אל תלכו לעבוד במי עדן או החוויה שלי במי עדן - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אל תלכו לעבוד במי עדן או החוויה שלי במי עדן

שוקו

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ביקשת מאמא'לה שתפעיל פרוטקציות? אוי איזה חמוד אתה..

יומיים? נו באמת תתבגר תהיה גבר.

מה הקטע שלך?!?! מה הוא חייב להם?

אני בחיים לא הייתי עושה עבודה כזאת עבור 250 ש"ח

עכשיו סיימתי לעצב מצגת לאיזו חברה [לקח לי כ-50 שעות] והמשכורת שקיבלתי היא 6000 ש"ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל התוקפים, תרגעו... כדי להוכיח שאתם "גברים" אתם מוכנים שינצלו אתכם בצורה מכפירה, בגלל אנשים כמוכם למעסיקים אין כבוד לעובדים שקוראים את התחת כל היום בשביל כמה גרושים, אז יופי סיפקתם את האגו הגברי שלכם בלרדת עליו שהוא לא גבר, אתם יודעים מה? הוא הרבה יותר חכם מכם, הוא לא יהיה פראייר של מעסיקים אפתיים ואנוכיים שמנצלים לרעה את העובדים (הפראיירים) שלהם!

שוקו כל הכבוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוקו שוקו.. זוכר אותי?.. אם לא תזכור שגם אני מקריית גת..

ומממ איך לומר לך אני בבעיה הרבה יותר גדולה משלך!.. לך עוד שבוע (לא זוכר בדיוק) יש 18..

אני גם סיימתי ללמוד ויש לי 18 אתה יודע מתי?!... תחכה תנשום תשב.. יש לי 18 רק בינואר! (גיוס מרץ)

זאת אומרת שכדי למצוא עבודה אתה יודע מה אני צריך לעבור? וכדי לקבל משכורת נורמאלית בלי לשבור ת'גב

מממ לא עבדתי כבר שלושה חודשים :s07:

ואני יודע על מה הוא מדבר בקריית גת יש אחלה מקומות עבודה אפילו כאלה שמוכנים לשלם לך כסף על כלום (ויסוניק , אינטל{תלוי מה})

אבל כולם דורשים גיל מינימום של 18.. וזאת בעיה ענקית במיוחד בשבילי..

בקיצור לנושא הוא צודק שהוא עזב גם חבר שלי עבד שם וברח אחרי יום אחד..

לפי דעתי מעסיקים שמבקשים שילד בן 17 יעשה כזאת עבודה תמורת כ20 ש"ח לשעה הם פשוט מטורפים.. זאת פחות עבדות!

ודבר אחרון לשוקו למזלך יש לך 18 בקרוב.. יש לך אולי עבודה בשבילי (חוץ מ"חווית מי עדן")<[לפרטי]<?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...