מה עדיף? מארז פתוח או מארז סגור עם יותר מאווררים??? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף? מארז פתוח או מארז סגור עם יותר מאווררים???

shloosh

Recommended Posts

כי הרי כשהמארז סגור ויש מאווררים,מה שהם עושים זה להכניס ולהוציא אוויר. אם המארז פתוח האוויר מתחלף כל הזמן!

אז מה יותר טוב ?

נ.ב אם הטמפ' במערכת שלי היא 38 מעלות במארז פתוח,יהיה טמפ' נמוכה יותר במארז סגור אם אני אוסיף עוד איזה 2 מאווררים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת הקירור עדיף כמובן מארז פתוח - אבל עם אוורור מכוון עליו, וההבדל גדול - לפחות 5 מעלות.

אבל ברגע שהמחשב מכובה, מצטברת כמות תעשייתית של אבק על הרכיבים - הנזק שאבק גורם הוא חימום הרכיבים - זה כמו שכבה מבודדת, או שמיכה, שמצטברת על החלקים במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תחשוב אפילו על להשאיר את המארז פתוח !!! בחיים לא !!!

הייתה תקופה שהשארתי את המארז שלי פתוח מצד אחד. עכשיו כשהגיע הקיץ ניסיתי לשחק בקאונטר סטרייק ופתאום הוא מקרטע בצורה חזקה אני עושה קטרל אלט דיליט ומגלה שה CPU USAGE = 100% לא ידעתי מה לעשות. בדקתי טמפרטורות וראיתי שהמעבד על 53

לא ידעתי איך לקרר אותו אז החלטתי לפרק את המאוורר. מצאתי גוף ממולא באבק !!! והמהירות סיבוב של המאוורר ירדה ב 600 וכשניקיתי את הגוף והמאוורר הכל הסתדר.

בקיצור מוסר ההשכל הוא : אל תשאיר את המארז פתוח !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה טמפ' נמוכה יותר במארז סגור אם אני אוסיף עוד איזה 2 מאווררים?

כן ותשים אחד בדלת של המארז נושף אויר לכיוון המעבד והצ'יפסט ועוד אחד בגג המארז מוציא אויר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...