מהירות סיבובים של המאוורר של פנטיום 4, האם זה תקין? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות סיבובים של המאוורר של פנטיום 4, האם זה תקין?

ISmile4U

Recommended Posts

הקטע שהור כאילו מסתובב וכל זה ואין לי אפשר לפחות לא כרגע לווסת או לשלוט על המהירות הוא מחובר למחר(פינים) על הלוח והתוכנה של הלוח מראה לי את מהירות הסיבוב שלו וכותב לי גם WARNING.

אגב האם Spark 7 Highest Performance CPU Cooler for PIV-478 שווה? כדאי להחליף את המאורר של בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר המקורי של ה P4 שלי מסתובב ב 2280.

יש לאינטל כמה דגמים של מאווררים, לחלקם מאוורר 60 מ"מ ולחלקם 70 מ"מ (כמו שלי)

הגדולים יותר מסתובבים לאט יותר כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש בעיה עם המאוורר הזה. התקנתי את ה-EasyTune של לוח ג'יגה בייט והוא כותב לי:

power fan-0

system fan-0

זה בגלל שכנראה לא חיברת מאווררים על היציאות של

POWER FAN

SYSTEM FAN

על הלוח שלך

אז הוא מראה לך שהם לא פעילים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן הזמנתי היום את ה Spark 7 בעבור 142 נקווה שהוא לא רק התסובב נורמלי אלא שהוא גם יקרר יותר טוב כי פשוט הרבה פהעמים המפרטורות שלי נעות בין 38-40 כשהמחשב לא במאמץ .

אני מקווה שהוא באמת טוב המאוורר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר המקורי של ה P4 שלי מסתובב ב 2280.

יש לאינטל כמה דגמים של מאווררים, לחלקם מאוורר 60 מ"מ ולחלקם 70 מ"מ (כמו שלי)

הגדולים יותר מסתובבים לאט יותר כמובן.

אני הבנתי שהם אמורים בכלל להסתובב מעל 3000 אפילו להתקרב לאיזור ה 5000 למרות שאולי פה יש הגזמה בכל אופן זה שהזמנתי אמור להגיע ל 6000 עכששיו מצידי שיעשה קצת רעש אבל עם ב 6000 סל"ד הוא יוריד לי הטמפרטורה במעבד לטמפרטורה טובה אז בכייף למה לא.

אני כניראה אולי אצתרך לסדר את הסירקולציה במארז כי זה עושה רושם שעד עכשיו כל המאווררים שהיו לא ממש השפיעו.

אגב עשיתי לי שני כבלים מעוגלים בלי כל התררם הזה שלחתוך את הקבל לרצועות רצועות בין הגידים פשוט ליפפתי את הכבדל כמה שיכולתי ואז מסביב לזה איזולירבאנד שחור וזהו הרי לי כבלים מעוגלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש מעבד 2.4B

והמהירות סיבוב של המאוורר שלו היא 2800~

Ismile4U אם אתה יכול בבקשה ליצור איתי קשר ביאיסיקיו או בהודעה פרטית אני אשמח.

UIN: 97119235

אני צריך לדעת איך אתה מסתדר עם הרכבת המאוורר החדש כי גם אני שוקל החלפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...