Sliders. . . - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sliders. . .

My_Name

Recommended Posts

גולשים בזמן - בשמה הישראלי והמתורגם בצורה גרועה.

מישהו פה ראה את הסדרה, בזמן האחרון היו שידורים שלה (בשעות מאוד לא קונבנציונליות) בערוץ AXN ב-HOT אז החלטתי להתעדכן עונה 1 עד 5).

הסדרה נגמרה בצורה מאוד לא מספקת, בעונה ה-5 והאחרונה שלי ולפי מה שהבנתי לא תיהיה עונה שישית. התבאסתי רצח שגיליתי את זה |:

כי הסדרה נגמרה בסימן שאלה.

בכל אופן, אחלה סדרה, קצת SCIFI קצת לצאת מהשגרה של היום, אחלה קונספט יש להם על הסדרה הזאת וחבל שלא יוצאות עוד עונות.

או שאולי יצאו ? למישהו פה יש מידע פנימי, כי מחיפושים בגוגל, אין לסדרה הזאת "אתר רשמי", אבלבכל אתר אחר צוין שאין עוד פרקים.

למרות שב- היו כמה קעים הזויים שנקרא "Sliders Season 6 Intro".

אז מה אתם אומרים :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, סדרה נפלאה.

ראיתי אותה בזמנו מדי פעם בערוץ הילדים ולפני משהו כמו שנה (נראה לי) שזה עלה לשידור ב- AXN ראיתי את הכל מחדש בסדר כרונולוגי כמו שצריך.

לדעתי, שתי העונות הראשונות היו מבריקות, השלישית אכזבה במעט והרביעית והחמישית לא עמדו בציפיות (לאבד את מלורי המקורי זה כבר יותר מדי).

הסוף של הסדרה באמת מוזר וקטוע ונראה לי שעונה שישית היתה אמורה לעלות לאוויר ולסיים את זה כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sci-fi חביב - Stargate SG1

אני בקרוב מסיים לראות את עונה 10 [לא צופה בAXN] ואז נראה מה Atlantis שווה, שמעתי שהיא טובה.

בקשר לBattlestar Galactica, ניסיתי, באמת שניסיתי, ראיתי כחמישה פרקים אבל זה פשוט לא זה,

ואומרים שזו סידרת המד"ב הכי טובה שיש [והייתה] :-X אולי אני אנסה מחדש בעתיד.

אכן, סדרה נפלאה.

ראיתי אותה בזמנו מדי פעם בערוץ הילדים ולפני משהו כמו שנה (נראה לי) שזה עלה לשידור ב- AXN ראיתי את הכל מחדש בסדר כרונולוגי כמו שצריך.

לדעתי, שתי העונות הראשונות היו מבריקות, השלישית אכזבה במעט והרביעית והחמישית לא עמדו בציפיות (לאבד את מלורי המקורי זה כבר יותר מדי).

הסוף של הסדרה באמת מוזר וקטוע ונראה לי שעונה שישית היתה אמורה לעלות לאוויר ולסיים את זה כמו שצריך.

זה התחיל להתחרבן אחרי שוולס [ה'חברה' של קווין] עפה מהקאסט, מאז היו חיתוכים, ואז עף הזקן וכו' וכו''.

כלומר, אם אני זוכר נכון, מאמצע עונה 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה הקשבתי להמלצות באקטואליה ותרבות והתחלתי לצפות בסדרה הזו, הכרחתי את עצמי לראות עד אמצע העונה

השלישית ואז מישהו אמר שמשם זה רק מתדרדר יותר אז נשברתי. סדרה בינונית מינוס מינוס, ואני אומר את זה בתור אוהב

מד"ב שבד"כ צופה כמעט בכל שטות שקשורה לנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר באיזה עונה בדיוק, אבל אחרי שהפרופסור מת, באמת הסדרה נהרסה.

ואחרי שהם העיפו שם את קווין (מה לעזעזלהם חשבו לעצמם ?@#@) היא בכלל ירדה לחתית.

אבל ציפיתי בה בתקווה שקויין יחזור ויעשהו איזה מהפך. בגלל זה התאכזבתי קשות שגיליתי שאין עונה שישית..

- לא שמתי לב שזה מתאים יותר לפורום תרבות ,אבל לא צריך לעשות סרט, אחד האחראים יעביר את הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sci-fi חביב - Stargate SG1

אני בקרוב מסיים לראות את עונה 10 [לא צופה בAXN] ואז נראה מה Atlantis שווה, שמעתי שהיא טובה.

בקשר לBattlestar Galactica, ניסיתי, באמת שניסיתי, ראיתי כחמישה פרקים אבל זה פשוט לא זה,

ואומרים שזו סידרת המד"ב הכי טובה שיש [והייתה] :-X אולי אני אנסה מחדש בעתיד.

