האם OC מבטל את האחריות על המעבד?? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם OC מבטל את האחריות על המעבד??

SuB

Recommended Posts

רק אם אפשר לראות שעשית OC

כלומר המעבד שרוף (רואים שהוא שחור) או שסתם הבאת את המחשב לתיקון ולא ביטל בביוס את ה-OC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אם אפשר לראות שעשית OC

כלומר המעבד שרוף (רואים שהוא שחור) או שסתם הבאת את המחשב לתיקון ולא ביטל בביוס את ה-OC

what they dont know cant hurt them

אם הם לא יודעים שעשיתה אז לא מבטלים אם כן אז כן.

ואגב המעבד יכול להיות שחור מזה שהוא נשרף בעקבות שהגוף לא ישב וטב או שהמאוורר על גוף נדפק, מה שאני רוצה להגיד שזה יראה בדיוק אותו דבר אם הוא היה נשרף מ OC כך שהם לא יכולים לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המעבד נשרף עם הביוס והכל ואתה מביא את כל המחשב לתיקון כמו שהוא אז אפשר לפי דעתי לבדוק איכשהו את הביוס ולראות שעשית OC.

אם אתה מביא רק את המעבד לא נראה לי אפשר לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, המעבד יכול להיות שחור מסתם OC מוצלח? או רק אם שרפתי אותו ב-OC שגוי?

ואיך אפשר לשרוף את המעבד ב-OC? זאת תופעה שכיחה?

בקשר לבטרייה של ה-CMOS, כשמוציאים ההגדרות מתאפסות?

ולפני שאני לוקח תמחשב לתיקון למשל (לא של המעבד) אז אני יכול לבטל את ה-OC שעשיתי דרך הביוס וכשהוא חוזר ישר להחזיר אותו? או שזה צריך להיות בשלבים?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, המעבד יכול להיות שחור מסתם OC מוצלח? או רק אם שרפתי אותו ב-OC שגוי?

ואיך אפשר לשרוף את המעבד ב-OC? זאת תופעה שכיחה?

בקשר לבטרייה של ה-CMOS, כשמוציאים ההגדרות מתאפסות?

ולפני שאני לוקח תמחשב לתיקון למשל (לא של המעבד) אז אני יכול לבטל את ה-OC שעשיתי דרך הביוס וכשהוא חוזר ישר להחזיר אותו? או שזה צריך להיות בשלבים?

תודה!

אוקיי יש פה סלט אחד גדול בשאלות.

אם ה OC מוצלח אין שום סיבה שבעולם שהמעבד יהיה שחור אחרי הכל חומר משחיר כשהוא נשרף הרי הכוונה שלי הייתה שהוא יכול להשרף מסתם תקלה במאוורר ואז להיות שחור בדיוק כאילו עשו לו OC והוא נשרף.

לשרוף מעבד ב OC אפשר אם אתה לא מספק לו מספיק טוב מכיוון שאתה מוסיף לו מתח אז הוא מתחממם יותר מהרגיל אז צריך לקרר אותו בהתאם, או שהוא יכול פשוט למות ממתח גבוהה מדי אבל אז הוא לא ישחיר אלה פשוט ימות מקצר.

לגבי אם זאת תופעה שכיחה זה תלוי זה לא אמור לקרות בעיקרון אם אתה עושה הכל בצורה נכונה ומשגיח שתהיה טמפ' נורמלית ולא דוחף יותר מדי מתח.

בקשר לבטרייה כן אם היא לא מחוברת ההגדרות מתאפסות.

את השאלה האחורנה לא ממש הבנתי אבל אם אתה לוקח מחשב לתיקון עדיף לאפס את הביוס להגדרות הברירת המחדל שלו, שלא יחששו שעשיתה OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד שחור לא מוחלף לא משנה מה הסיבה שהביאה אותו להיות שחור

ככה שאתה לאיכול לבוא עם מעבד שחור ולהגיד שהמאורר מת

הם פשוט יטיסו אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה הPOLICY בימינו אבל לפני שבוע החלפתי באזטק מעבד 1700 0.18מיקרון שחור כמו כ**י ;D

והחליפו לי אותו ל 1700 0.13 רק חבל שלא ל DLT3C גל גך קיוויתי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שעליך לעשות הוא ליטול את המעבד, תנופה קלה וביד ענוגה להשליכנו מן החלון, אל הכביש המהיר, רגע קט לפני שחולפת שם משאית

מק 18 גלגל(לא משנה דגם). קלף את התוצאה המתקבלת ממקומה והביאנה אחר כבוד לחנות,שם לבטח איש לא יוכל לדעת אם

עשית או למה נשרף המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אריק, עשה טובה, תשובות כמו שלך לא ילמדו אף אחד שום דבר..

ו-souless, השאלה אחרונה היא : האם אחרי שאני שם את ההגדרות בביוס כ-default, אני יכול בבת אחת להחזיר את ההגדרות שהיו ב-OC, בלי להעלות לאט לאט את הבאסים ולהריץ בדיקות...

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אריק, עשה טובה, תשובות כמו שלך לא ילמדו אף אחד שום דבר..

ו-souless, השאלה אחרונה היא : האם אחרי שאני שם את ההגדרות בביוס כ-default, אני יכול בבת אחת להחזיר את ההגדרות שהיו ב-OC, בלי להעלות לאט לאט את הבאסים ולהריץ בדיקות...

תודה

כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...