הרעש הכי מעצבן\חופר שיש - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרעש הכי מעצבן\חופר שיש

Yair Tz

הרעש הכי מעצבן\חופר שיש - האפשרויות מתייחסות לפרק זמן של 24\7  

2818 הצבעות

1. 1. הרעש הכי מעצבן\חופר שיש - האפשרויות מתייחסות לפרק זמן של 24\7

• תינוק צורח ובוכה
    • מקדחה חשמלית
    • חתולות מיוחמות
    • קולות לעיסה (?)
    • מזרחית \ דיכאון
    • השכנים מלמעלה
    • ציפורניים חורטות על לוח
    • יתוש באמצע הלילה
    • שריטת מזלג וסכין על צלחת קרמיקה

Recommended Posts

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מזגנים של שכנים שעובדים 24 רצוף ולא תיקנו אותם משנות ה-70, ככה שהם לא יושבים טוב ושומעים בנוסף למדחס גם רעש מתכתי כבד.

אה וכמובן, ילדים שרצים בדירה שמעליך כי משעמם להם והם רוצים לבדוק אם הם יכולים להאיץ מ-0 ל-100 ב 3.9 שניות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזגנים של שכנים שעובדים 24 רצוף ולא תיקנו אותם משנות ה-70, ככה שהם לא יושבים טוב ושומעים בנוסף למדחס גם רעש מתכתי כבד.

אה וכמובן, ילדים שרצים בדירה שמעליך כי משעמם להם והם רוצים לבדוק אם הם יכולים להאיץ מ-0 ל-100 ב 3.9 שניות...

אוקי, זה העלה לי חיוך על הפנים סוף סוף

(לא נחמד מצידי, בהתחשב בעובדה שהחיוך בא מזה שנזכרתי שמישהו מת מזה שהוא נתקע בידית של דלת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי אבל הרעש הכי מעצבן הוא של אזעקות המכוניות עם ה6-7 מנגינות שמשתנות כל כמה שניות, וחופרות וחופרות וחופרות...ונדמה לי הן אף פעם לא מתעייפות עד שהבעלים יורד ומכבה או עד שגונבים את האוטו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2.גם אני לא סובל שערסים ופרחות עוברים ליד הבית שלי עם הפלאפוני אריקסון שלהם עם טראנסים שעוד יותר מעצבנים.

3.מוזיקה מזרחית.

אתה כ"כ צודק!!

וגם שהשכנה הזקנה בדלת ממול לא מפסיקה לצלצל לבקש מרקוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי אבל הרעש הכי מעצבן הוא של אזעקות המכוניות עם ה6-7 מנגינות שמשתנות כל כמה שניות, וחופרות וחופרות וחופרות...ונדמה לי הן אף פעם לא מתעייפות עד שהבעלים יורד ומכבה או עד שגונבים את האוטו..

הבעיה שאצל השכנה זו האזעקה של הבית, את הבית קצת יותר קשה לגנוב. ואם השכנה לא היתה שוטרת ואם זו היתה מכונית, הייתי גונב לה אותה

עוד כמה:

כשמזיזים רהיטים/קודחים דירה מעלי

הרעש של המשאית זבל (בחופש זה חרא, כשיש לימודים זה גיבוי לשעון המעורר שלי)

כשהכונן טוען וגורם לי לחשוב ש F16i עבר ליד החלון עם מבערים

מדפסת, סורק, פקס בפעולה

אני גר באזור של עזריאלי אבל בלילה במקום לספור כבשים אני סופר בואינגים בדרכם לבן גוריון, מסלול 12...

כשמישהו מנסה להיכנס לחניה של הבניין וכל המכוניות מצפצפות מאחור כאילו אין מחר...

כשמישהו מצלצל באינטרקום הרבה זמן (רצוף)

יש איזה מישהו שמוכר פירות מתוך המיניבוס שלו הוא צועק משהו בסגנון של "הלו ארטיק" אבל לא מובן והרבה יותר חזק. הוא אומר כמה פעמים וישר כל הזקנות רצות אליו עם סלים

אצלנו בבנין יש דווקא הרבה ילדים (13 על 10 דירות), אבל למזלי כל התינוקות נמצאים בכניסה השניה...

בדירה הקודמת שיחקו כדורסל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

וואו, בנאדם! אני מכור לצליל של הצפצפה של הביוס כשכל התהליך בוט של המחשב רץ... זה ממכר! במיוחד אם הוא בין סי ל-דו זה לגמרי עושה לי את זה!

וגם הצליל של נפתחת וצלילים דומים...

בנוגע לצלילים מרגיזים אז אני שונא- מתעב בכל הלב של את האיש נוי פה איפה שאני גר שמחליט שבשבע בבוקר בחופשים נורא כיף לכסח ת'דשא.. או שיש איזה גנן פרטי אחד פה גם שהוא מחליט לחתוך ללקוח אחד ת'שיח בשבע וחצי בבוקר עם חרמש והוא עושה קולות וכאילו מנסה לנגן איזה טראק גרוע עם החרמש ולא הולך לו והוא עושה הפסקות וזה עושה לי חור בראש... מרוב שזה עשה לי חור בראש לקחתי כרית אחרת ולחצתי על שתי צדדי האוזניים שלי..

עוד צליל מרגיז זה שהמאוור שבחדר שלי בימים רעים הוא עושה קולות מציקים שכאלה כי יש לו רגליים ממתחכת והוא קצת מתנדנד אז יש לו קולות מציקים! :pissed:

עוד דבר ששונא עליי עמובן זה תינוק בוכה- זה גם כואב באוזניים וגם מרגיז! :pissed:

ואיך אפשר בלי אחד מהקולות שכולם כולם שונאים וזה שאתה ישן, חצי רדום- פתאום! בא לך זבוב ב**ונה לאוזן ומחרפן אותך ואתה קופץ כמו איזה עובד תאילנדי שנרדם באמצע העבודה! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרופו הזזת רהיטים, משום מה השכנים מלמעלה אוהבים לשנות כל כמה דקות את המיקום של המיטה, במיוחד באמצע הלילה, או להפיל גולות!! או לרוץ עם רגלים יחפות.

ועוד רעש חופר זה מקדחה 24\7 :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...