P4P800 - STRESS TESTING - עוד מעט ב 300FSB ! - עמוד 6 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

P4P800 - STRESS TESTING - עוד מעט ב 300FSB !

SMSM

Recommended Posts

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תסלחו לי שאין יותר תמונות - הקירור לא משהו - STOCK SINK ...

אז אני לא משאיר את זה עובד יותר מדי אבל בקרוב יהיה קירור קצת יותר יעיל ומי יודע - 295 זה רק 5 MHZ מ 300 ...

מהירות - בדקתי - כי זה מה שעניין אותי - 5.5K - לא משהו - ב 290 כבר סגרתי את ה 6GB רוחב פס - נראה מה יהיה ב 5:4 אבל עם יותר טוב !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך רגשי הערכה וכבוד למארח שלנו - MAPHISTO -

אני ממתין בינתיים לתשובה של קובי ואחר כך ה 2.4 ילך לאן שאף מעבד ישראלי לא הלך -

אל מעבר ל - 300 ... !

אנשים - כמה דברים שאני חושב עליהם פתאום -

הלוח לא עבר VMOD וכאלה, הקירור הוא מקורי של - לא מים, לא TT למיניהם ולא DELTA אכזרית כלשהי , הזכרונות TWINMOS - לא LL ולא PLATINUM ולא GOLDEN DRAGON ולא TWINX וכל הבלה בלה הזה , ללוח - לא עבר ( עדיין ) שינויים, והתוצאה -

די מרשימה הייתי אומר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט יפה מאד. אין לי כל כך מה להראות כאן כי הלוח שלי לא יכול לתת מתח של מעל 1.65 (אני מדבר על הצ'יינטק 9JS שעם כל הכבוד לוח פצצתי והעדפתי אותו).

אבל אל תדאגו יש לי עוד מספר הפתעות בשרוול, נקווה שהם יעבדו :

EPOX 4PDA2+ עם ביוס מיוחד ל-1.85

והטיטאן שאני מקווה שיעשה את זה : אביט IS7-G עם מתח שיעלה עד ל-1.925 !

אני יכול להראות כאן של 285 מהצ'יינטק שלכל הדעות זה מכובד עם מתח של (אני נשאר עם הלוח המדהים הזה)1.65, אבל מה הטעם ? נחכה ליום שישי ונתן בראש, ומי שחושב שוותרתי, יכול להמשיך לשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאני עושה זאת אני תוהה על דבר אחד, ההבדל בין מהירות ה-L2 לבין מהירות המעבד, ההבדל נמצא שם ולא אמור להיות שם..........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.925 ?

ה ASUS בא עם 1.95 כבר ועם ה OVER VOLTAGE של ה 0.04 זה כמעט 2V למעבד ...

אבל אני לא מטומטם לתת 2V למעבד ...

אבל עד 1.925 ? ציפיתי לקצת יותר מהלוח הזה - למרות שזאת מערכת - לאנשים עם VAPPOCHIL ודומיהם זה לא מספיק ...

דרך אגב - למה אתה אוהב כל כך את ה CHAINTEC ? לא שמעתי עליו יותר מדי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קובי - לא ראיתי את מה שכתבת - אבל אתה צודק - אין לי שמץ של מושג למה זה - אבל אם תשים לב - גם בתמונה של ה 3484 יש הבדל כזה - רק עכשיו ראיתי אותו - נשאל מחר בבוקר את פבל מה הסיפור - אבל פבל יכול להעיד על אמינות הפרויקטים שלי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הוכחה שזה רץ ב 295 - (עזבו את התוצאה המרשימה כשלעצמה ... ! )

שימו לב למהירות של ה BUS בשורה השנייה בריבוע של SANDRA - מוקף בסגול !

ועשיתי עוד איזה 10-15 הרצות של WCPUID - תמיד יש הבדל בין ה L2 למהירות שכתובה למעלה -

אולי זה ה FSB הגבוהה / חוסר יציבות מבחינת מתחים - לא יודע למה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...