למה בביוס כשאני מעלה את הבאס של הCPU זה מעלה לי את הבאס של הזכרון? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה בביוס כשאני מעלה את הבאס של הCPU זה מעלה לי את הבאס של הזכרון?

SuB

Recommended Posts

כשאני מעלה את ה- CPU host frequency, זה משפיע גם על ה-memory frequency, לדוגמא שהעלתי את הבאס מ-133 ל-140 זה העלה לי את הבאס של הזכרונות ל-350 במקום 333, ככה זה צריך להיות?

ויש לי את הדבר הזה שאני חושב שזה נעילת ה-AGP ו-PCI, כי כתוב לי PCI/AGP frequency 33/66, זאת הנעילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

here is the guy that i love ;)

תוכל לענות לי על עוד כמה שאלות? כל כמה זמן להריץ בדיקה רצינית ב-PRIME 95, כל כמה מגה הרץ שאני מעלה?

ואיך אני יכול לעשות בדיקות קטנות שהכל בסדר כשאני מעלה 5 MHZ? עם איזה תוכנה?

ועוד מישהו יכול להגיד אם זה בסדר שהזיכרון עולה? כי אני לא רוצה להרוס תזיכרון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D

כמו שהבנתי מחברי הפורום צריך להפעיל את הפריים 95 זמן דיי רב {כעשר שעות}, לדעתי תפעיל אותה {את הפריים} כל 50-100 מגה-הרץ.

כל 5-10 מגה-הרץ אפשר לדעתי עם 3dmark2001/3 {לפי מה שאני יודע אתה לא אוהב את התוכנה, פשוט אל תסתקל על הציון רק אם המחשב עבר את המבחנים} ונראה לי שיש גם מבחן כמו פריים בסנדרה.

עריכה- אין מה לעשות, אתה לא יכול לא לעלות את הזיכרון.

נ.ב - מה המפרט שלך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט מופיע ב"מפרט שלי" בצד ימין, ואני הבנתי שצריך להריץ בדיקה של 10 שעות, אבל איך עושים את זה בתוכנה, כי יש שם שתי סוגים של בדיקות, ואיך רואים ב- אם המחשב עבר את הבדיקה? איך עושים את הבדיקה הזאת?

אני לא מתכוון להעלות את הזיכרון בכמות, אלא את הבאס שלו, זה יכול להיות מסוכן אם אני יעשה את זה לא? אתה בטוח שזה בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרטים לא עובדים לי.

בקשר ליעילות של אני לא כל-כך בטוח בה.

פריים 95, הבנתי שזה תהליך דיי ארוך {או שאני טועה} שצריך מס' כלשהו ואז לשלוח אותו... {שאל אולי בפורום תוכנה}.

יש מבחן גם בסנדרה {שגם בזה אני לא כל-כך בקיא}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המבחן בסנדרה ראיתי, אני ישאל באמת את כל הדברים בפורום תוכנה, אני רק רוצה תשובה בטוחה לגבי איך שעשיתי את ה-OC, אתה יכול לבדוק אולי אצלך, אם זה גם עלה? אולי עוד מישהו יכול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה SD-.

אצלך {אני מניח..} שזה - אז כל מגה-הרץ שאתה מעלה לבאס הוא מעלה גם לזכרונות {ובDDR- זה *2}, בקיצור אל תדאג.

הנה, {הOC של yossi1981 מבOCDB} :

1639_CPU.JPG

הוא העלה את הבאס, וגם מהירות הזכרון עלתה. {*2}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני מעלה את ה- CPU host frequency, זה משפיע גם על ה-memory frequency, לדוגמא שהעלתי את הבאס מ-133 ל-140 זה העלה לי את הבאס של הזכרונות ל-350 במקום 333, ככה זה צריך להיות?

ויש לי את הדבר הזה שאני חושב שזה נעילת ה-AGP ו-PCI, כי כתוב לי PCI/AGP frequency 33/66, זאת הנעילה?

כן זה אמור להשפיע הבאס זה גם למעבד וגם לזכרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצורה כזו לא תגיע רחוק ב OC

צריך להיות בביוס מנגנון שמקטין את המהירות של הזיכרונות בהתאמה להגדלת מהירות הבאס

אם אין לך אז זה בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...