אני בטוח שהמון שאלו, הייתי מעוניין לקבל המלצה לתוכנה שתסגור פופאים. - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני בטוח שהמון שאלו, הייתי מעוניין לקבל המלצה לתוכנה שתסגור פופאים.

1

Recommended Posts

יש לי מדיי פעם שאני נכנס לאתרים כמו MSN.CO.IL הרבה פופאים מעצבנים, הייתי רוצה תוכנה- לא משנה אם היא חינמית או לא,

העיקר שהיא יעילה אך ורק לפופאים ושלא תגביל אותי בגלישה, וגם איזה תוכנות מומלצות לSPY ?

לי יש את הAD AWARE 6 PRO האם זה מספיק או שמומלץ עוד תוכנה להתקין בנוסף אליה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדריך מאוד נחמד רק שהשיטה שהוא נוקט בה, ללכת אחד אחד נראית לי מאוד לא יעילה, כי הריי בכל אתר יש פרסומות שונות וכל שבוע הפרסומות משתנות אז מה זה ייתן לי אם רק אחרי שאני אראה אותה אני אכניס אותה לHOSTS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדריך מאוד נחמד רק שהשיטה שהוא נוקט בה, ללכת אחד אחד נראית לי מאוד לא יעילה, כי הריי בכל אתר יש פרסומות שונות וכל שבוע הפרסומות משתנות אז מה זה ייתן לי אם רק אחרי שאני אראה אותה אני אכניס אותה לHOSTS?

שאתה לא תראה אותה שוב אחרי הפעם הראשונה. ;)

מה גם שבשביל זה המדריך ורשימת השרתים הם סטיקי פה. כדי שלאט לאט משתמשים יעזרו ויוסיפו שרתים לרשימה שהם מצאו, וכך נוכל ליצור פה מאגר שרתים של פרסומות, ולבסוף משתמש יוכל פשוט להיכנס, להעתיק את השרתים לקובץ hosts שלו, ולא לראות אף פרסומת אף פעם.

לצערי, משתמשי האתר לא ממש מראים נכונות לעזור להגדיל את הרשימה, ועד עכשיו לא קיבלתי משום משתמש עוד שרתים להוסיף לרשימה... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זאת הרבה עבודה לדבר כל כך שולי :bash:

השאלה היא אם אין תוכנה שיכולה לעשות תעבודה הזאת? או שכל התוכנות לא יודעות להבדיל בין פופ אפ לבין תגובה של YNET >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא כ"כ הרבה עבודה......

אני עשיתי קיצור דרך לקובץ hosts ב-Quick Launch, וכל שנשאר בשביל להוסיף שרת הוא Ctrl + C, Ctrl + V.

בכלל לא הרבה עבודה לדעתי.

לא יודע בקשר לאם יש תוכנה שלא עושה שום בעייה ועובדת מצויין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...