כאב בQ3A - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כאב בQ3A

אורח athlon

Recommended Posts

פתאום, בלי שום הודעה מוקדמת, לאחר ששינית מספר מקשים בQ3A נמחקה לי האפשרות להחליף נשקים עם הסקרולר של העכבר, הסקרולר עובד, מן הסתם, ורק במשחק נמחקה האופציה לזה. ניסיתי להגדיר אותו מחדש ע"י הזזת הסקרולר למעלה ולמטה, אבל ללא הועיל, פשוט ההגדרה נדפקה.

משהו יודע איך אמורים להחזיר אותה? כי לא נראה לי שהדבר בכלל קשור לזה שמזיזים את הסקרולר בזמן שעושים REMAP למקשים, אלא צריך ללחוץ על איזה קומבינאציה של מקשים או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה בשעות נורמליות עושק קברים שכמוך.

וחוץ מזה מי משחק בקוויק 3?

משחק למזוכיסטים משועממים.

UT owne Q3

עושק קברים תקרא לאבא שלך.

וכן, אני ניסיתי בשעה נורמאלית יותר, תסתכל באיזה שעה פורסמה ההודעה הראשונה שלי.

ומה איכפת לך למה אני משחק בקוויק שלוש? מישהו ביקש את דעתך בעניין? מישהו שאל אותך אם UT שווה יותר מQ3A(אני משחק בשנייהם זה בסיידר)?

הנה: אני מזוכיסט משועמם שאהב להתעלל בדברים. עכשיו אתה שמח? תזהר שאתה לא תהיה הקורבן הבא שלי, עם תשובות כמו שלך.

אולי אנשים פה רוצים שאני אתחיל לתת תשובות מהסוג הזה, כי כשאני שואל משהו אלו התשובות שאני מקבל?

הייתה לי את הבעיה הזאת גם.

תנסה לצאת מהמשחק, להיכנס למשחק, להגדיר את הסקרולר, לצאת מהמשחק, להיכנס למשחק.

וזה צריך לעבוד.

מה שאתה אמר עובד בRTCW, אבל בQ3A לא נראה לי, אני עוד אנסה לשחק עם זה כמה פעמים היום לראות אולי זה יחזור, למרות שלעדתי חייב להיות איזה כפתור במקלדת שעושה לזה REMAP בחזרה. בכל מקרה, תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתחיל לחבב אותך יקר.

וביננו, נכון שבא לך יותר על UT ?

לא נראה לי.

ניסית להחזיר את ההגדרות ל-DEFULT?

כן, ניסיתי להחזיר את ההגדרות לDefault, אבל זה רק הירע את המצב, כי קודם אפשר היה ללכת למטה עם הסקרולר ורק זה שמעלה הלך, עכשיו שניהם הלכו.

athlon, worked for me and anyway try also restoring the defaults.

לא יודע מה קרה, אבל היום אחרי שעשיתי Restart לחלונות זה הסתדר. אין לי מושג למה......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...