מפרט למשחקים ולמולטימדיה ב4K...מה דעתכם?? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למשחקים ולמולטימדיה ב4K...מה דעתכם??

deluxe

Recommended Posts

לא אין שום טעם לחכות , אני לא אוהד של , אני אוהב של מחירים זולים וכרגע זה ה 4850 עם שונה מהבסיסי הכי זול שניתן למצוא (אני בעצמי מחכה לגרסה העצבנית שלהם ל4870 שתצא בחו"ל) , יהיו הבדלים בביצועים של מספר אחוזים , לפי דעתי לא משהו רציני , כמו כן לא ברור אם הוא בכלל יגיע לארץ , והוא בטוח לא יתומכר בהתאם ומחירו מתקרב כבר ל 4870 (225$ בארהב כאשר ה 4870 הכי זול עולה 250$) ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אין שום טעם לחכות , אני לא אוהד של , אני אוהב של מחירים זולים וכרגע זה ה 4850 עם שונה מהבסיסי הכי זול שניתן למצוא (אני בעצמי מחכה לגרסה העצבנית שלהם ל4870 שתצא בחו"ל) , יהיו הבדלים בביצועים של מספר אחוזים , לפי דעתי לא משהו רציני , כמו כן לא ברור אם הוא בכלל יגיע לארץ , והוא בטוח לא יתומכר בהתאם ומחירו מתקרב כבר ל 4870 (225$ בארהב כאשר ה 4870 הכי זול עולה 250$) ...

איך הוא לפי דעתך בהשוואה לכרטיס של HIS שמוציא אוויר מהמארז?

פשוט חשוב לי מאוד הקירור והשקט יותר מאשר ביצועים מוגברים של הכרטיס שאוכל לעשות לבדי מאוחר יותר?

אני צודק בגישה הזאת, או שיש לי מה להפסיד אם אקח את של HIS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להפסיד שניהם תופסים 2 יציאות מאחורי המארז , עניין של טעם , ההבדל לא רציני סה"כ החלטה שלך ...

עד כמה שאני יודע נראה לי שזה של HIS יותר שקט ...

ומבחינת אוורור אתה יכול לשער אולי מה יותר שומר על הקור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שאין לי הערכה , לא הצלחתי למצוא ביקורות על הכרטיס של HIS , נראה לי ששניהם די דומים וסה"כ ההמפרש ביניהם קטן , אם אתה הולך על עיצוב יופי ויותר שקט תקח את הכרטיס של HIS אם על מחיר זול יותר וטיפה יותר ביצועים (בגלל ה OC) תקח את ה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שאין לי הערכה , לא הצלחתי למצוא ביקורות על הכרטיס של HIS , נראה לי ששניהם די דומים וסה"כ ההמפרש ביניהם קטן , אם אתה הולך על עיצוב יופי ויותר שקט תקח את הכרטיס של HIS אם על מחיר זול יותר וטיפה יותר ביצועים (בגלל ה OC) תקח את ה ...

סבבה אחי,

ממש תודה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...