יש לי בעיה עם הICQ- מישהו יכול לעזור? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי בעיה עם הICQ- מישהו יכול לעזור?

Some Thing...

Recommended Posts

שלום יש לי בעיה קטנה באי סי קיו, על המחשב שלי יש לי WIN2000

ובאי סי קיו מי שהניק ניים שלו רשום בעברית אני רואה את זה או באותיות מוזרות או סימני שאלה, עכשיו אני יכול לרשום בעברית בהודעה, כלומר עם אני רוצה לדבר עם מישהו, אבל עם אני רוצה לרשום הודעת AWAY אני חייב לרשום באנגלית כי עם אני רושם בעברית אני רואה אותיות מוזרות כאלו.

וגם כשאני נכנס ל IFNO של אנשים גם שמה אני רואה הכל בגי'בריש ורק מה שבאנגלית ומספרים אני רואה נורמלי.

מישהו יכול לעזור לי?!?!?

מה לעשות???

תודה מראש

Some Thing...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך בעיות עם העברית בעוד תוכנות? בקזאה או בoutlook?

מותקן לך IMESH?

בדוק ב add remove programs אם לא מותקנת לך תוכנה בשם toptext lookup היא מותקנת עם IMESH בד"כ וגורמת לבעיות עם העברית.

מעבר לזה, בדוק אם כל הגדרות העברית שלך נכונות בregional settings.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אין לי את התוכנות הנ"ל וכן יש לי את אותה הבעיה ב OUTLOOK EXPRESS כשמישהו שולח לי אי מייל ורושם את הנושא בעברית אז זה גם מופיע לי בגי'בריש.

בדקתי את Regional Option וזה כמו שזה אמור להיות...

מה עכשיו????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני לא זוכר עכשיו פיתרון בע"פ, למרות שאני יודע שישנו פיתרון.

אבל, זו בעיה כ"כ נפוצה שאם תריץ כאן או בכל פורום אחר חיפוש בנושא תמצא את התשובה יחסית מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני לא זוכר עכשיו פיתרון בע"פ, למרות שאני יודע שישנו פיתרון.

אבל, זו בעיה כ"כ נפוצה שאם תריץ כאן או בכל פורום אחר חיפוש בנושא תמצא את התשובה יחסית מהר.

מה היינו עושים בלעדייך??? confused-smiley-013.gif הרי מה שאתה אומר הוא שאתה לא ממש ידע את התשובה, משער שיש תשובה (כי אחרת לא הייתה שאלה) ואז אומר "כן תריץ חיפוש ותמצא..." אז בשביל מה התגובה הזו??? הרי לא תרמת לדיון ואפילו הפנית אותו לפורומים אחרים. speechless-smiley-019.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי שלום לכל מי שקורא, גילית ומצאתי את פתרון הבעיה ואני רושם אותה למקרה שזה יקרה לעוד מישהו.

לי יש WIN2000 ולא יכלתי לראות את מה שרשום בעברית ב ICQ ןב OUTLOOK EXPRESS וכולם אמרו לי ללכת ל Regional Option ולהכנס ל location ושמה לסמם HEBREW ולעשות V.

נכון זה בדיוק כמו שG-Force רשם בהודה למעלה.

אבל מה שכולם לא ידעו להגיד לי אחרי שעשיתי את הנ"ל, זה שיש כפתור שרשום עליו Advance וגם שם יש מלא מלא שפות וכל ה עברית מסומנות בV חוץ מאחד. ואת האחד הזה צריך לסמן ואז המחשב מבקש ממך להכניס את הדיסק והוא מתקין לך את העברית שאתה צריך בכדי לראות במקומות מסויימים. ואז צריך להפעיל מחדש את המחשב והכל טוב.

אז אני מקווה שמישהו בעתיד יוכל להעזר בזה אם תיהיה לו את אותה הבעיה.

תודה רבה למי שעזר וגם מי שניסה לעזור.

Some Thing...

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...