מהי השיטה הטובה ביותר לפרמט? quick format? או format רגיל? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהי השיטה הטובה ביותר לפרמט? quick format? או format רגיל?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

קוויק פורמט זה בדיוק כמו למחוק דרך זה חרא !

תעשה FORMAT רגיל שימחק את האמא של ה-HD וייתן לך דיסק נקי !

תודה אחי אבל אמרו לי שאם מפרמטים רגיל יותר מדיי זה הורס לאט אלט את ההארד דיסק...ואני אחד שמפרמט המון וגם לפרמט 60 גיגה+40 גיגה של הכונן השני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי אבל אמרו לי שאם מפרמטים רגיל יותר מדיי זה הורס לאט אלט את ההארד דיסק...ואני אחד שמפרמט המון וגם לפרמט 60 גיגה+40 גיגה של הכונן השני

כן זה הורס אם אתה מפרמט 20 פעם ביום במשך 3 שנים.

פירמוט בחודש לא יהרוס לך את ה-HD....ואני בספק אם תפרמט בכזו תדירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה הורס אם אתה מפרמט 20 פעם ביום במשך 3 שנים.

פירמוט בחודש לא יהרוס לך את ה-HD....ואני בספק אם תפרמט בכזו תדירות.

חחח ברור שלא אחי,אבל למשל ביום חמישי פירמטתי 3 פעמםי ביום פירמוט מהיר כי היו לי מלא בעיות אם הwindows :( אני יודע שפירמוט מהיר לא מזיק אבל נזכרתי שפירמטתי גם פירמוט רגיל כמה פעמים ברצף ישר איך שקיבלתי את המחשב כי היו גם קצת בעיות עם המחיצות בכוננים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום הבדל בתוצאה הסופית כל עוד הדיסק תקין בין פורמט רגיל ומהיר.

פורמט מהיר משכתב את ה FAT עם טבלה ריקה

פורמט מלא סריקת תקינות לכל שטח הדיסק, ואז פירמוט מהיר.

ההבדל היחידי פרט לזמן הדרוש הוא שפורמט מלא מחפש סקטורים פגומים לעומת פורמט מהיר ששומר את המצב הקיים ויכול להיות שיש סקטורים פגומים שלא יסומנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום הבדל בתוצאה הסופית כל עוד הדיסק תקין בין פורמט רגיל ומהיר.

פורמט מהיר משכתב את ה FAT עם טבלה ריקה

פורמט מלא סריקת תקינות לכל שטח הדיסק, ואז פירמוט מהיר.

ההבדל היחידי פרט לזמן הדרוש הוא שפורמט מלא מחפש סקטורים פגומים לעומת פורמט מהיר ששומר את המצב הקיים ויכול להיות שיש סקטורים פגומים שלא יסומנו.

ואם הפורמט מלא מוצא סקטורים פגומים הוא מתקן אותם? גם דרך ההתקנה הרגילה של הxp?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה לתקן סקטורים פגומים, אפשר רק לדעת שהם שם ולא לגשת לכתובות האלו שזה מה שזה עושה.

בהתקנה של גם יש אפשרות לפורמט מהיר ומלא, זה בדיוק אותו הדבר כמו מה שהסברתי קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה לתקן סקטורים פגומים, אפשר רק לדעת שהם שם ולא לגשת לכתובות האלו שזה מה שזה עושה.

בהתקנה של גם יש אפשרות לפורמט מהיר ומלא, זה בדיוק אותו הדבר כמו מה שהסברתי קודם.

אני ידוע שיש גם מהיר ומלא השאלה שלי היא אם כשאר הפרימוט בהתקנה של הוינדוס מוצא סקטור פגום הוא מודיע על כך או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אין צורך לצטט תגובה שישר מעליך אנשים יבינו גם ככה וזה מעצבן לעין

אם אני לא טועה הWINDOWS לא ידווח על זה אבל אתה לא תצטרך לדאוג בקשר לזה כי הוא פשוט לא ישתמש בסקטור הפגום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע תעשה מהיר בדרך כלל פעם בדי הרבה זמן תעשה מלא ליתר בטחון

זה בתנאי שאין לך מידע שאתה רוצה להעלים תמידית אז אתה עושה מלא דרך דוס עם U/ הכוונה היא למידע סודי שאתה לא רוצה שמישהו יוכל איכשהו לשחזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...