מי צריך להיות ראש הממשלה הבא ? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי צריך להיות ראש הממשלה הבא ?

zorgi

מי לדעתך צריך להיות ראש הממשלה הבא בישראל ?  

2794 הצבעות

1. 1. מי לדעתך צריך להיות ראש הממשלה הבא בישראל ?

• שאול מופז
    • מאיר שטרית
    • ציפי לבני
    • אהוד אולמרט (שוב פעם)
    • אהוד ברק
    • בנימין נתניהו
    • רוני בר און

Recommended Posts

ביב - הפוליטיקאי המושחת ביותר, איך לעזאזל מדינה שקוראת לפטר רה"מ עם האשמות מינוריות בשחיתות, מעזה לבחור את הפוליטיקאי המושחת ביותר בתולדותיה להיות רה"מ?

בקיצור, אין לנו במי לבחור.. המדינה קורסת.

לא הפסקתי לצחוק ;D

האשמות מינורויות??

הנה חלק מהפרשות המינוריות של אולמרט:

פרשיית ראשונטורס

פרשיית טלנסקי

פרשיית בנק לאומי

פרשיית מרכז ההשקעות

פרשיית הרשות לעסקים קטנים

פרשיית הבית ברחוב כרמיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני מציע מישהו שהוא לא פוליטקאי ועדיף אחד כזה שאין לו שאיפות לכח או לממון. איש פשוט

כל אלו שהצעתם פה מזוהמים בדרגות שאני לא יכול לדמיין

אני מעדיף שימפנזה בתור ראש הממשלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראש איזה ממשלה בדיוק ?

שיטת הבחירות במדינה הזאת היא מטומטמת ומושחטת מהיסוד.

צריך לשנות את שיטת המפלגות.

לא יתכן שבמקום לבחור ולקדם את אלו שבאמת עושים את תפקידם ותורמים למדינה, נאלץ לבחור בין כנופיות.

איפה האחריות האישית של חברי הכנסת ?

האחריות שלהם היא לחברי הכנופיה ולעסקנים שפועלים בתוכה ועושים דילים, ולא לבוחרים שאינם אפילו מכירים את רוב הנציגים שהם מקדמים בעקיפין.

את הקול שלי אני נותן רק למי שמתחייב לשנות את שיטת הבחירות, לבחירה ישירה של חברי כנסת.

וביום שזה יקרה, נוכל לבחור את הטובים בתחומם ולהקיא את המושחטים וחסרי התועלת מכנסת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הפסקתי לצחוק ;D

האשמות מינורויות??

הנה חלק מהפרשות המינוריות של אולמרט:

פרשיית ראשונטורס

פרשיית טלנסקי

פרשיית בנק לאומי

פרשיית מרכז ההשקעות

פרשיית הרשות לעסקים קטנים

פרשיית הבית ברחוב כרמיה

ראשון טורס - מעניין שאתה מזכיר את זה, כי לא רק שזה התפוצץ, אלא שרגע לפני שזה התפוצץ גם ביבי ואישתו הואשמו באותן האשמות בדיוק.

פרשיית טלנסקי - לא הייתה קיימת מעולם. כמובן שהיא פרשיית שחיתות, אבל כל המהלך היה מיועד להפיל את ראש הממשלה (מה שהצליח) וישר אחרי זה הם התקפלו (כי הרי ברור שהפרשיה הזו נוגעת להרבה יותר אנשים).

הבית ברחוב כרמיה - אם אני לא טועה, לא נמצאה כל בעיה עם העניין הזה. אם אני אפילו זוכר נכון, הוגשה עתירה לבג"ץ שדחה אותה..

עכשיו נכון שאולמרט הוא מושחת, והוא מושחת עוד מימיו בראש עיריית ירושלים.. אבל ביבי פאקינג קנה וסידר תפקידים בממשלה.. אין יותר גרוע מזה!

חוצמזה שאתה לא רואה אותי טוען שאולמרט מתאים יותר.. פשוט שביבי מושחת לא פחות..

עריכה:

Art Tatum - הבחירה לכנסת היא אנדיבידואלית.. כלומר, אתה בוחר חבר כנסת ולא מפלגה. ברגע שחבר כנסת מקבל מקום בכנסת אין לו שום התחייבות למפלגה אלא אם חתם על אי אילו הסכמים עימה. תחשוב על המפלגות כעל הסדר עודפים בין כמה מועמדים עצמאיים בעלי מצעים דומים..

תיאורטית, יכול אדם לרוץ לבד לכנסת, אבל אם הוא מקבל יותר ממנדט אחד, מה הוא יעשה איתו? יעשה הסכם עודפים עם מישהו.. ואם שלושה? אז עוד אחד? ועוד אחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביבי לפי דעתי המועמד הראוי ביותר, לבן-אדם יש תואר בכלכלה

נתניהו סיים תואר ראשון בלימודי ותואר שני במינהל עסקים.

ביבי פאקינג קנה וסידר תפקידים בממשלה.. אין יותר גרוע מזה!

יש לך איזשהי ראייה למה שאתה טוען?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא טוען שנתניהו טלית שכולה תכלת - אבל הדמיון שבפרשת ראשונטורס לבין הפרשה של ביבי מסתכם בזה שבשניהם יש טיסות.

