מעוניין לקנות VISTA U גירסת ה REATAIL - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות VISTA U גירסת ה REATAIL

netanel38121

Recommended Posts

מעוניין לקנות את מה שבכותרת.

רציתי לדעת מה המחיר, לגירסה שיש בה גם 32 BIT וגם 64BIT

בעברית.

ולמחשב חדש כמו

8500

ATI4870

4GB

RAID 2X 500GB

האם עדיף 64BIT על מערכת כזאת, או שלהתקין 32BIT שיותר יציבה עם הדרייברים אבל להפסיד את היתרונות שיש ב 64BIT

+את כל ניצול הזיכרונות.

מצאתי את זה http://www.softsale.co.il/catalog/product.aspx?companyId=3&familyId=20&subFamilyId=889

האם הגיוני שזה המחיר ל גירסת ה REATAIL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאני הולך על ה 32BIT אבל לפני הייתי רוצה עוד תגובות של אנשים.

תודה.

קיבלתי תשובה ואמרו לי שזה המחיר, אז ברור שאני לא יקנה את זה.

עדיף לי לקחת את גירסת ה OEM 32BIT , השאלה אם אני ירצה בעתיד לפרמט או משהו לא יהיה בעיה עם זה?

והאם אני זכאי לקבל ממיקרוסופט שלהוסיף איזה 50 ש"ח נראה לי, ולקבל עוד גירסה של 64BIT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מתקין גרסת 64bit על מערכת כזו.

אם אתה קונה אולטימייט, אתה אמור לקבל דיסק נוסף של 64bit בדואר (במידה ואתה מבקש... תתקשר למייקרוסופט לפרטים מדוייקים יותר).

רישיון OEM תוכל להתקין שוב ושוב ושוב על אותו המחשב, בתנאי שהוא לא עבר שינויי חומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

רק רציתי לדעת במה זה מתבטא המשפט "חומרה" זאת אומרת שאני לא יוכל להוסיף עוד כרטיס מסך נניח?

או להוסיף כונן קשיח?

או שמדובר בחלקים קבועים בלבד כמו מעבד זיכרונות ולוח אם.?

תודה שוב.

עריכה , דיברתי איתם הם אומרים שאני יכול לשלוח להם את הדיסק של ה 32BIT בדואר, ובתמורה לקבל את ה 64BIT כמו החלפה.

לא שאני יכול שיהיה לי את שני הדיסקים בו זמנית.

כמו כן הם בעצמם המליצו לי להשתמש ב 32 BIT נכון לזמן זה, עד שכל העניין של הדרייברים יסודר וכל שאר התאימות.

לגבי חומרה אני עדיין לא יודע, כי הנציג קצת גמגם בעניין הזה, הוא אמר שנראה לו, או שהוא לא בטוח אם זה הוא מעבד יעשה בעיות בעתיד וכאלה.

אז אבקש את עזרתכם בעניין זה.

איזה חלקים אסור! יהיה לי להחליף כדי שהאקטיבצייה תיהיה פועלת בצורה תקינה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הברה יותר זול: http://www.microsoft.com/genuine/vista/VistaLegalization.aspx?displaylang=en&cCode=ISR&Error=82&PartnerID=302&sGuid=08146683-ee8b-4211-88fe-27eb4ff33217&OSV=6.0.6001.2.00010100.1.0.001.00.1033&GenuineInfo=00000000&RFM=3&submit=1

קניתי משם. מחיר ממש ממש זול (כמו של OEM, וכולל מע"מ ומשלוח) אבל הרשיון הוא RETAIL (התקשרתי למיקרוסופט ובדקתי) מגיע גם דיסק של 64 וגם של 32 ביט. הגיע תוך שבועיים עם שליח עד הבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שיש לי לשלם רק במזומנים,שטרות, אין לי אשראי וכאלה.

אין לי בעיה לקחת את ה OEM בתנאי שזה לא יעשה לי בעיות באקטיבצייה אם אני יחליף למשל או יוסיף עוד כרטיס מסך או יוסיף זיכרונות וכ'ד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. ה OEM תלוי רק בלוח שלך. גם אם תחליף את כל המחשב אבל הלוח ישאר, האקטיבציה תפעל

ב. זה רשיון RETAIL. הוא עולה כמו OEM. אפשר להעביר ממחשב למחשב כמה שבא לך ולהחליף כל מה שבא לך.

אם אין לך אשראי אז זה קצת בעייתי. עכשיו בדקתי, אפשר לשלם בצ'ק. אתה אמור לשלוח אותו משום מה לאירלנד ולא לארה"ב אבל כתוב שזה יאריך את זמן האספקה ב 10-15 ימים.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...