איך אני מבטל את המשתמשים ב windows xp pro... ??? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני מבטל את המשתמשים ב windows xp pro... ???

Sting

Recommended Posts

כשהתקנתי את ה בטעות רשמתי את השם משתמש ב user 1 במקום בשורה שהיתה למעלה יותר

כך שכל פעם שה עולה הוא נעצר באמצע כדי כאילו לבחור משתמש ואז אני צריך ללחוץ על הסמל וזה נכנס

אז איך אני מבטל את זה כדי שזה יכנס ישר ל ???

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה? למחוק את המשתמש ולהכנס כADMINISTRATOR או פשוט להכנס אוטומטית כאותו משתמש?

לבעיה הראשונה - תעשה LOG OFF, כנס כADMINISTRATOR ואז כנס לcontrol pannel-> Useres ותמחק את המשתמש שיצרת.

לבעיה השניה - תסתכל בת'רד שמדבר על logon אוטומטי כאן בעמוד.

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=4;action=display;threadid=38571

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה שזה יכנס ישר לwindows הבעיה היא שיש לי עכשיו שני אדמינסטרים המשתמש שאני משתמש בוא ועוד אחד שה windows

יצר ואני לא מצליח למחוק אותו ! הוא רושם לי הודעת שגיאה אז איך אני יכול למחוק אותו

ד"א לא הצלחתי לסדר את זה עם השיטות מהלינקים בכל אחת נתקלתי בבעיה אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה LOGOFF מלא (לא switch user), וכנס כADMINISTRATOR.

אם אתה מקבל כל פעם מחדש את הWELCOME SCREEN הטפשי, ולא מצליח להכנס כADMIN, כנס לcontrol panel -> users , שם בחר את change the way users log on ותעיף את שני הV שמסומנים שם.

תעשה LOGOFF ותקבל תיבת LOGON נורמלית כמו שיש ב2000.

עכשיו כנס כ ADMINISTRATOR, כנס ל computer management (כפתור ימני על my computer ואז manage) ובusers and groups -> users תמחק את הUSER הזה שיצרת.

דרך אגב, אם כבר הגדרת הגדרות והתקנת תוכנות על היוזר הזה יש סיכוי שכאשר תמחק אותו יעלמו לך כל מיני הגדרות או יהיו לך ERRORS אז תתכונן להתקנות והגדרות מחדש.

אחרי שתמחק את הUSER הזה, אם עדיין אין לך לוגאון אוטומטי, תנסה שוב לעבוד לפי הלינק בהודעה הקודמת שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...