מודר ומקרר מתחיל... מספר שאלות... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודר ומקרר מתחיל... מספר שאלות...

Mda101

Recommended Posts

מחשב פנטיום 4 2ג'יגה (המחשב הגדול במפרט)

במצב מנוחה הגיע ל כ 60 מעלות מעבד (!!!) ו כ- 50 מעלות (!!!) מערכת...

ניסיתי הרבה מאוד דברים...ניקוי מאוררים בלחץ (יש מאורר למעבד, לכרטיס מסך, אחד שמכניס אוויר בקו של הכרטיסים ואחד שמוציא אוויר חם למעלה (אוויר חם עולה למעלה) מאחורי הכוננים...) אבל עדיין... המערכת ירדה במקסימוםםםםםםםםםםםם 3 מעלות... דבר שעדיין חם לכל הדעות...

חוץ מזה, בגלל שהבלאגן בתוך המארז קצת עצבן אותי... עשיתי של כבלים עגולים (2 IDE לכוננים (3 קשיחים וDVD), כבל פלופי אחד וכבל SCSI אחד) עכשיו סיימתי להכין את הכל, חיברתי חזרה את המחשב, והוא מראה 49 מעלות (קצת מאמץ עכשיו... מקום במנוחה הוא היה על 46) יש מצב? או שזה סתם כי לילה עכשיו... וקר בכללי...

יש מצב שמוד כל-כך פשוט של עיגול כבלים (אני יודע שזה מוריד הרבה מהשטח פנים שלהם וחסימת אוויר...) אבל עדיין, יש מצב שזה הוריד טמפ' בכמעט 10 מעלות?

חוץ מזה, איזה ציוד מומלץ לי לקחת?

איפה יש הסברים על כל מיני סוגי מאוררים (עם חיישן, בלי חיישן... עם גריל... בלי גריל) איפה אני יכול למצוא מאמרים מסודרים (רצוי עברית, אבל אנגלית גם טוב) על איך כדי לי לסדר (אני יודע שיש מדריכים באתר, קראתי אותם, אני מעוניין בעוד חומר...) על איך להוריד את הטמפ' של המחשב שלי לבערך 30-35

תודה מראש על העזרה, נדב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי דואג לטמפ' יותר מדי.

MSI אנשים מוזרים, הלוחות שלהם לפנטיום4 תמיד מראים איזה 20 מעלות יותר מכל לוח אחר, אבל המעבד לא באמת חם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה מאוררים יש לך במארז ומה הכיוון שלהם?

יש מאורר אחד, בקדמת המארז, שזורק אוויר פנימה (לא קדחתי במארז, האוויר נכנס אליו בקושי מהחריצים המסכנים האלו שיש תמיד במארז...

יש מאורר אחד על המעבד, אחד על הכרטיס מסך...

יש מאורר אחד מאחורי הכוננים (מעל הספק) שמוציא אוויר החוצה מהמארז

יש מאורר בכל אחת מהמגירות לכוננים הקשיחים :) (שד"א, איך אני יכול להוסיף שם עוד מאורר? בקדמת המארז... צריך למצוא לזה פיתרון...)

וזהו, אני רוצה להוסיף עוד מאורר...

ד"א, בשביל להוסיף מאורר בקדמת המארז, אני דבר ראשון רוצה מאורר שקוף עם לדים כזה... יפה כזה...

1. כמה זה אמור לעלות?

2. איפה אפשר לקנות את זה בנתניה?

3. צריך בשביל זה לעשות חור עגול או מרובע? הרי צריך להכניס את המאורר לאן שהוא... והוא מרובע... (פשוט פעם אמרו לי לעשות את זה עם מקדח כוס...)

בבקשה עזרה, נדב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Picture%20001.jpg

המאוורר המיסכן הזה שדוחף אוויר פנימה... כמה שאתה לא תאמין הוריד לי 10 מעלות....

הוספתי אותו ליפני יומים....

ליפני ששמתי אותו טמפ של המעבד היתה בסביבות:40 -42 מעלות..... בלי שום מאמץ של הלוח או המעבד.....

וטמפ של המערכת היתה 38 מעלות בערך....

אכשיו אחרי ששמתי את המאורר : המעבד 30-32 מעלות במנוחה... 35-40 לא יותר מ 40 במאמץ עצום!!!!

והמערכת: 30 מעלות בערך...

אני אישית היתפלאתי.....

כדי להוסיף עוד כמה מאווררים.... זה מפחית את החום....!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Picture%20001.jpg

המאוורר המיסכן הזה שדוחף אוויר פנימה... כמה שאתה לא תאמין הוריד לי 10 מעלות....

הוספתי אותו ליפני יומים....

ליפני ששמתי אותו טמפ של המעבד היתה בסביבות:40 -42 מעלות..... בלי שום מאמץ של הלוח או המעבד.....

וטמפ של המערכת היתה 38 מעלות בערך....

אכשיו אחרי ששמתי את המאורר : המעבד 30-32 מעלות במנוחה... 35-40 לא יותר מ 40 במאמץ עצום!!!!

והמערכת: 30 מעלות בערך...

אני אישית היתפלאתי.....

כדי להוסיף עוד כמה מאווררים.... זה מפחית את החום....!!!

כנ"ל אצלי רק שאני שמתי את המאורר לדים שלפחות יראה נורמלי...

גיליתי שזה יוצר מערבולת אוויר בקו ישר עם המאורר שמוציא, אם אני עוצר אחד מהם הרוח באזור מאד נחלשת. מאורר חזק מקדימה ומאחורה יעשו אחלה עבודה, אבל עדיין מומלץ לשים אחד גם ליד ההארד דיסק ואחד על הדלת לכיוון הכרטיס מסך והציפ סט...ועוד אחד או שנים בגג מוציאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל אצלי רק שאני שמתי את המאורר לדים שלפחות יראה נורמלי...

גיליתי שזה יוצר מערבולת אוויר בקו ישר עם המאורר שמוציא, אם אני עוצר אחד מהם הרוח באזור מאד נחלשת. מאורר חזק מקדימה ומאחורה יעשו אחלה עבודה, אבל עדיין מומלץ לשים אחד גם ליד ההארד דיסק ואחד על הדלת לכיוון הכרטיס מסך והציפ סט...ועוד אחד או שנים בגג מוציאים

מה חשבתב אצלי זה היחיחד???

יש לי 4 מאווררים.....

אתה צודק... בקשר לזה שהמאורר קצת מכוער.... פשוט אני מיתעצל ליקנות מאורר ציבעוני ושקוף.... אני מתאר לעצמי עוד כמה ימים אני קופץ

ל ksp.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...