שימוש כפול באותו UIN של ICQ - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שימוש כפול באותו UIN של ICQ

MoAv

Recommended Posts

אוקיי אני יודע שזה נשמע קצת מסובך אבל מישהו יודע אם יש דרך או תוכנה שמאפשרת שימוש כפול של אותו יוזר ב- .

כלומר שני מחשבים שפועלים על אותו - לא התוכנה , היוזר (UIN) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאני רוצה לעשות זה לקבל בשני מחשבים מה- ( מאותו מספר UIN ) הודעות . למשל אם מישהו שולח לי הודעה , אני יקבל אותה גם במחשב אחד וגם בשני , כשאחד בבית ואחד בעבודה . שני מחשבים על אותו יוזר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה בשביל לשמור היסטורי של שיחות שלא נעשו בבית. גם אני מוצא את זה מציק כאשר אני מתחבר למחשב השני בבית ואנשים צועקים עלי למה לא הגבתי לדברים שאמרו לי ולא נענו בICQ הקודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני אייסיקיו ככה זה לא אפשרי, אבל תיאורטית אפשר ליצור תוכנה שתשב על מחשב שבו האייסיקיו באמץ יהיה מחובר וממחשבים אחרים יתחברו לתוכנה הזו, לא לרשת הICQ, והיא בעצם תשמש כמתווך: כל ההודעות שהיא מקבלת לUIN יעברו לCLIENTS שלה וכל מה שהCLIENTS שולחים הוא ישלח למשתמש המתאים דרך הUIN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול בכל פעם להעביר את הקבצי היסטורי שלך ממחשב אחד למחשב השני, ורק אחרי שאתה מעביר, להתחיל לדבר במחשב הזה. ככה, בכל פעם שתדבר, ההיסטורי ייתווסף לקבצים האלה, ואתה תעביר אותם ממחשב למחשב, וככה על שני המחשבים יישמר לך ההיסטורי בנוסף להיסטורי שהיה.

בכל אופן, ההיסטורי של האייסיקיו מאוכסן בתיקייה C:\Program Files\ICQ\2003a (או אם יש לך גרסה אחרת של אייסיקיו, השם של התיקייה האחרונה יהיה שונה, לפי הגרסה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו לא חשבתי שזה יהיה כ"כ מסובך ...

חייבת להיות תוכנה שפרצת את ההגנה של שימוש ב-UIN יותר מפעם אחת .

להעביר כל פעם את ההיסטורי זה מעצבן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

וואו לא חשבתי שזה יהיה כ"כ מסובך ...

חייבת להיות תוכנה שפרצת את ההגנה של שימוש ב-UIN יותר מפעם אחת .

להעביר כל פעם את ההיסטורי זה מעצבן .

אין כזאת חיה, אף פעם לא הייתה וגם לא תוכל להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני אייסיקיו ככה זה לא אפשרי, אבל תיאורטית אפשר ליצור תוכנה שתשב על מחשב שבו האייסיקיו באמץ יהיה מחובר וממחשבים אחרים יתחברו לתוכנה הזו, לא לרשת הICQ, והיא בעצם תשמש כמתווך: כל ההודעות שהיא מקבלת לUIN יעברו לCLIENTS שלה וכל מה שהCLIENTS שולחים הוא ישלח למשתמש המתאים דרך הUIN.

רעיון טוב בתאוריה, אבל בתכלס ניתן לעשות את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...