ייעוץ למאוורר 80MM למארז + שאלה על חיבור המאוורר - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ למאוורר 80MM למארז + שאלה על חיבור המאוורר

SuB

Recommended Posts

1. יש לי כרגע במארז מאוורר אחד שמוציא אוויר למעלה. אני מעוניין להוסיף מאחורי המארז (המקום מוכן) מאוורר 80mm ורציתי לשמוע המלצה על מאוורר לא רועש כל כך עם RPM טוב עד 78 ש"ח. ראיתי את ה-smart case fan של טרמלטק והוא נראה טוב.

אני צריך מאוורר שיכניס הרבה אוויר כי בקרוב אני רוצה להתחיל ב-OC הראשון שלי..

2. התסכלתי לאן כל מאוורר שנמצא בתוך המארז מתחבר וראיתי שהמאוורר של המעבד מתחבר ללוח אם בחיבור מלבני קטן, כך גם המאוורר של הכרטיס מסך, ולעומת זאת המאוורר של המארז מתחבר לתוך חיבור מולקס - מצד אחד להארד דיסק ומצד שני למולקס של הספק.

מהי צורת חיבור זאת? אם אני מוסיף מאוורר נוסף לאן אני אמור לחבר אותו?

תודה רבה. אשמח אם תענו על שתי השאלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשאלה השניה בדרך כלל מאווררי מארז מתחברים למולקס,כלומר אתה משרשר אותם עם החיבור להארדיסק

או לסי.די ,זה מגיע בצורה דו כיוונית ככה שלא תהיה לך בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לשאול בחנות.

לגבי החיבורים, מאווררים ג'נרים חלשים אפשר לחבר ללוח, אבל מאוורר כמו SF2 מומלץ לחבר ישירות (או בעקיפין דרך התקן אחר) לספק.

לגבי איזה מאוורר, הייתי ממליץ לך לקנות שניים ג'נרים במקום אחד איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, ובקשר לייעוץ של המאוורר, אני לא מוצא שום מקום לדחוף אליו מאוורר נוסף, גם אם אני יקדח :(

באוגוסט אני כנראה יעשה חלון למארז ואז בחלון אני יוסיף עוד מאוורר, אבל בינתיים אני צריך רק מאוורר אחד טוב..

ואיך יהיה לי מקום לעוד שניים ג'נריים? בלוח יש לי עוד מקום לאחד ואני יכול לשלב עוד אחד עם מתח של ה-CD/צורב.. ואחר כך אני לא יוכל להוסיף עוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל להוסיף כל עוד הספק עומד בעומס, וזה לא ממש עומס גדול בשבילנו. פשוט דאג שבמאווררים שלך יהיה חיבור מולקס זכר ונקבה: הזכר לחשמל והנקבה על מנת שאחרי יוכלו להתחבר דרכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כמו שהבנתי, זרימת אוויר נמדדת ב-CFM, עכשיו ככל שה-CFM גבוה ככה המאוורר מכניס יותר אוויר?

2. איך נותנים למאוורר 12 וולט ואיך נותנים לו 5 וולט?

3. מה זה ה-Fan Ball Bearing?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...