עבודה בפוטושופ , מה דעתכם? ***נעשה מקצה שיפורים* - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עבודה בפוטושופ , מה דעתכם? ***נעשה מקצה שיפורים*

shimmi1982

Recommended Posts

הרקע הוא צילום. הבחורה צוירה מאפס (על פי התמונה המקורית כמובן) רק עם מברשות.... בעזרתו האדיבה של הWACOM :)

מה דעתכם?

אוף, העליתי את הלא נכון :)

אל תתיייחסו לתמונה עם הריבוע הכול . התמונה השניה .

(מנהלים, איך אני יכול להעיף תמונה של טעות?)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי תגובות קשות משהו :) אוקיי אם נהיה יותר ענייניים, אני בעד ביקורת, כל עוד אפשר להתקדם איתה אז:

ההצללות בפנים ובגוף לא טובות. היא נראית עקומה משהו.

בסהכ נחמד אבל דורש שיפור דחוף.

אתה יכול להיות יותר ספציפי לגביי ההצללות? ציירתי כהעתק מתמונה אמיתית, ההצללות הן לפי התמונה האמיתית. סוגיית ה"נראית עקומה משהו" , כמו שאמרתי הועתק מתמונה אמיתית אחד לאחד , כך שה"עקימות" אם ישנה מגיעה מהתמונה האמיתית וכאן ידידי אנחנו בבעיה, היות וזאת החברה שלי שאנחנו מדברים עליה :). אז אתה יכול להיות יותר ספציפי במה אומר "עקומה משהו" ?

תקן את פופיק, עיניים, אגן וסנתר..

חוץ מזה הרגל מאוד יפה, ראליסטית.

פנים.. חסר משהו...

שוב תודה על הביקורת, אפשר יותר פרטים? מה רע בפופיק? בעיניים? (יש עוד מה לעבוד), אגן וסנתר (???)

לא רע בכלל :yelclap:

אהמ .. תודה :)

כמה דברים בעייתיים שאני מודע אליהם...הצבע של השפתיים שאני עוד לא החלטתי איך אני מתקן (***טופל***)... ובכלל איך לעשות את הפנים נאמנים יותר למקור...

כמו כן, יש לעבוד על כל הצבע של הדמות שלזה אגש כשיהיה לי קצת יותר זמן.(***טופל***)

אבל מעבר לזה לא יודע, על הגוף וההצללות (כולל הברקות) של הגוף והקימורים עבדתי לא מעט ... לכן קצת התאכזבתי מהתגובות (אל תבינו לא נכון, מי כמוני יודע שתמיד יש לא מעט מה לשפר)

*אני מצרף תמונה מקורית כדי שתשוו ...

***עריכה- היום יצא לי לעבוד על התמונה עוד קצת, השינויים :

*טיפול מאסיבי בכל הקשור להצללות בפנים. טיפול בכל הנושא של הצבע גוף, תיקונים קטנים של יישורי קווים (קשה להבחיןם בהם)...

מה דעתכם?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

שים לב לשיער - כאילו פשוט הדבקת אותו, אין שום חיבור בין השיער עצמו למצח.

אף - צריך לצייר אותו מחדש, שים לב יותר להצללות, הכוונה להצללות זה שים לב מאיפה האור בא, מימן, משמאל, איפה יש צל, איפה יותר מואר, מודגש.

בין בכתף לזרוע - גם שם חסר הצצלה, קח אותו מהREFERENCE שהבאת, זה נראה כאילו צבעת את הכל בחום וזהו.

באגן - תגדיש יותר את העצמות של האגן, בצד שמאל זה נראה בסדר, אבל בצד ימין אין בכלל שום סימן לעצם, צל, אור.

פופיק - יותר להדגיש אותו, נראה כמו נקודה ללא שום קשר לגוף

תשקיע יותר בשפתיים, בעיניים, תבטל את הBLUR באוזן

אהבתי מאוד את ההצללה ברגל ובחלק השמאלי של הפנים.

סה"כ משתפר ונראה טוב מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...