מתחיל פרויקט מודינג (ראשון) 'המאוורר' וצריך עזרה בבחירת מאווררים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתחיל פרויקט מודינג (ראשון) 'המאוורר' וצריך עזרה בבחירת מאווררים

naorai

Recommended Posts

יצא לי להזכיר את זה כמה וכמה פעמים הרעיון הוא לקחת מאוורר 16INCH סטנדרטי ורגיל כמו שיש לאנשים בחדר ולחבר אותו למארז, זה BITCH לא קטן וכשאני אסיים תהיו בטוחים שתקבלו , אך לבינתיים אני צריך לקנות מאווררים קטנים יותר בשביל שיוציאו אוויר מהמארז ועוד אחד שינשוף על הHD לשם המאוורר הגדול לא מגיע, בכל מקרה זה מה שני צריך:

GENERIM

40MM*3

120MM

DELTA

60MM

40MM*2

120MM/80MM- או זה או זה לא ממש משנה

לא מצאתי 40MM יש כאלה ביכלל או שאני לא ימצא? רעש לא מפריע לי בגרוש, לא מפריע לי להחליף את הDELTA למאוורר אחר באותה רמה ובאותו מחיר (!!!) חשבתי על הSF2 אבל הם א. יקרים ב. מצאתי רק 80 MM ו120MM.

עריכה- קראתי עכשיו את ההודעה ורציתי רק להבהיר דבר אחד את המאווררים הג'נריים אני יכול להחליף כבסתם חור במארז וזה לא ישנה הרבה (כי המאוורר הגדול יידחוף מספיק אוויר) ולכן אני ייקח את המאווררים הזולים ביותר שאמצא, את הDELTA לקחתי ע"מ למקם במקומות שצריך מאווררים חזקים יותר ואיכותיים יותר ולכן חשובה לי שם האיכות.

אז... מה אתם מציעים לי לקחת ומאיפה?

תודה לכולם (אני ממש לא יודע מה הייתי עושה בלי הקהילה פה- בעצם בטח הייתי משחק עכשיו דמקה עם אח שלי...)

וסליחה על המגילה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

40 מ"מ זה ביזבוז של כסף!

אפשר למצוא כאלה בחנות אלקטרוניה בערך ב-50 שקל אבל זה פשוט לא שווה כלום

הוא לא מזיז אויר בגרוש

אל תקנה יותר קטן מ-60 מ"מ (למרות שעדיף יותר מ-80) לקירור מארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהוא שיש לי שקע שהרוחב שלו הוא 45 ס"מ ונכנסים לשם רק מאווררים 40 מ'מ ואת הDELTA 40MM אני צריך בשביל הצ'יפ סט הכ.מסך וה 60 ממ עבור המעבד(להוסיף על האיצינק הקיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז פשוט אל תשים שם כלום

מאוררי 40 מ"מ פשוט לא עושים כלום

רק עולים הרבה ומתקלקלים מהר

מה חשבת להכניס אותם בין החריץ PCI לבין הדופן של המארז

זה לא יתן לך אפילו רבע מעלה שיפור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה, אז אתם אומרים שלא לשים 40MM ולכ. מסך לשים 60MM סבבה זה מה שאני יעשה, אבל גם 60MM DELTA לא מצאתי אולי מישהו פה מצא? אם אין אז אולי מאוורר אחר יתאים אשמח לקבל עוד הצעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, אבל יש לי עוד כמה שאלות (אוף איזה מעצבן אני.. ;D ) לצ'יפ סט צריך לבנות סינק או רק מאוורר? אם צריך גם סינק איך לבנות? לכ. מסך יש חורים למאוורר 40MM איך אני מלביש מאוורר 60MM? ??? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני כבר הדבקתי על לפחות 20 כרטיסים של חברים שלי גופי ואין ברירה הדבק נוגע גם בטרנזיסטורים ובמעגלים ולא קורה כלום!!

כי כרטיס מסך כמו כל חלק במחשב תוכנן לעמוד בטמפרטורות גבוהות והטמפרטורה של הדבק חם בכלל לא מזיזה לכרטיס ואם אתה רוצה אתה יכול לקלף אותו בלי בעייה..

נ.ב הדבקתי על הגיפורס 4 שלי ועל הוודו גופי עם דבק חם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...