האם הוכח שSP1 מוריד ביצועים? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הוכח שSP1 מוריד ביצועים?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

האם מישהו כבר יודע בבדאות אם sp1 מוריד ביצועים? כי אני מפרמט (שוב :P) בקרוב ואני רוצה לדעת אם כדאי להתקין SP1 ואם לא כדאי וזה מוריד ביצועים אז כדאי להתקין את ה recomended updates והpathes או שגם הם מורידים ביצועים?,תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

יש גרסת (נדמה לי שככה הם קוראים לזה) שזה קובץ ענק עם כל התיקונים ויש גרסת אקספרס שמתקינה רק מה שנראה לה טוב (אפשר להפעיל אותה גם דרך הWINDOWS UPDATE), הבנתי שהשניה עושה הרבה בעיות אבל אף פעם לא התעסקתי איתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהיו פה כבר כמה ת'ארדים בקשר לנושא הזה... אצלי לפחות זה הוריד את הביצועים,המחשב פעל יותר לאט.

אני לא זוכר בדיוק, אבל אמרו כאן שהוא מפעיל תוכניות שונות ברקע שמעמיסות יותר על המחשב. ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהיו פה כבר כמה ת'ארדים בקשר לנושא הזה... אצלי לפחות זה הוריד את הביצועים,המחשב פעל יותר לאט.

אני לא זוכר בדיוק, אבל אמרו כאן שהוא מפעיל תוכניות שונות ברקע שמעמיסות יותר על המחשב. ???

הרצת למשל לפני שהתקנת sp1 ואחרי? או שסתם אתה חושב שזה הוריד לך ביצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

אפשר לדעת למה אתה מפרמט?

לי אישית יש שני מחשבים...הראשון HOME EDITION והשני מותקנת בו PRO בגלל מערכת דואלית(שני מעבדים) גרסת ה HOME לא מזהה שני . ובשניהם מותקנים כל העידכונים ואין לי שום בעיית איטיות...אבל כשאני מרגיש ירידה בביצועים אני עושה איחוי לדיסק הקשיח והביצועים יחזרו למיטבם.

מקווה שעזרתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

אפשר לדעת למה אתה מפרמט?

לי אישית יש שני מחשבים...הראשון HOME EDITION והשני מותקנת בו PRO בגלל מערכת דואלית(שני מעבדים) גרסת ה HOME לא מזהה שני . ובשניהם מותקנים כל העידכונים ואין לי שום בעיית איטיות...אבל כשאני מרגיש ירידה בביצועים אני עושה איחוי לדיסק הקשיח והביצועים יחזרו למיטבם.

מקווה שעזרתי :)

חח זאתי סיבה מסובכת :P אבל אני רוצה לפי באנצמארקים ולפי תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ענק אתה חייב להתקין אותו! הוא משפר מלא דברים! ועובד הרבה יותר טוב!

אה... וניסיתי את שתי ה- ה2001se וה2003 ובשנייהם היה שיפור קטן אבל עדיןן שיפור :P

הכל מקרה מומלץ בחום, אה!!!!!!!!! ותוריד את הווינדוס אפדייט בלי לחשוב פעמיים בכל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...