Quantic Dream's Heavy Rain - תאווה לעיניים - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Quantic Dream's Heavy Rain - תאווה לעיניים

huber

Recommended Posts

טוב אחרי שראיתי את הגיימפליי הזה אז אני יכול לאשר שהמשחק בהחלט נראה מדהים. העניין הוא שגם MGS4 וGT4 לא נופלים ממנו ברמה הגרפית.(למרות שלהשוות משחק מירוצים זה לא כל כך לעניין)השאלה הגדולה כאן איך הקונסולה תדע להתמודד עם כל הפירוט הזה ומה יהיה אופי המשחק. אם בקרבות המשחק יקרטע, האם הפירוט הגרפי הזה יגביל את כמות האויבים שאפשר לראות בו זמנית על המסך ואם כאשר מפרטים כל כך את הדמות עצמה אז כל השאר עובר קיצוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המשחק הראשון שאני ממש שוקל קניה של פס3 בשבילו. ולא בגלל הגרפיקה, אם הוא יהיה טוב כמו פרנהייט מבחינת העלילה והדמויות, הוא בהחלט יהיה אחד הקלסיקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

המשחק אכן נראה טוב,אבל מנגד,אין שום סיבה שלא יראה כך,הרי מדובר במשחק הרפתקה,אשר ידוע שיציג בכל פעם איזור מצומצם מאוד שבו לא יהיה "אקשן",האיזור לא צריך להיות אינטרקטיבי בזמן אמת(אלא רק בעת "הפעלה" של האובייקט הרצוי),והאקשן עצמו,כמו שראיתם,הוא בעצם סרטון אינטרקטיבי עם QUICKTIME..

בקיצור בלי לחפור עוד יותר המשחק נראה טוב מאוד,אבל לטעמי זה הגיוני ואפילו מתבקש במשחק מז'אנר שכזה יראה טוב יותר ממשחקים בז'אנרים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק אכן נראה טוב,אבל מנגד,אין שום סיבה שלא יראה כך,הרי מדובר במשחק הרפתקה,אשר ידוע שיציג בכל פעם איזור מצומצם מאוד שבו לא יהיה "אקשן",האיזור לא צריך להיות אינטרקטיבי בזמן אמת(אלא רק בעת "הפעלה" של האובייקט הרצוי),והאקשן עצמו,כמו שראיתם,הוא בעצם סרטון אינטרקטיבי עם QUICKTIME..

בקיצור בלי לחפור עוד יותר המשחק נראה טוב מאוד,אבל לטעמי זה הגיוני ואפילו מתבקש במשחק מז'אנר שכזה יראה טוב יותר ממשחקים בז'אנרים אחרים.

מחזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המשחק הראשון שאני ממש שוקל קניה של פס3 בשבילו. ולא בגלל הגרפיקה, אם הוא יהיה טוב כמו פרנהייט מבחינת העלילה והדמויות, הוא בהחלט יהיה אחד הקלסיקות.

עדיין יש לי חררה שאני נזכר בטוויסט העלילתי הכי נוראי אי פעם, שאותו חוויתי בפרנהייט.

כזה משחק/חוייה משובח עד שהם התעייפו באמצע והלכו על הדבר הכי מגעיל שאפשר

*ספויילר אלרט*

כאילו, פאק, הסבתא בכיסא גלגלים היא בכלל סייבורג, ואיזו ציפור שם היא בכלל חייזר?! נו באמת :(

they took away my innocence with that one

*ספויילר אלרט*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שהבנתי לא נכון, זה ששכחתי.

פעם אחרונה ששיחקתי במשחק הייתה לפני שנתיים בערך, אז אני לא זוכר במדוייק.

וזה לא שהסיום מאכזב, החל מהטוויסט העלילתי הכל מאכזב... מסיפור מתח מותח, עם טיפה אלמנטים של זוועה ופנטזיה אבל עדיין עם היגיון, הם עשו טוויסט דאוס אקס מאשינה לחלוטין ושינו את הסיפור לגמרי לדבר הכי ג'אנרי על הפלנטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...