איך צורבים סרט כדי שיפעל בנגן DVD? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך צורבים סרט כדי שיפעל בנגן DVD?

1_Nike_1

Recommended Posts

אני יודע שזאת שאלה דיי newbit, אבל האמת שאף פעם לא ניסיתי ולכן אני לא יודע.

אז איך עושים את זה?

לצורך העניין אני רוצה לדעת גם לגבי CD ולא רק לגבי .

ואם צריך גם תרגום אז עוד מידע לגבי זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע...לא בטוח...

רוב הDVDים כיום קוראים גם דיסק CD רגיל של 700 מגה...

כמובן שאתה חייב שהנגן יקרא דיסקים צרובים.

בקשר לתרגום... אם זה תרגום מובנה אין שום בעיה...

אם זה תרגום בנפרד אני לא בטוח בכלל אבל לא ניראה לי שהנגן יקרא את זה... אתה צריך תוכנה להדבקת כתובית לסרט.. (לדוגמא PocketDivXEncoder... תוכנה מצויינת..)

דניאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מספר תוכנות (אני מניח שאתה מתכוון ל - שלא קורא כתוביות וקבצי avi או רוצה ליצור תפריטים)

התוכנה שלדעתי הכי טובה עם יש לך כתוביות בנפרד וסרט בנפרד היא: convertxtodvd במאפיני התוכנה אתה יכול להגדיר לאיזה מדיה אתה רוצה (dvd\cd)

וליצור תפריטים

תוכנה נוספת ויותר פשוטה היא Ashampoo Burning Studio 8 אבל אתה לא יכול להוסיף כתוביות

אתה יכול גם "להדביק" כתוביות לסרט ואז לצרוב (רק לסרטים בפורמט avi) אתה יכול להשתמש ב - AVI ReComp ואז לצרוב עם Ashampoo Burning Studio 8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובות המהירות והטובות:]

DK89- אני חייב לומר שאכן ניסיתי לצרוב סרט לפני שפניתי לפורום. לקחתי סרט של 700מגה והוספתי לו כתוביות עם AVI ReComp ואני בחרתי 700MB שקובץ הפלט יהיה, והקובץ פלט שקיבלתי היה בגודל של 1300MB (שזה אפילו לא נמצא באפשרויות).

בכל מקרה אמרתי לא נורא, לקחתי במקום קובץ CD קובץ , אבל לא הצלחתי לצרוב עם Nero. התוכנה ממש חרפנה אותי.

נכנסתי ל-Nero StartSmart ואז בחרתי ואז עשיתי Make Movie .. ושם הוספתי את הקובץ ואני עושה Next כמה פעמים ובסופו של דבר הוא יוצא לי מהתוכנה וכשאני מנסה להפעיל שוב הוא נותן איזו שגיאה מטופשת (לא זוכר מה היה כתוב שם, אם תרצו אני אעשה זאת שוב ואראה מה היה כתוב- זאת לא שגיאה של ווינדוס זה שגיאה של התוכנה).

אה, ניסיתי גם את אשמפו לצרוב את אותו קובץ 1300MB על ושם המד של הצריבה היה בהתחלה, הזמן רץ ושום דבר לא זז.. עד שיצאתי מזה.

אכן אני רוצה לקחת קובץ של סרט להכניס בו כתוביות ולצרוב.

אני אנסה את התוכנה הראשונה שהבאת ואחזור לכתוב אם הצלחתי

תודה מראש.

ד"א- אשמח לקבל הסבר איך עושים את זה עם Nero כי בד"כ היא צורבת הכל כמו שצריך אז חבל שצריך שיהיו 100 תוכנות בשביל כל מיני סוגי צריבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה רבה על התוכנה ConvertXtoDVD. עשתה את העבודה מהר ובקלות.

עם Avi ReComp יש הרבה בלאגן ודברים לא ברורים.. אבל לא, כאן הכל היה פשוט וקל.

תודה רבה על העזרה. הבעיה נפתרה.

למרות שאני עדין סקרן איך עושים זאת עם Nero.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...