עב"מ בשמיי ראשון לציון ב4/9 בשעה 7 - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עב"מ בשמיי ראשון לציון ב4/9 בשעה 7

zombie

Recommended Posts

חבר'ה חלאס להתנפל עליו, מטרת הדיון שלו הייתה בפירוש,לתאר מה הוא ראה,לשתף אותנו בחוויה שלו ואולי גם לראות אם יש עוד אנשים שראו את זה, כי לפי מה שמתברר,אכן יש.

אז אל תהיו קרים, תביאו קצת תמיכה,הכל לטובה :xyxthumbs:

אי.טי. סרט מחורבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני רוצה לראות שאתה מציין פה את כל סוגי המטוסים ואת המראה שלהם...

לא מכיר את כולם?!

יפה

זה לא היה נראה כמו מטוס ומטוס לא יכול להישאר באויר כשהוא זוחל(במהירות)אולי מסוק...אבל זה לא עשה רעש ולא היה לזה פרופלו זה לא היה אירודינמי ושום צורה שמזכירה כלי טיס....יפה?

אוקיי, ונגיד שחייזרים באו ומכל אדם בעל חשיבות בעולם- החליטו להתגלות דווקא אליך.

מה אתה מצפה להשיג מפתיחת דיון פה?

אף אחד אחר לא ראה את זה, סביר מאוד להניח שמה שראית היה איזו שטות או מטוס/מסוק שעבר מעליך, או עפיפון גדול במיוחד של מישהו, או שאתה הוזה/על סמים/מה שלא יהיה.

כבר הבהירו שדיונים סתמיים וטיפשיים כגון זה ינעלו ברגע שמנהל רואה אותם, אז.... למה?

אני לא אומר שהם באו להתגלות אליי למה איזה חצי שכונה ראתה את זה בטח וכל הילדים שהיו במגרש...לא היה פה שום התגלות אליי ולא סמים ולא הזיות כי איך כולם ראו אותו דבר(גם ילדים בני 10 או שגם הם עושים סמים?)

כבר אמרתי מה אני מצפה מפתיחת הדיון!תקרא את כולו לפניי שאתה מגיב!ושוב!לא מטוס!לא מסוק!ולא עפיפון(בטח שלא משיכון המזרח)כי זה לא היה אירודינמי וזה טס למרחק של מעל קילומטר במשך הרבע שעה הזאת....

ואני הסברתי את עצמי וביקשתי לא לנעול....כי אני מנסה להשיג משו מהדיון הזה....(ולא לריב עם נודניקים כמוך!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם יכול להיות זה מטוס שהרבה חושבים שהוא עבם

F35 :silly:

http://www.youtube.com/watch?v=Xm7_PPE-8nk

http://www.youtube.com/watch?v=_GjrPvSBGXE

[ צפוי להגיע לארץ ולהתקבל בברכה לחיל האוויר הישראלי ב-2012 אם אני לא טועה ]

אנשים! :pissed: בפעם ה21 אלף!לא מטוס! אני יודע מה זה F35

אני ראיתי משו שטס במהירות של איזה 20 קמ"ש בטח! אף מטוס לא מסוגל לטוס בכזאת מהירות(לא לשלוח הארייר רבק! אני מבין במטוסים)

אני מסביר פה(אם הייתם קוראים) שזה לא!!!!!!אירודינמי(למטוס יש צורה אירודינמית!#!$@%#@%^#$^&#$&)לא דומה לשום דבר!!!!לא ללווין לא למסוק לא לציפור לא למטוס לא לB-52(חמקן) לא לציפור השחורה(מטוס משונה) לא לשום דבר מוכר!!@$!#$$

לקרוא אנשים לקרוא!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן...

לא אתה יודע

מה?!

אולי הממשלה יודעת והיא לא מספרת...

כן...

אז אני בטוח שהיא הייתה מתנהגת בטיפה יותר חשאיות, ולא מביאה לחיזר לשוטט בגובה נמוך, במהירות איטית, בשעות היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא למטוס לא לB-52(חמקן)

החמקן בצורת כנף מעופפת זה B2. המטוס B52 זה פאקינג מפציץ בגודל בואינג 737 (כמעט)

אז לך תדע, עבר מעליך הצפלין של גוגל שעשה צילומי אוויר בשביל maps. לא ראית את הכתבות? סוף סוף גם אצלנו אפשר לקבל דיוק ברמת בניין, ותמונות ברזולוציה גבוהה.

בנוסף, הוסיפו עברית.

אני מניח שעכשיו במפה של ראשל"צ נוכל לראות חבורת אהבלים באמצע ריצה, לפחות נדע מי זה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כל הדיון הזה ניהיה ממש לא רציני ותאמת ממש נפגעתי מהתגובות פה...

הרוב פה כאלה אנשים מגעילים שחושבים שהם מצחיקים מישו ועוד על חשבון מישו אחר....אני לוקח את זה מאוד ברצינות כי אני ועוד 30 ילד ראינו אותו דבר וזה שום שידוע לנו!רציתי לדעת אם עוד מישו ראה או שיש לו מידע או ....אבל אתם באים לשכנע אותי מה ראיתי

ויש פה איזה dj-electric שחושב שהוא מצחיק מישו אם הדאחקות האלה.....אני חשבתי שהאנשים פה נחמדים ועם ראש פתוח

אבל רק בישראל אפשר למצוא אנשים כמו הDJ הזה!לא משנה שיקפוץ לי המצחיק...כמו שאמרתי...זה לא רציני שאתם מנסים לשכנע אותי מה ראיתי....

אני יגיד את זה עוד פעם אחת ויקווה שזה יתפס....

ז-ה ל-א ה-י-ה א-י-ר-ו-ד-י-נ-מ-י!!!!!ל-א מ-ט-ו-ס ל-א מ-ס-ו-ק ובטח שלא לויין של בגובה 100 מטר~@#$!@#%!%! :bash:

סעמק מה לא ברור שכל הקטע הזה דיי מלחיץ ואתם פה עושים ממני צחוק!זה שאתם לא ראיתם לא אומר שלא קרה!@#!$$~ :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה חשבתי ש-ורטיגו מנהל קהילת אובר קלוקינג פתח ת'תרד עד שקלטתי ש"מתחזה" פתח ת'ת'רד הזה בנוגע לאיזה עב"ם שראה בראשל"צ..

^^^

דרך אגב הצחקת אותי עם הגוגל מאפס שצילמו כמה אנשים רצים בראשל"צ... :lol:

קרס מעופפת? אולי מישהו בטעות שכח לכבות ת'תאורה במגדל של האנטרנה של חברת הסלולאר הקרובה? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...