בדיקה קטנה שעשיתי למקסימום מעלות בפנטיום 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדיקה קטנה שעשיתי למקסימום מעלות בפנטיום 4

War-Hammer

Recommended Posts

כן, אני קצת משוגע, החלטתי שאני בודק לכמה טמפ' אני יכול להגיע פשוט כמו איזה דפוק.... :bash:

הפעלתי את התוכנה PRIME 95...

יש לי 15 מאוררים במארז עצמו, כיביתי את כולם.

כמובן שגם כיביתי מאוררים של ומעבד (את המאורר של המעבד תקעתי עם חתיכת נייר ואת המאורר של הלוח אם ניתקתי בכלל).

אז הנה לכם תמונות:

זה אחרי שנבהלתי מזה שהגעתי ל 77 מעלות, הדלקתי בחזרה את כל המאוררים והוצאתי את הנייר מהמאורר של המעבד, שימו לב למהירת המאורר, בדרך-כלל הוא על 3100 RPM והוא עלה כזה גבוה!

c995d7bc4036777cf84998a39d1b1030030000.aspx

בדיקה שניה:

c995d74a5b85813b56496aba8a1e7bc0030000.aspx

זה לפני שידעתי לכמה מעלות עומד להגיע הלוח באמת...

c995d7190357d5e8354360b888abe8b0030000.aspx

והמקסימום שהעזתי להגיע!!!!

כבר פחדתי להגיע יותר מזה פשוט המעלות עלו בקצב השעון!! (כל שניה מעלה) אז מיד הדלקתי את כל המאוררים וסיימתי להיום...

c995d765080ebc5f2840a39576b35270030000.aspx

חבר'ה אל תנסו את זה בבית!!

ממש לא מומלץ!!

מישהו מוכן להגיד לי אם גרמתי נזק למעבד??

(בדרך כלל הטמפ' שלי היא מעבד: 32 : 24-25 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את האומץ שלך :hat: אני לא הייתי מנסה את זה בבית :nono: בכל זאת אצלי המעבד קבוע על 60 אז זה לא נורא.

לפי דעתי אם המעבד היה בטמפ' גבוהות זמן קצר לא נגרם שום נזק כי זה היה לא להרבה זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שקיצרת קצת את החיים שלו, לא יודע כמה, יום יומיים, חודש, אבל לפי דעתי הוא בטוח טיפה נדפק, לא אמור להיות הבדל ביצועים או נזק כבד בלתי הפיך אבל אל תעשה את זה עוד פעם לטובתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אתה עושה ניסויים ואז אתה שואל אם גרמתי נזק?!!!

אם מערכת ההגנה של הייתה מופעלת יכול להיות שלא גרמת ממש נזק..

כי חבר שלי שם על גוף חדש שהוא קנה מדבקה שהיא לא מוליכה חום סתם מדבקה והוא חשב שזה פד תרמי.. אז הוא בדק מעלות והוא ראה 85 וגם המקסימום שהגעת הוא 85 מעלות אצלו במעלות האלו המעבד התחיל להיות איטי אבל ממש. שהוא לחץ על התפריט "התחל" הוא נפתח אחרי 5 דקות וזה אומר שמערכת ההגנה שיש לו למעבד אכן פעלה כלומר תדר המהירות של המעבד ירדה.

תעשה בינצ'מרק למעבד עם PCMARK2002 עם הוא עובר את המבחן בהצלחה אז לא נגרם נזק למעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה עשיתי את זה למען המדע!! אני נשמה טובה :saint: נראה אחד ממכם עושה כזה דבר...

ולא המערכת הגנה של המעבד לא עבדה כי המחשב עבד מאד מהר וגם אני לא חושב שיש לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

לי יש 32 מעלות ללא אף מאוורר חוץ מבמעבד ומארז ג'נרי, כנראה הם לא יורדים מתחת לזה בימים כאלו.

אם כבר אני הייתי מריץ 3D MARK ורואה אם מקבלים באמת ציון נמוך בזמן שהמעבד בטמפ' כאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

לי יש 32 מעלות ללא אף מאוורר חוץ מבמעבד ומארז ג'נרי, כנראה הם לא יורדים מתחת לזה בימים כאלו.

אם כבר אני הייתי מריץ 3D MARK ורואה אם מקבלים באמת ציון נמוך בזמן שהמעבד בטמפ' כאלו

בחורף אני ב 9-15 מעלות לוח ו 19- 25 מעבד.....

עריכה: נ.ב ג'נרי !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...