בושה וחרפה למדינה ישראל שיש לה שר חוץ כזה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בושה וחרפה למדינה ישראל שיש לה שר חוץ כזה

tazok

Recommended Posts

ביבי ואולמרט הם דיפלומטים טובים וכן מגיע להם להיות בשיחות כי הם טובים בזה, ככה גם פרס רק שהדעות שלו בעיניי על הפנים, אבל הוא עושה עבודה טובה, אותו דבר לגבי רבין ז"ל (רק שאז השלום נראה קרוב והגיוני אז תמכתי בו - היום הזמנים שונים).

סילבן... לא נראה לי משהו (תקנו אותי אולי אני טועה).

הרי כבר ידוע שהפוליטיקאים בארץ רק משקשקים על הכיסא שלהם ובכלל לא מתייחסים למצב הקיים כפי שהוא במדינה בצורה מקצועית.

סילבן שלום נכשל בתור שר האוצר, אז לשים אותו שר חוץ?

מישהו זוכר את הפרק הזה בסיינפלד שאיליין החליפה את פיטרמן בתור יו"רית של חברת גיי פיטרמן והיה לה איזה מישהו האחראי על הדואר בחברה שהיה מפגר וחסר קישורים, והיא רצתה לפטר אותו אבל בסוף פחדה ממנו וקידמה אותו לתפקידים בכירים יותר במקום לפטר אותו, אז המצב לדעתי דומה גם כאן, אולי לא לגמרי אבל יש דמיון מסויים.

לדעתי הפוליטיקאי ההגון הלפני אחרון היה רבין, ואחריו גנדי...לא איכפת לי דיעות פויליטיות, איכפת לי בנאדם! איך הוא...המטרות שלו, ההתנהגות שלו, היושר והכנות שלו...ואילה תכונות שהיו לשתי יוצאי הפלמ"ח האלה, הם שניהם אנשים גדולים למרות שדיעותיהם הפוליטיות של מנוגדות ורק באחת מהן אני תומך.

לדעתי, אנחנו, העם צריכים לקחת את העניינים בידיים שלנו ולצאת לרחובות ולהפגין שפשוט, יעבדו!!!!

ראיתי כתבה בYNET שאומרת שחברי הכנסת עבדו 26 ימים רצוף (אבוי מסכנים) ולקחו 40 יום פגרה על זה.

איך אפשר להפסיק לנהל מדינה ל 40 יום?!

אני משאיר את המחשב שלי בלי ניקוי יום אחד והוא מתחרבש.

אז תארו לכם מה קורה במדינה לא מנוהלת כזאת...חגיגה של נוכלים.

אני לא מקבל את המציאות הזאת, ולברוח זה לא פתרון.

אז אני לא יודע מה איתכם, אבל אני רוצה לארגן הפגנה ואני מאוד רציני.

(רק שייתנו לי חופש מהעבודה)

אמר ואכן צדק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...