אל תלכו לעבוד במי עדן או החוויה שלי במי עדן - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אל תלכו לעבוד במי עדן או החוויה שלי במי עדן

שוקו

Recommended Posts

בוהוהוהוהו

תנסה 14 שעות רצוף של לקחת קרונית רכבל (ברזל יצוק של 300 קילו בערך) מלאה באנשים אמריקאים (תפסיקו לאכול! זה פה!!) מצד אחד(צריך לעצור אותה, עד שהתאומים מפתקעים) לצד שני (צריך להחזיק אותה על משקלה ומשקל האנשים שבה עם הכתפיים ולהכניס אותה ברכות למין פין כזה, עד שאתה פורק את שתי הכתפיים) כשקרונית כזאת מגיעה כל 1.5 דקות, אין לשבת אין לנוח, אין לטעות (אלא אם כן אתה רוצה להסתבך עם הטכנאי הרוסי המשוגע)

אבל השכר סבבה, הבחורות אוהבות את השרירים, ואחרי בערך אינסופ טחינות כאלה אם אתה רציני עם ראש על הכתפיים [ולא מתבכיין (אהמ אהמ)] אתה נהיה 'מוסמך' - אתה יושב עם מכשיר קשר ומפקד על החבר'ה שעוברים מה שאתה עברת..

לצערי אני לא חפשן ואני עדיין טוחן יחד עם שאר הצוות (ומקבל צעקות בקשר, בלי הפסקות ועוד מחוייבויות -תסגור, תפתח, בדוק מד רוח, דבר עם הטכנאי, תרגיע את הישראלי המכוער, תדליק, תכבה, תחליף צדדים, תוציא הפסקות בלה בלה בלה בלה בלה) - אח"כ צא ב-23:30 לריצת 12 רעב מת, ואז תעשה ת'פק"לים הרגילים שלך - ואז,רק אז - מותר לך לבכות קצת(בהנחה שלא נרדמת כבר לקראת מחר.......)

אם אתה הולך לצבא בקרוב - יבלות וכאבים יהיו דבר שבשגרה. אם תבכה ותזרוק ותתן לחברים שלך לאכול את כל החרא - לא תשרוד יותר מדי זמן

תרים ת'ראש ותסבול בכיף...כולה קצת פיזיות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה מפונק, מה ציפתה לשבת כול היום במזגן ולקבל על זה כסף? רק נגיד ככה שאני בזמנו עבדתי באחת מהעבודות הכי קשות ודוחות בעולם הנה יתאר מה עשיתי ותנסה לנחש במה עבדתי..

ב7 בערב בא לעבודה, מתחיל לשטוף את כול המתחם, מבריק אותו, אחרי זה הולך למבטח מכין קרח, לימונים, ומרים חביות בירה, ארגזים של אבסולט, וכמה טונות של שתייה, מסיים, הולך לנקות את השרותים, עוד לא הספקת להסתכל בשעון כבר אתה רואה שהשעה 10 בלילה.. ועוד שעה מגיעים מלא אנשים... עכשיו כול הלילה אתה נחנק בסיגריות, בעשן, ובערסים שחושבים שאתה חבר שלהם, ומושכים לך בכתף בשביל וודקה רד בול, כמובן יש תמיד את הבנות שיקיאו לך על הבר, ואת הבנות שבזמן שאתה הולך להשתין ינסו להוריד לך תגינס ולבצע בך את זממם, הערסים שירצו לדקור אותך, והבוס המאפינור שיקח לך את הטיפים בסוף הערב בטענה למשהו הזוי.

ככה עובר לו הלילה והשמש זורחת, כולם ממזמן בבית מקיאים וישנים, ואתה מקבל מתחם שנראה כאילו עברה בו מלחמה, קיא בכול מקום, חביליות סיגריות, בדלים, אפר, קונדומים, שקלים, חגורות, חוגר של סגן אלוף, ת''ז, כוסות, קשים, צלחות, מפיות, והכול גי'פה מפוזר, מסריח, ודוחה..

