Google Chrome יצא! - עמוד 4 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Google Chrome יצא!

Nyromith

Recommended Posts

לכל מי ששקול להתקין את כרום - כדאי מאוד שתקראו את האותיות הקטנות של הסכם השימוש!!!

Chromes ToS (terms of service agreement):

"By submitting, posting or displaying the content you give a perpetual, irrevocable, worldwide, royalty-free, and non-exclusive license to reproduce, adapt, modify, translate, publish, publicly perform, publicly display and distribute any content which you submit, post or display on or through, the services. This license is for the sole purpose of enabling to display, distribute and promote the services and may be revoked for certain services as defined in the additional terms of those services."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 213
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^^

אני לא חושב שיש פה מישהו שהיה מספיק תמים בשביל לחשוב שגוגל לא אוספת מידע על הרגלי הגלישה של הגולשים..

לא רק עם הדפדפן שלה, גם במנוע החיפוש ולמעשה בכל האינטרנט בהנחה שאתם משתמשים ב-google toolbar.

ומחדש המון מבחינת אופן פעולת הדפדפן מתחת למנוע (למי שלא עבר על הקומיקס - כדאי לקרוא -

http://www.google.com/googlebooks/chrome/

תודה על הקישור, בהחלט שופך קצת אור על החידושים בדפדפן (אבל לעזאזל, זה ארוך.. והחלק של ה-JS סתם חופר).

במבט שני זה נראה כמו אחלה לשימוש יום יומי ב-mainstream, אבל אין ספק ש-power users ימצאו אותו לדעתי מגביל מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען השם למה זה בכלל אכפת לכלכך הרבה אנשים?

שיתפוס 500 מגה, למי אכפת?

הרגע יש לי אימיול פתוח, שמוריד משהו ישן שלא מצאתי בשום מקום אחר.

הוא תופס לי בערך 750 מגה (!!)

למי אכפת? :nixweiss:

אני לא מרגיש את זה בשום מצב.

Dk89, יש לך 2 ג'יגהבייט של . מה אכפת לך מכמה מאות מגות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על המחשב הישן שלי יש רק 386 מגה . יותר משלושה טאבים והדפדפן מתחיל לכתוב לפייג' פייל. נכון שהוא נבנה למחשבים חדשים יותר ולא בני מיליון, אבל זה שיקול מסוים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על המחשב הישן שלי יש רק 386 מגה . יותר משלושה טאבים והדפדפן מתחיל לכתוב לפייג' פייל. נכון שהוא נבנה למחשבים חדשים יותר ולא בני מיליון, אבל זה שיקול מסוים.

אז למה שלא "תשקיע"... אממ.. 20 שקל? ותוסיף עוד 512 מגה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי את הדפדפן לבדיקה, איך משנים אתה השפה לאנגלית ?!

רק אל תגידו לי שצריך לשנות שפה ב-non-unicode תחת regional lang settings ...

עריכה: לא משנה מצאתי

אפשר עזרה בנושא הזה? אני שונא שחברות (ובראשן ...) דוחפות לוקליזציה בכל מחיר... יש אפשרות להפוך את התפריטים והכיוון של הדפדפן לאנגלית במקום עברית?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...