מי צריך להיות ראש הממשלה הבא ? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי צריך להיות ראש הממשלה הבא ?

zorgi

מי לדעתך צריך להיות ראש הממשלה הבא בישראל ?  

2794 הצבעות

1. 1. מי לדעתך צריך להיות ראש הממשלה הבא בישראל ?

• שאול מופז
    • מאיר שטרית
    • ציפי לבני
    • אהוד אולמרט (שוב פעם)
    • אהוד ברק
    • בנימין נתניהו
    • רוני בר און

Recommended Posts

אולי אתה צריך לעשות סיור קטן בארץ באיזורים כמו : איזור המשולש, מזרח ירושלים, לוד, רמלה, הגליל, הנגב. . . :bash:

לצערי הרב, אני לא רואה אף בן אדם קיים על פני כדור הארץ הזה, שיוכל להיות בתפקיד ראש הממשלה ויהיה לו את האומץ לטפל בבעיה הזאת. (לכול הפחות לבצע חילופי אוכלוסיות - פיתרון שהוכיח את עצמו במספר מקרים בעולם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לצערי הרב, אני לא רואה אף בן אדם קיים על פני כדור הארץ הזה, שיוכל להיות בתפקיד ראש הממשלה ויהיה לו את האומץ לטפל בבעיה הזאת. (לכול הפחות לבצע חילופי אוכלוסיות - פיתרון שהוכיח את עצמו במספר מקרים בעולם)

תבקש מ Dark-floyd שיבנה את המכונה שלו, ושיחזיר את גנדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתה צריך לעשות סיור קטן בארץ באיזורים כמו : איזור המשולש, מזרח ירושלים, לוד, רמלה, הגליל, הנגב. . . :bash:

דווקא יש בן אדם כזה

http://www.beytenu.org.il/83/588/article.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברק היה ללא ספק ראש הממשלה הגרוע ביותר שהיה פה במדינה

הוא ברח מלבנון - נטש את צד''ל ויצר את החיזבאללה של היום

מה גם שבריחתו מלבנון נתפסה ככניעה והעלתה את המורל בקרב אירגוני הטרור שעד הבריחה לא חשבו שאפשר להכניע את

אני לא יודע מה אתכם,אני מעדיף לעבוד חמישים שנה כדי להמציא מכונה שתביא את רבין מהחיים,מאשר לבחור אחד מהמועמדים.

עוד ילד קטן שהושפע מהתעמולה התקשורתית שהפכה את רבין לאחר הירצחו ל"קדוש" ול"ראש ממשלה טוב"

רבין הביא את אוסלו , רבין הביא את ערפאת ורבין נתן לאש''ף רובים וציוד

רבין היה ראש הממשלה הכי גרוע בטחונית שהיה פה ואני שמח מאוד שרצחו אותו לפני שהספיק לתת את הגולן ( ועכשיו השמאלנים יקפצו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברק היה ללא ספק ראש הממשלה הגרוע ביותר שהיה פה במדינה

הוא ברח מלבנון - נטש את צד''ל ויצר את החיזבאללה של היום

מה גם שבריחתו מלבנון נתפסה ככניעה והעלתה את המורל בקרב אירגוני הטרור שעד הבריחה לא חשבו שאפשר להכניע את

עוד ילד קטן שהושפע מהתעמולה התקשורתית שהפכה את רבין לאחר הירצחו ל"קדוש" ול"ראש ממשלה טוב"

רבין הביא את אוסלו , רבין הביא את ערפאת ורבין נתן לאש''ף רובים וציוד

רבין היה ראש הממשלה הכי גרוע בטחונית שהיה פה ואני שמח מאוד שרצחו אותו לפני שהספיק לתת את הגולן ( ועכשיו השמאלנים יקפצו)

דוגרי ההורים שלך לא הרביצו לך מספיק כשהיית ילד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת, את רבין אפשר או להעריך או לתעב, אין אמצע.

זה אותו האיש שירה על האחים שלו באלטלנה, והוא אמר בגאווה את המשפט הבא:

"ירינו בהם על האוניה, וירינו בהם גם במים."

משהו שהמשפחה שלו ניסתה למנוע מעיתונאי מסוים לפרסם, אבל לא ממש הצליחה.