ועכשיו השעה 6 בבוקר, נא להתחיל לנקות את הבלאגן.. יום שבת ב9 בבוקר אמא מתקשרת מבשרת לך על הארוחה המשפתחית ושואלת מתי תבוא לאכול איתם, ואתה אומר לה אמא אני עדיין לא סיימתי ומסתכל על הגיפה שנשארה לך, תמיד את השרותים את משאיר לסוף כי זה הכי גרוע, זרע על כול הקירות, וחרא באסלה, שתן וקיא על הריצפה וקודנומים על התקרה.

אתה בסביבות 10 בבוקר מסיים לנקות את כול הגיפה הזאת, המקום שוב נקי ואתה לא מאמין מה היה שם לפני ואחרי..

מקבל 2 שטרות אדומים, ושם בכיס, כולך מת אחרי כמעט יממה על הרגליים, מסריח, מטונף ואתה נשבע שלא תחזור לשם אחרי היום, והנה יום למחרת אתה שוב פעם שם..

נחשו מי אני..

ברמן במועדון באזור המרכז..

עכשיו אל תתבכין לי, לפחות עכשיו שודרגתי ואני עובד בתור איש מכירות בבאג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי ברמנים עושים את כל זה? אין מלצריות\מנקה\עובדי מטבח?

כי גם אני עבדתי בפאב, טבח אומנם, אנחנו עשינו רק סגירות מטבח ובזה הסתכמו הניקיונות שלנו, המלצריות+ברמנית עשו סגירה לאיזור הישיבה והיה סבב של שירותים בין כל העובדים וסלמאת'.

בסה"כ זה לא כזה גרוע לנקות שירותים זה הכל בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מפונק, מה ציפתה לשבת כול היום במזגן ולקבל על זה כסף? רק נגיד ככה שאני בזמנו עבדתי באחת מהעבודות הכי קשות ודוחות בעולם הנה יתאר מה עשיתי ותנסה לנחש במה עבדתי..

ב7 בערב בא לעבודה, מתחיל לשטוף את כול המתחם, מבריק אותו, אחרי זה הולך למבטח מכין קרח, לימונים, ומרים חביות בירה, ארגזים של אבסולט, וכמה טונות של שתייה, מסיים, הולך לנקות את השרותים, עוד לא הספקת להסתכל בשעון כבר אתה רואה שהשעה 10 בלילה.. ועוד שעה מגיעים מלא אנשים... עכשיו כול הלילה אתה נחנק בסיגריות, בעשן, ובערסים שחושבים שאתה חבר שלהם, ומושכים לך בכתף בשביל וודקה רד בול, כמובן יש תמיד את הבנות שיקיאו לך על הבר, ואת הבנות שבזמן שאתה הולך להשתין ינסו להוריד לך תגינס ולבצע בך את זממם, הערסים שירצו לדקור אותך, והבוס המאפינור שיקח לך את הטיפים בסוף הערב בטענה למשהו הזוי.

ככה עובר לו הלילה והשמש זורחת, כולם ממזמן בבית מקיאים וישנים, ואתה מקבל מתחם שנראה כאילו עברה בו מלחמה, קיא בכול מקום, חביליות סיגריות, בדלים, אפר, קונדומים, שקלים, חגורות, חוגר של סגן אלוף, ת''ז, כוסות, קשים, צלחות, מפיות, והכול גי'פה מפוזר, מסריח, ודוחה..

ועכשיו השעה 6 בבוקר, נא להתחיל לנקות את הבלאגן.. יום שבת ב9 בבוקר אמא מתקשרת מבשרת לך על הארוחה המשפתחית ושואלת מתי תבוא לאכול איתם, ואתה אומר לה אמא אני עדיין לא סיימתי ומסתכל על הגיפה שנשארה לך, תמיד את השרותים את משאיר לסוף כי זה הכי גרוע, זרע על כול הקירות, וחרא באסלה, שתן וקיא על הריצפה וקודנומים על התקרה.

אתה בסביבות 10 בבוקר מסיים לנקות את כול הגיפה הזאת, המקום שוב נקי ואתה לא מאמין מה היה שם לפני ואחרי..

מקבל 2 שטרות אדומים, ושם בכיס, כולך מת אחרי כמעט יממה על הרגליים, מסריח, מטונף ואתה נשבע שלא תחזור לשם אחרי היום, והנה יום למחרת אתה שוב פעם שם..