זה התחיל להתחרבן אחרי שוולס [ה'חברה' של קווין] עפה מהקאסט, מאז היו חיתוכים, ואז עף הזקן וכו' וכו''.

כלומר, אם אני זוכר נכון, מאמצע עונה 3.

עם כל הכבוד ל-BG, עד שלא תצפה ב-BABYLON 5 לא תוכל להעריך סדרת בדיוני איכותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על Babylon 5

זאת הייתה סדרה איכותית

בנוגע לגולשים בזמן, הייתה נחמדה ואהבתי אותה מאוד בזמנו,

אם כי היא באמת איבדה את עצמה לדעת עם כל השינויים בשחקנים...

עם זאת, אני משער שאם אני אראה אותה היום אני אחשוב שהיא חרא,

ועדיף לא להרוס את הזכרונות הנוסטלגיים שיש לי ממנה

בנוגע ל-BSG, ראיתי קצת ואז הפסקתי

סדרה ממש זבל, לא מבין למה עושים ממנה כזה ביג דיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BSG היא סדרת דרמה פוליטית, מעט סבונית, שבמקרה מתרחשת בחלל. בהתייחס אליה באופן זה, היא דווקא עשויה לא רע.

גם ל-B5 הייתה אמירה חברתית/פוליטית חזקה והרקע המד"בי היה למעשה משני לכל זה. אחד מהיתרונות של B5 היה continuity מאוד אמין וסיפור חזק שהתגלגל מפרק לפרק, משהו שכמעט ולא נראה עד אז בסדרת מד"ב. הקונספט הזה הועתק מאוחר יותר ל-DS9 ולמספר סדרות אחרות, אולם באופן פחות מהוקצע.

סדרת מד"ב נוספת עם המשכיות מתוחכמת ו-story שמתגלגל ומתקדם יחד עם הדמויות מפרק לפרק היא... futurama.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד ל-BG, עד שלא תצפה ב-BABYLON 5 לא תוכל להעריך סדרת בדיוני איכותית.

מחזק :xyxthumbs: סדרת המד"ב הטובה ביותר שנעשה אי פעם.

ובנוסף תיקון קל - אחרי שתצפה ב BABYLON 5 כל סדרת בדיוני אחרת תראה לך נחותה עשרות מונית ממנה.

Sliders הייתה נחמדה בעונות 1 ו-2 כמו שאמרו לפני, העונות האחרות היו זוועה.

מה שהיה רע מאוד ב Sliders (גם בעונות הראשונות) זו עלילת הציר שלה.

זה נחמד שיש פרקי מעטפת, וכל פרק עומד לבדו עם הסיפור שלו, זה ככה בהרבה סדרות, ויש אנשים שאפילו אוהבים את זה.

(גם בבילון 5 היו הרבה פרקים שהם סיפור בפני עצמם ולא חלק מציר העלילה המרכזי)

אבל עלילת הציר, הסיפור המרכזי, ב Sliders - הייתה מאוד חלשה, טיפשית ולא עקבית.

זה התחיל בקרומאגס, המשיך בהורים של queen שהיו מסתבר מעולם אחר, באחיו, בזה שהוא נגוז מהסדרה...

בדמויות המחליפות ועוד.

זה נראה כ"כ חובבני, כאילו תסריטאים שונים בנו את עלילת הציר מפרק לפרק, בלי מחשבה מסודרת

בלי לבנות סיפור שלם.

הסיפורים התחילו לחזור על עצמם ולהיות הזויים יותר או משעממים למוות, עד שהסדרה מתה.

לעומת זאת, עלילת ציר חזקה בבילון 5 זה מה שעושה את כל הסדרה.

(העלילה המרכזית נכתבה מראש כסיפור ידוע הרבה לפני שהסדרה צולמה)

זה עשוי כ"כ טוב שאתה ממש מתחלחל בפעם הראשונה שאתה רואה shadow וממתין באדיקות לכל הברה של קוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעבר לפני כ6 שנים ואף יותר היה בAXN את בבילון 5, לפי מה שאני זוכר, לא אהבתי לראות את זה :lol:

אבל אני אחפש את הסידרה לבדיקה מחדש - מצאת את crusade אבל הבנתי שזו מיני סידרה ששרדה 13 פרקים בסך הכל,

וכן זה לא מה שאתה מהללים, אז נקווה למצוא את הסידרה :P

בינתיים יש לי לסיים את עונה 10 של SG ואז SGA.

אגב למי שלא רואה - Eureka זה חובה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שבאמת רוצה לדעת מה קרה בסידרה סלידרס שיכנס לפורום גולשים בזמן בתפוד ויקרא את ההודעות של 'גלבטרון' הוא אחד המומחים של הסדרה שקראו בה דברים שללוא קראו היא הייתה בין המשובחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...