והוא אמר גם: "הסכם אוסלו מלא חורים כמו גבינה שוויצרית."

רבין היה ראש ממשלה חלש מאוד, ואפשר לומר גם מנוול רודף כבוד בכל מחיר, שגרם לעם צרות קשות שגבו ועוד יגבו מאיתנו מחירי דמים. :'(

אני בהחלט מבין אם מישהו אינו מביע צער על זה שהוא לא איתנו.

אגב יום מותו של רבין, שמתם לב שעראפת מת רשמית בתאריך ה4 בנובמבר? ופשוט החזיקו אותו בחיים בצורה מלאכותית עוד 3 4 ימים?

די אירוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגרי ההורים שלך לא הרביצו לך מספיק כשהיית ילד..

לא , ההורים שלי לא הרביצו לי והתגובה שלך רק מראה כמה אתה ילד קטן , מטומטם ומושפע מהתקשורת

רבין היה ראש ממשלה גרוע ואדם גרוע פי כמה

רבין אחראי לכל הבעיות הבטחוניות שלנו כיום

רבין הפקיר חיילים בשטח כדי להציל את עצמו

רבין רצח יהודים באלטלנה

רבין עבר התמוטטות עצבים כרמטכ''ל לפני מלחמת ששת הימים

||

טוב שנרצח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם זה לא יהיה טוב שהוא נרצח. מה שכן, הוא באמת היה גרוע למרות שאני לא מסכים פה עם אנשים שמגיעים למסקנה שהוא האחראי הבלעדי למצב הביטחון כיום.

וביבי מקבל פה קונצנזוס רק בגלל שהוא הפך לברירת המחדל. הוא רק יחזק את ההון-שלטון בעיקר, ופחות ישפיע על הביטחון. זהו ביבי.

בכל מקרה, תושבי מדינת יסבלו יותר בשנים הבאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסרה אופציה.

פוטין.

אכן.

אני לא אתבייש להגיד שהרגשתי תחושת הקלה כשרבין ושרון ירדו מהבמה הפוליטית. אני לא רוצח, אבל אם אני צריך לבחור בין תמיכה (ותמיכה בלבד) ברצח של מנהיג שמוליך את המדינה לאובדן לבין שמירה על דמוקרטיה וזכויות אדם אני אבחר באפשרות הראשונה. ושאף אחד לא יגיד לי ששמירה על מדינה זה רק שמירה על דמוקרטיה וזכויות אדם. זה גם זה, אבל גם הרבה מעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת, את רבין אפשר או להעריך או לתעב, אין אמצע.

זה אותו האיש שירה על האחים שלו באלטלנה, והוא אמר בגאווה את המשפט הבא:

"ירינו בהם על האוניה, וירינו בהם גם במים."

משהו שהמשפחה שלו ניסתה למנוע מעיתונאי מסוים לפרסם, אבל לא ממש הצליחה.

א. הוא ציית לפקודה שקיבל מבן גוריון.

ב. האונייה הופצצה במטרה למנוע מלחמת אזרחים שהייתה קורעת את המדינה הצעירה לגזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאלטלנה:

אני לא רואה איך ירי על יהודים כדי לפגוע בתנועה פוליטית מונע מלחמת אחים. בגין מנע מלחמת אחים שעל האונייה פקד לא להשיב אש, אבל מפא"י זו שמכרה את הסיפור הזה

הרוויזיוניסטים התנגדו למפא"י שיצרה מונופול שילטוני, ע"י שליטה על ההסתדרות, שליחת ילדי עולים חדשים לתנועות נוער של השומר הצעיר, ומחלקה מיוחדת בשב"כ שעקבה אחרי מתחרים פוליטים. הם עשו דמוניזציה לכל מי שאינם אנשי שלומם (בלי חרות ומק"י)

למעשה אני לא קורא לשנים הראשונות של המדינה "דמוקרטיה" בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטענה הזו עלתה כאן כבר כמה פעמים. כל הראיות מצביעות על כך שאלטלנה היתה ניסיון של בן גוריון לחסל מחנה פוליטי מתחרה.

אבל זו בעיה של בן גוריון ולא של רבין. הוא ציית לפקודה חוקית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...