מחפש המלצה לגוף קירור למעבד ולכרטיס מסך... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לגוף קירור למעבד ולכרטיס מסך...

1

Recommended Posts

יש לי מעבד ATHLON 1400MHZ על 60 מעלות במנוחה, אני לא מעוניין לעשות לו אובר קלוק,

אך הוא ממש חם והשאלה שלי אם כדאי לי לקנות לו גוף קירור חדש או להשאיר את המקורי? אם כן איזה גוף קירור אתם ממליצים?

אותו דבר עם הכרטיס מסך שלי V770 PRO DELUXE 64MB הוא על 58 מעלות עם הקירור המקורי, האם כדאי להחליף?

אם כן איזה גופי יש בשוק לכרטיסי מסך?

אשמח לקישורים עם המוצרים שתמליצו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעבד:

אם טמפרטורת המארז שלך גבוהה אז עדיף לך את הוולקנו9

אם הטמפרטורה של המארז נורמלית ולא עולה על ה33 מעלות עדיף את הוולקנו7+

לכרטיס מסך:

תשים את הגוף של המעבד שלך לאחר שתחליף לו לאחד משני הגופי שהצעתי ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שאתה רואה הטמפ' אצלי היא 60 מעלות אז בעצם אני חייב את הוולקנו 9?

דרך אגב הגוף שיש לי על המעבד הוא גדול והוא יתפוס הרבה מקום על הכרטיס מה גם שאין לי דרך לשים אותו עליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שאתה רואה הטמפ' אצלי היא 60 מעלות אז בעצם אני חייב את הוולקנו 9?

דרך אגב הגוף שיש לי על המעבד הוא גדול והוא יתפוס הרבה מקום על הכרטיס מה גם שאין לי דרך לשים אותו עליו...

לא הטמפרטורה של המעבד אלא של המארז/צ'יפסט

תנסר אותו ככה אני עשיתי עם הוולקנו6CU שהיה גדול מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רק סוג אחד של וולקנו9 וב37 מעלות גוף מבוסס על אלומיניום עדיף (יש לו בסיס מנחושת)

עזוב את הוולקנו10!! סתם גוף קירור

עריכה: בטח היתכוונת לוולקנו שהוסיפו לא את הcoolmod... לא שווה אם אין לך חלון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלי היא האם הוולקנו 9 שאתה ממליץ לי עליו יוריד לי את הטמפ' של המעבד שהיא 60 מעלות,

כי כרגע יש לי את הגוף המקורי הוא דיי גדול- ויש שם מאוורר שעושה 6200 סיבובים לדקה, הוא דיי מרעיש אבל הרעש לא מפריע

כי התרגלתי אליו...

אני יותר מעוניין לקנות משהו שיקרר לי תמעבד ושהרעש יהיה סביר, וכמובן שיקרר יותר מהמקורי, כי המעבד שלי הוא בין המעבדים החמים

של איי אם די ואמרו לי ש60 מעלות זה נורמלי אצלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

60 זה אכן נורמאלי אצלו.. גם לי היה אותו.

בטח שכל גוף טוב יותר מהמקורי ובטח שהוולקנו 9 יציג לך ביצועים הרבה יותר טובים, והוא כולל גם את אחד המאווררים החזקים היום הSF2 שדוחף כ76cfm של אויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק אותו.. אני החלפתי המון מעבדי של *סתם אם אתה רוצה לדעת

Athlon T-bird 1200mhz

Athlon T-bird 1400mhz @ 1600mhz

AXP 1600+ @ 1800mhz

AXP1800+ @1750mhz

AXP1900+ agoga @1875mhz

AXP2000+ @1730mhz

AXP1900+ AGNGA @2160mhz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, למה החלפת כל כך הרבה מעבדים?! :o

דבר שני מאיפה יש לך את הכסף ?!?!?!?!? :o

דבר שלישי אני מעוניין שתתן לי הצעה לקירור לכרטיס מסך שלי, הוא דומה לכרטיס מסך שעשו עליו אובר קלוק במדריך השני לאובר קלוק באתר.

יש לו חורים למאורר, והוא בעצם לא דומה אלא נראה בדיוק אותו דבר! רק ששלי הוא הדלוקס עם ה64 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי הישתמשתי בו איזה 2-3 חודשים ומכרתי אותו והוספתי עוד כסף למעבד חדש אחר..

תראה אתה יכול לארגן רציני וחזק לכרטיס מסך שלך.., כשתחליף למעבד שלך את הגוף תשתמש בגוף הזה לקירור הליבה של הכרטיס שלך אך בטוח שהגוף של המעבד יהיה גדול מידי אז תצטרך לנסר אותו ואז בחלקים שנותרו מהניסורים תשים על הזכרונות.

ככה אני עשיתי עם הגופי של הAMD (שגם כאלו קניתי הרבה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל הוא בכלל לא מתאים בגודל לשבת על הכרטיס מסך, ואין לי מושג איך לחתוך אותו, אין משהו מוכן שאפשר לקנות? אם אין אז תן לי הסבר מפורט יותר אם אתה יכול כיצד לעצב את הגוף האורגינלי של המעבד כדי שיתאים לכרטיס מסך. :hi:

דרך אגב, פתחתי את המארז שלי והטמפ' של הלוח אם והמעבד ירדה ב2 מעלות שזה לא נראה לי משמעותי,

עכשיו השאלה שלי אם זה אומר שמהארז שלי מאוורר דיי היטב? והאם שווה לי להחליף מארז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...