התומך משקר? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התומך משקר?

zag_zag

Recommended Posts

אני מחובר דרך בזק בינלאומי לאינטרנט המהיר (כבלים), ובזמן האחרון יש לי בעיות מהירות חמורות בשעות העומס. כשתומך של בזק בינלאומי אומר לי להוריד קובץ מ-.com, כדי לבדוק מהירות לחו"ל, הוא משקר? יש למיקרוסופט שרתים בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטח שהשרתים של micrtosoft.co.il הם בארץ, שים לב שכשאתה רושם .co.il באקספלורר הוא קופץ לmicrosoft.com/israel למרות שזה לא אומר כלום על המיקום.

כנ"ל לגבי עמודים שיש להם אופציות של שפות שונות - בד"כ אלה עמודי ASP שבשורת הURL שלהם כתוב lang=en לאנגלית או lang=he לעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטח שהשרתים של micrtosoft.co.il הם בארץ, שים לב שכשאתה רושם .co.il באקספלורר הוא קופץ לmicrosoft.com/israel למרות שזה לא אומר כלום על המיקום.

כנ"ל לגבי עמודים שיש להם אופציות של שפות שונות - בד"כ אלה עמודי ASP שבשורת הURL שלהם כתוב lang=en לאנגלית או lang=he לעברית.

צודק.

אז זה עוד יותר מחזק את התשובה לזה:

זה לא מה ששאלתי... מה ששאלתי הוא - האם יש למיקרוסופט שרתים להורדת קבצים בארץ?

ל-microsodt.com: לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, צדקתם. הנה trace ל-download.microsoft.com :

C:\>tracert download.microsoft.com

Tracing route to a767.ms.akamai.net [195.22.198.72]

over a maximum of 30 hops:

1 <10 ms <10 ms <10 ms gateway.clarkconnect.lan [192.168.1.1]

2 * * * Request timed out.

3 * 10 ms 10 ms bzq-179-61-75.cust.bezeqint.net [212.179.61.75]

4 * 10 ms * bzq-179-0-1.cust.bezeqint.net [212.179.0.1]

5 80 ms 80 ms 80 ms pal6-bezeq-1-il.seabone.net [195.22.192.93]

6 * 100 ms 100 ms ge2-1-pal6-pala.seabone.net [195.22.205.244]

7 100 ms 100 ms * a195.22.198-72.deploy.akamaitechnologies.com [19

5.22.198.72]

8 100 ms 100 ms 100 ms a195.22.198-72.deploy.akamaitechnologies.com [19

5.22.198.72]

Trace complete.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השרתים של .com הם באמת בחו"ל. ככה שהיה נכון להגיד לך להוריד משהו מהם בשביל לבדוק מהירות לחו"ל.

אני מניח שהשרתים של .co.il הם בארץ ולא בחו"ל.

אבל זה מה שנקרא שטויות כאילו (אל תקח אישית אני במצב כזה כרגע ;) )

כמו שאמרו הms israel נמצא תחת השרתים שלהם.

השרתים שלהם מחוברים לשירות AKAMAI (מעין פרוקסי עולמי שבעצם אליו אתה ניגש, אל השרת AKAMAI הקרוב ביותר אליך או משהו כזה) ולהם יש שלוחה בארץ.

אם מישהו יוכל לאשר את דברי ו/או להוסיף דברים על AKAMAI, אשמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי , בעולם ספקיות האינטרנט יש כזה דבר שנקרא פרוקסי שקוף - מדובר בשרת פרוקסי , שכל משתמש מחובר אליו מבלי להגדיר זאת , זה ברמת שרת. כאשר אתה מוריד קובץ פופולרי , לא משנה מאיפה - אתה מוריד אותו מהספקית למעשה.

ככה הספקיות חוסכות ברוחב פס לחול , וממה שידוע לי כמעט כל ספקית משתמשת בזה.

על כן , אף בדיקת רוחב פס היום לא אמינה , מלבד מדידת ביצועים לטווח רחוק , משרתים שונים וקבצים שונים.

יתכן מאוד , כי הספקית מחזיקה בשרת הפרוקסי עותקים של הקבצים שאתה מנסה להוריד וכאשר התומך מבקש ממך להוריד משם ידוע לו כי אתה תקבל את מיטב המהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שאם אני בוחר את הקובץ להורדה, הם תמיד יכולים לטעון שיש עומס על השרת :-\

ד"א, אם באמת לבזק בינלאומי יש את הקובץ שהורדתי על השרתים שלהם, הורדתי במהירות kb/s 25 משרת בארץ >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחובר דרך בזק בינלאומי לאינטרנט המהיר (כבלים), ובזמן האחרון יש לי בעיות מהירות חמורות בשעות העומס.

אצלי זה כבר חצי שנה ואני לא מגזים חצי שנה זה ככה וגם פתחתי על זה תר'ד.

קבלו בדיקה בשעה 18:14 - שעת עומס אופיינית - לפחות בבזק בינלאומי... :-\

C:\Documents and Settings\דודי זנגי>ping www.download.com

Pinging www.download.com [206.16.0.148] with 32 bytes of data:

Reply from 206.16.0.148: bytes=32 time=330ms TTL=241

Reply from 206.16.0.148: bytes=32 time=320ms TTL=241

Reply from 206.16.0.148: bytes=32 time=323ms TTL=241

Reply from 206.16.0.148: bytes=32 time=326ms TTL=241

Ping statistics for 206.16.0.148:

Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 320ms, Maximum = 330ms, Average = 324ms

*בושה לבזק בינלאומי, אמרו לי שתוך חודש חודשיים הם יסדרו את הבעייה פשוט צחקו לי בפנים גועל נפש. אם הייתי יכול הייתי מתנתק מהם ממזמן ןמבקש פיצויים על החרא שהם נתנו לי בחצי שנה האחרונה, אבל מסיבות אישיות אני לא יכול להתנתק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*בושה לבזק בינלאומי, אמרו לי שתוך חודש חודשיים הם יסדרו את הבעייה פשוט צחקו לי בפנים גועל נפש. אם הייתי יכול הייתי מתנתק מהם ממזמן ןמבקש פיצויים על החרא שהם נתנו לי בחצי שנה האחרונה, אבל מסיבות אישיות אני לא יכול להתנתק.

גם אצלי אותם פינגים :-\

יש ימים שמהירות ההורדה שלי בערב היא 10-30 kb/s ואני מחובר בחבילה של 750 (90-100 kb/s) >:(

עצה שלי - תתחיל לנג'ס להם. תתקשר אליהם כל יום, תציף אותם באימיילים. שמעתי כבר על מספיק אנשים שהצליחו לצאת מההתחייבות שלהם לבזק בצורה הזו. אני התחלתי לעשות את זה לא מזמן, ואני מקווה לתוצאות טובות. בינתיים הם הספיקו להאשים אותי או את הכבלים בכל תקלה אפשרית :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...