נחשו מי אני..

ברמן במועדון באזור המרכז..

עכשיו אל תתבכין לי, לפחות עכשיו שודרגתי ואני עובד בתור איש מכירות בבאג...

שדרוג? יותר כמו downgrade. עבודה בבאג יותר קלה, ללא ספק, אבל ירדת מ-400 שקלים לערב לשכר מינימום + 0.75% עמלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שמותר פה לפרסם כמה מקבלים.. (במידה ואתה עדיין עובד ברשת).

בכול אופן, כן העבודה יותר קלה הרבה יותר קלה ליתר דיוק, ושמע תאכלס פחות כסף אבל אפשר לעבוד הרבה יותר שעות ועדיין להשאר נקי ומלא כוחות אז זה משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שמותר פה לפרסם כמה מקבלים.. (במידה ואתה עדיין עובד ברשת).

לא, התפטרתי אחרי שמונה חודשים. יצאתי ללמוד במכינה ובגלל הלימודים לא לקחתי הרבה משמרות. מנהל הסניף לקח עובד אחר. אחרי שחזרתי ממכינה הוא נתן לי שמונה שעות בשבוע. עם כל הכבוד אני לא מוכן לעבוד בשביל 400 שקלים בחודש. הרווחתי יותר כסף בצבא. אז החלטתי להתייסר חודש בתחנת דלק כדי לסיים את המועדפת ולקבל את המענק לפני תחילת הלימודים. חרא של עבודה, כל המשמרת עומדים על הרגליים, אולי עם חצי דקה הפסקה בין גל של רכבים, לקוחות חוצפנים ברמה שקשה לתאר, אולי איזה צדיק אחד ל-50 רכבים זורק שקל טיפ, כל דבר שחסר בתחנה יוצא מהכיס שלי ומשמרת מתחילה בשש בבוקר. אבל אני שורד. אני לא מסתכל על המינימום, אני מסתכל על ה-8,000 ש"ח מענק שאני אקבל בסוף בחודש. [br]פורסם בתאריך: 3.09.2008 בשעה 18:39:23

חחחח מה?

כמה זה יוצא בממוצע? 2 שקל ליום?

0.75% מכל מכירה. אני בסניף לא רווחי במיוחד בשפלה עשיתי בערך 600 ש"ח עמלה בחודש לא כולל תווי קנייה על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה להגיד לי שמכרת בבאג, בעצמך (בהנחה שיש שם עוד מוכרים שעושים משמרות), ציוד בעלות של 80,000 שקל בחודש ?

טוב, בעצם זה *יחסית* עוד הגיוני, איפשהו באיזור ה-2,500 ש"ח ביום בהנחה שמידי פעם איזה פראייר קונה מחשב בכמה אלפים..

עדיין זה נשמע לי תמוה מידי, בטח ובטח כשאתה קורא לזה "סניף לא רווחי במיוחד"...

אז החלטתי להתייסר חודש בתחנת דלק כדי לסיים את המועדפת ולקבל את המענק לפני תחילת הלימודים. חרא של עבודה, כל המשמרת עומדים על הרגליים, אולי עם חצי דקה הפסקה בין גל של רכבים, לקוחות חוצפנים ברמה שקשה לתאר, אולי איזה צדיק אחד ל-50 רכבים זורק שקל טיפ, כל דבר שחסר בתחנה יוצא מהכיס שלי ומשמרת מתחילה בשש בבוקר.

WTF? ממתי נותנים טיפ למתדלקים? :screwy:

בעצם, ממתי בכלל מתדלקים לא בשירות עצמי.... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני אומר. הסניף שלי מכר ב-200,000 ש"ח בחודש וזה נחשב ממש מעט. יש סניפים שעוברים את ה-700,000 - 800,000 בחודש. סניף הרצליה, סניף הדגל, עושה מעל מיליון.

אצלנו לא גובים דמי שירות. ככה שזה ממש לא משנה אם מתדלקים בשירות עצמי או דרך מתדלק. חוץ מזה למה לא מגיע לי טיפ? אני עומד כל היום על הרגלים, בשמש, בשכר מינימום, מתרוצץ מרכב לרכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...