ביבי נחשד שהשתמש בנק' הנוסע המתמיד שצבר בניגוד להנחיות של ועדת האתיקה ואילו אצל אולמרט מימון הטיסה היה כפול (ואם אני לא טועה ביודעין) ע"י עמותות ציבוריות ופרטיות בניגוד לחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלי, ביבי לא נחשד במה שאמרת, השימוש בנקודות הנוסע המתמיד זה חלק מפרשת ראשונטורס -אולמרט נחשד גם בזה.

ביבי נחשד שבאמצע מסע ההסברה הנפלא והמפרך שלו בלונדון במלחמת לבנון, ההוצאות שלו היו גבוהות מאד.... אם הבן אדם הזה שכל כך טורם למדינה מבחינה של הסברה אכל ב1000 שקל במסעדה, 100% מגיע לו! הוא קיים 60 ראיונות בתוך 60 ימים. הבן אדם הזה הוא נכס נהדר למדינה. לעומתו אולמרט גנב כדי לצאת לחופשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשון טורס - מעניין שאתה מזכיר את זה, כי לא רק שזה התפוצץ, אלא שרגע לפני שזה התפוצץ גם ביבי ואישתו הואשמו באותן האשמות בדיוק.

התבלבלת פעמיים. ראשית, זה לא היה לפני, זה היה אחרי. שנית, הסיפורים שונים לחלוטין.

במקרה של ביבי, הוא השתמש בנקודות הנוסע המתמיד שלו כדי לממן טיסות פרטיות. לטענתו, ברגע שהתברר שזה אסור, הוא החזיר את הכסף מכיסו. עבירה אתית לכל היותר.

במקרה של אולמרט, הוא מואשם שביקש מימון לנסיעות ציבוריות לחו"ל מכמה עמותות שונות, כך שלמעשה הוא קיבל סכומים שעולים פי כמה על עלותה של הטיסה. את העודפים הא שמחר בחשבון של חברת הנסיעות ראשוןטורס והשתמש בהם לנסיעות פרטיות של המשפחה. אולמרט טוען שהמימון לטיסות המשפחתיות הגיע מהנקודות של הטיסות הציבוריות שלו, כלומר שגם כאן יש רק עבירה אתית ולא פלילית. אלא מה, הראיות נגדו מאוד משכנעות.

פרשיית טלנסקי - לא הייתה קיימת מעולם. כמובן שהיא פרשיית שחיתות, אבל כל המהלך היה מיועד להפיל את ראש הממשלה (מה שהצליח) וישר אחרי זה הם התקפלו (כי הרי ברור שהפרשיה הזו נוגעת להרבה יותר אנשים).

התקפלו? בו'נא, חידשת לפרקליטות. למה אף אחד לא סיפר לפרקליט המדינה שהוא התקפל?

הבית ברחוב כרמיה - אם אני לא טועה, לא נמצאה כל בעיה עם העניין הזה. אם אני אפילו זוכר נכון, הוגשה עתירה לבג"ץ שדחה אותה..

אתה טועה. החקירה בעניין נמשכת. היו כמה ענייני נדל"ן אחרים (לאולמרט יש הרבה דירות) שנסגרו בגלל שאי אפשר היה להוכיח שהיתה כוונה פלילית מאחוריהם, לא בגלל שהכל היה שם תקין.

ואני בכלל לא מדבר על פרשת בנק לאומי, שנסגרה בתקופה בה אולמרט עוד היה אתרוג.

עכשיו נכון שאולמרט הוא מושחת, והוא מושחת עוד מימיו בראש עיריית ירושלים.. אבל ביבי פאקינג קנה וסידר תפקידים בממשלה.. אין יותר גרוע מזה!

חוצמזה שאתה לא רואה אותי טוען שאולמרט מתאים יותר.. פשוט שביבי מושחת לא פחות..

לא היה ולא נברא.

הסיפור הזה כל כך מופרך, הוא תפס רק בגלל ששני הגיבורים שלו הם דרעי וביבי, שני האנשים התקשורת פשוט שנאה באותה תקופה. עובדות: היועה"מ לממשלה לא יכול לסדר עיסקאות טיעון והרב עובדיה כבר פסק שש"ס תצביע בעד הסכם וואי באותה תקופה, כך ששני הסעיפים של הפרשה אינם אפשריים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הכי מפחד שמופז יהיה ראש הממשלה. לא רק שהוא נראה לי מושחת יותר מאולמרט, הוא גם נראה לי יותר טיפש ותחמן ממנו. בין כל השאר אין לי העדפה ברורה (אני מעדיף לראות את ברק כשר הביטחון ואת ביבי כשר האוצר, אבל כראשי ממשלה הם היו כבר וזה לא היה להיט, למי שהספיק לשכוח). על לבני ושטרית אין דברים רעים להגיד בתכלס, ושטרית מנוסה בהרבה מלבני - יש לו תואר ראשון (מיקרוביולוגיה ומיקרוכימיה) ותואר שני (מדעי המדינה), והוא כיהן כבר כשר האוצר, שר החינוך ושר המשפטים. לא הצבעתי לו בסקר כי אני לא מאמין שהוא יזכה בקדימה, אבל הוא הרע במיעוטו (אם רע בכלל). אם זה יגיע בסוף לברק מול ביבי מול מופז אני מעדיף את ביבי, אבל זה לא אומר שאני מתכוון להצביע לליכוד/העבודה/קדימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...