקיים נימוחו"? היתה סלקציה במבול? לפי ההגיון הפשוט זה דווקא אמור להיות הפוך, הגבוהים יותר אמורים לשרוד במקרה של מבול\שטפון :)

6.אני מצטער שקראתי לך טיפש מקודם. קודם תענה לי על השאלות ורק אז אני ארגיש בסדר עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה לשאול שאלות ובאותו זמן קורא לי טיפש? פשייי.

תחפש תשובות אצל מישהו אחר.

בקשר לנפילים מהתנך, הם יצאו כאלה בגלל שמלאכים לקחו בכוח נשות האדם.

קצת FAIL אצל החברה מלמעלה לא?

כל המלאכים וכל החיות בעולם הולכות אחרי מעשי האדם. כל היקום כולו פועל על פי האדם [גם הצונאמי! וגם המלאכים בשמים].

כאשר האדם חוטא כל הבריאה הולכת אחר חטאיו וחוטאת עימו. על כן נאמר שבחטא המבול אפילו החיות היו מזדווגות עם שאינם מינם. גם המלאכים הממונים אחר האדם ירדו בחטאי האדם לעולמו וחטאו יחד עימו.

האדם בכח הבחירה שלו מסוגל לרומם את כל הבריאה עד הכתר, או להשפיל אותה עד עפר.

אם תרצה מה מבואר מדרשי חז"ל ... רק תבקש [אני אביא את זה בכל זאת כי זה מתאים גם לשאלה]

שני מלאכים, שקיטרגו על חטאי בני האדם, ודרשו לעונשם.

אך מידת הרחמים, ביקשה לוותר לבני האדם, עקב נסיונותיהם הקשים בעוה''ז. אך שני המלאכים טענו שאין זה קשה כלל לעמוד בנסיון, [כמה שהם טעו :lol:]

ויצא הפסק ששני המלאכים ירדו לעולם הזה, ונראה אם הם יעמדו בנסיונות העוברים על בני האדם בעולם.

וכך נעשה, ואכן לא עמדו המלאכים בנסיון, וחטאו בזנות, ומהם יצאו הענקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"תשובות" אתה יכול להיות בטוח שאני לא מחפש,

אבל אתה טוען דברים מסויימים. תעמוד מאחוריהם.

זה כמו שאני אבוא ואגיד עכשיו:

"מבירורים שעשיתי התברר לי ש94% מהחומר הקיים ביקום הוא חומוס של מעדניות מיקי"

"כמו כן, צלופחים סגולים שמשגרים את עצמם בWI FI לים המלח בסופי שבוע, ניזונים מהחומוס הזה ולכן הם השליטים הבלתי מעורערים של היקום".

:nixweiss:

אם לא בשבילי, תסביר בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פי תוכנית הלימודים הנוכחית בתנ"ך יש כמה פירושים לאותו מקרה

1.מלאכים אנסו נשים<-לא הגיוני לדעתי (יחסית לכל שאר מה שיש בתורה,כן?)

2.אנשים ממעמד גבוה אנסו נשים<-now that's making sense

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, לפי הפשט של הפסוקים זה 2.

שנפילים הם הענקים.

היו אלו בני הדור השני שלאחר בריאת האדם, אשר היו גדולים מאוד, יותר מהדורות הבאים אשר באו אחריהם.

ועל כן היה בכוחם לקחת נשים בכח מכל אשר בחרו.

אבל אתה משווא לימוד תנ"ך בבית ספר? ללימוד בישיבה? [האמת שכנראה לא יצא לך לראות זאת, לראות מה ההבדל]

לגבי 1. זה נכון שזה נשמע יותר מוזר, אבל מי שלומד איך העולם מתנהל באמת .. אז המוזרות נעלמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי הכל אז יכול ליהיות שכבר רשמו את זה..

יש שם שתי שהגולגולת בהם היא אותה אחת. (השלד בכל תמונה במקום אחר).

אפשר לזהות את זה לפי השיניים שלא קיימות שהם אותן השיניים בשתי התמונות.

ברור שזאת עריכה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...