מעוניין בהמלצה חמה למארז יפה, מאוורר היטב, מרווח ואיכותי כדי לקנות חודש הבא :) - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין בהמלצה חמה למארז יפה, מאוורר היטב, מרווח ואיכותי כדי לקנות חודש הבא :)

1

Recommended Posts

הכותרת אומרת את שלה, התקציב הוא כ 400 שקל למארז כולל ספק וכ 300 שקל למארז ללא ספק.

ודרך אגב על איזה ספק אתם ממליצים ? אני מתכוון ל300 ואט או 350....

למארז שלי כרגע יש בעיה של חוסר מקום למאווררים, מאחורה אין לי אפשרות בכלל לשים מאוורר, בגג אין לי מאוורר.

יש לי רק מאוורר בדלת שמוציא אוויר ומאוורר קדימה שמכניס אוויר.

אני חייב איזה מארז יותר מאוורר.

תמונות של המארז אני ישים כאן אחרי הצהריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהשוואה למארז שרשמת לי עכשיו, מי יותר טוב, הוא או שENERMAX CS-3181L-BBS?

ואם אני לוקח תאנרמקס איזה ספק מומלץ לי למחשב ללא אובר קלוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה של המארז העכשווי שלי:

יש לי מסילות להכנסת הסידירומים הפלופי והצורב, מחברים משהו על הכונן ואז הוא נשלף מהמארז...

הסיבה שאני רוצה להחליף אותו שהוא חם ולא מי יודע מה יפה... האם בכלל שווה לי להחליף? כי כשהמארז פתוח הטמפ' של המחשב יורדת ב2 מעלות בערך...

4444867.JPG

7562787.JPG

6587201.JPG

3471891.JPG

6870511.JPG

9420163.JPG

7706296.JPG

4206327.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לך על הCompucase אבל הוא בנוי בצורה דיי זולה, ואצלי לפחות אחרי מספר פירוקים של הפאנל הקידמי הוא נשחק לגמרי ועכשיו הוא לא מקובע במקום שלו.

לכן ההמלצה שלי היא ENERMAX CS-3181L-BBS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו, פתחתי תדלת של המארז, והטמפ' שירדה למעבד וללוח אם היא כ2 מעלות צלסיוס סכה"כ...

זאת אומרת שהמארז מאוורר טוב וגם אם אני אחליף מארז הטמפ' תישאר אותו דבר?!

תייעצו לי בבקשה כי בשביל יופי בלבד חבל לי לקנות מארז חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, סתם לידיעתך, כל המארזים הטיוואניים האיכותיים, כמו אנרמקס, אנטק וקומפיוקייס, נבנים באותו ביח"ר, ההבדל זה המותג והדרישות שכל אחד מהספקים האלה קובע (כמו הצורה של הפנל הקדמי).

לדעתי הקומפיוקייס 6920 הוא מארז מצויין למי שאין בעית מקום. הוא בנוי טוב ולגבי הצבעים.. על טעם וריח..

אם יש לך בעית מקום (ונפח), אז ה6A19 שלהם יענה לך על כל הדרישות, כולל ספק מכובד ולא דרדלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...