איפה עושים בביוס OC? ואיך מריצים בדיקה בתוכנה PRIME 95? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה עושים בביוס OC? ואיך מריצים בדיקה בתוכנה PRIME 95?

SuB

Recommended Posts

1. כשטיילתי לי בביוס הייתי צריך לעשות enable לאיזה אפשרות כדי שאני יתחיל להתעסק עם הבאס.

אחרי שעשיתי enable יש אפשרות שקוראים לה CPU host frequncy, את זה משנים? וברגע שאני משנה את זה אז בטור שכתוב memory frequency הבאס גם עולה מ-333 למעלה. זה צריך להיות ככה?

ואיך קוראים לנעילת PCI ו-AGP בביוס?

2. בתוכנה פריים 95 יש שם self test ו-torture test? מה זה כל אחת? ואתה מה להריץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט בסדר, כבר אמרו לי, ואני יודע עד לאן להעלות רק אני לא יודע מאיפה.. יש לי את EasyTune אבל אני רוצה להעלות מהביוס..

בכל מקרה הנה:

מעבד-p4 2400 B

קירור מעבד-המאוורר והיטסינק של INTEL, אני חושב שמגיעים עם המעבד.

קירור למארז-מאוורר 80mm בגג המארז שמוציא אוויר.

זכרונות- samsung pc2700 333MHZ 256mb X2

כרטיס מסך-MSI 4 ti 4400

ספק של- CODEGEN 300W

שבוע הבא אני מוסיף SF2 מאחורה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדת אצלך בביוס השיטה של Ctrl F1 ?

תיזהר לא לשנות את התיזמון של הזיכרונות בלי לדעת איך עושים ריסט לביוס (אחרת יתכן ולא יהיה BOOT)

אצלך מהירות הזיכרונות עולה כי יתכן ואין לך בביוס הפרדה בין המהירות של הזיכרונות לבאס

אם ההפרדה לא קיימת יתכן וצריך להאט את התזמון של הזיכרונות כדי שיעמדו במהירות הכוללת הגבוהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש ממכם לא להביא לי את המדריך הזה שכבר קראתי כמה פעמים, ואני הבנתי את מה מעלים- CPU host frequency, אבל זה משפיע גם על ה-memory frequency, ככה זה צריך להיות?

לא כדאי לעבור להשתמש בתוכנה של ה-OC שבאה עם הלוח אם? (EasyTune4)

ויש בביוס את האפשרות של ctrl+f1, מה זה עושה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מומלץ לעשות אובר קלוק דרך תכנה בווינדוס...

תיכנס לביוס ותעלה את הFSB. ובאותה הזדמנות במסך הראשי תקיש קונטרול+F1 ויפתח לך מסך של . שים את המהירות שלו במקום על אוטו או על 400 על 266

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...