הסרטים המפחידים ביותר!!! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסרטים המפחידים ביותר!!!

demonshlomo

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צ'מעו אתם צריכים להבין שלראות סרט ולהגדיר אותו "מפחיד" תלוי באווירה שבה אתם רואים את הסרט.

ז"א, האנשים, השעה, וגם המקום בעצם.

בכל אופן, הנושא לא אובייקטיבי במיוחד כי לא הסרט מפחיד אותך אלא אתה מפחיד את עצמך (כמה ורדה רזיאלי זה נשמע?) כשאתה מנתח אותו וכו'. אתה לא מודע לזה, אבל זה מתרחש.

ועוד משהו: Signs אכן אינו סרט אימה אלא מותחו תיאולוגי שמגלה השקפות אמונתיות וכו' אבל עם זאת יש בו כמה קטעים ממש ממש טובים ואני באמת ובתמים לא מסוגל להבין איך אף אחד לא קפץ בסצינה של הסכין מתחת לדלת במטבח.

אני בכל אופן לקחתי עמי מהסרט את הרעיון הכללי שהוא ניסה להעביר וזה לא היה "רטוב לי בחריץ מרוב שזה היה מפחיד".

סרט משובח.

אגב, מישהו ראה דוני דארקו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

ש כמה מפחידים לפי דעתי סרטי שנות ה-80 כמו מגרש השדים,מוות אכזרי,בית קברות לחיות לא היה ממש מפחיד רק מקפיף טיפה! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שתרדו עליי אבל לפי דעתי The Truman show זה אחד הסרטים הכי מפחידים לא אותו סגנון פחד אבל מה אם באמת כל החיים שלך מזויפים?

זה מפחיד לא חמישים זומבים אוכלי אדם שאין סיכוי שתפגוש בחיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ת'רד תותח...

לNOVA:

דוני דארקו...בררררררררררררר...קשה לי לחשוב על הסרט הזה אפילו!

אבל הבנת אותו?

יש לי כמה השערות רבל אני לא בטוח!

אז תשמע...

הראו לו את העתיד ובעצם הוא ראה שבגללו חברה שלו מתה (מהצירוף מקרים כאילו) ואז הייתה לו את הבחירה אם להישאר בבית ולמות ואז היא תחיה או ללכת אחרי הארנב ושהיא תמות בסוף!

הבנת?

זה נראה לי נכון...אני מקווה כי בשבע לילות שלא ישנתי בגלל הסרט ישבתי וחשבתי על זה!

מסקנה:שוקולד פרה...

לא סתם אבל דוני דארקו זה ההההההההההסרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

וואלה אין לי מושג מה השם שלו באנגלית אולי אנשים מכירים!?

וואלה והייתה על הסזרט פרודיה מפגרת מכירים את הסרט האפלה?? זה היה אחרי שתי הפרקים של הסרט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו ראה את הסרט "Darkness Falls " (חשיכה נופלת). סרט דיי חדש

ואת האמת סרטי אימה לא מפחידים אותי ממש, אבל בהתחלה של הסרט הזה כמעט חירבנתי מפחד. שיקשקתי אנשים...שיקשקתי. יש לסרט הזה את הסאונד הכי מפחיד ששמעתי. בהמשך יש רק המון קטעים מבהילים וגם חלקם מפחידים. סרט סבביישן. מומלץ !!!

מישהו ראה את הסרט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אין לי מושג מה השם שלו באנגלית אולי אנשים מכירים!?

וואלה והייתה על הסזרט פרודיה מפגרת מכירים את הסרט האפלה?? זה היה אחרי שתי הפרקים של הסרט!

צבא האפלה זה סרט שפשוט הפיל אותי מצחוק במיוחד הקטע שהוא אומר לה

"GIVE ME SOME SUGAR BABY"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

איזה ת'רד תותח...

לNOVA:

דוני דארקו...בררררררררררררר...קשה לי לחשוב על הסרט הזה אפילו!

אבל הבנת אותו?

יש לי כמה השערות רבל אני לא בטוח!

אז תשמע...

הראו לו את העתיד ובעצם הוא ראה שבגללו חברה שלו מתה (מהצירוף מקרים כאילו) ואז הייתה לו את הבחירה אם להישאר בבית ולמות ואז היא תחיה או ללכת אחרי הארנב ושהיא תמות בסוף!

הבנת?

זה נראה לי נכון...אני מקווה כי בשבע לילות שלא ישנתי בגלל הסרט ישבתי וחשבתי על זה!

מסקנה:שוקולד פרה...

לא סתם אבל דוני דארקו זה ההההההההההסרט

אוקי..

הרגע סיימתי לראות את הסרט.

אני עדיין מעבד.

נכון לעכשיו מה שאני יכול לומר לך זה שההשערה שלך לא ממש מדויקת (אך, אומנם יש בה אמת).

תראה, בסוף הסרט רואים שהוא סוגר ספר וצוחק, ז"א שמה שראינו זה איזהשהו תסריט שששוכתב ע"י הסרט או ע"י המחשבות של דוני.

בכל אופן, הוא גמר לקרוא את הספר וצחק, ז"א, זה נראה לו אבסורדי כל הצטרפויות המקרים האלה..

בכל אופן, זה לא יאמן כמה הסרט הזה יכול לסחוב אותך להשערות.

באמת סרט מתעמק. בכמה דקות הראשונות הייתי בטוח שהתסירטאים ניסו לשחק אותה מתוחכמים.

ניתן להשוות אותו, לטעמי, ל"עיניים עצומות לרווחה" באופן שבו אתה מתרגם את הסרט לעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...