חיבור כרטיס קול לרסיבר - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור כרטיס קול לרסיבר

locke

Recommended Posts

יש לי כרטיס קול SoundBlaster live 5.1 עם הפאנל מקדימה ורסיבר fr 975 (לא משהו, אני יודע)

כשאני מחבר את הכרטיס קול מהיציאה האופטית של הפאנל לרסיבר אני מקבל רק סטריאו. הדרך היחידה שאני מקבל סראונד זה כשאני משתמש בחיבור האנלוגי של ה- 6 ערוצים.

מה אני צריך לעשות בשביל לקבל סראונד מהחיבור האופטי? אם זה בכלל אפשרי.

יש לי win pro והדרייברים של הכרטיס קול מעודכנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיוונת את הרסיבר למצב DD , בעיקרון הרסיבר צריך להראות לך אינדקציה ש DD עובד

ומוזיקה שומעים רק בסטריאו , אם אתה מתכוון לסרטים אז תשתמש בתוכנת כדוגמת POWER ותגדיר שם את ההגדרות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להעביר סראונד של מחשב דרך יציאה אופטית , אלא רק פס קול 6 ערוצים שהוקלט בפורמט: DOLBY DIGITAL aka AC3,

שזה אומר לרוב פס קול של בלבד , כל השאר רק בסטריאו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל גם כשאני שם סרט שיש לו פס קול 6 ערוצים (DD) אז ברסיבר רשום לי pro logic והוא לא עובר למצב dolby digital .

ולמה אי אפשר להעביר מהיציאה האופטית 6 ערוצים? אפשר אולי דרך היציאה של SPDIF ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לבחור את היציאה הדיגיטלית (SPDIF) בהגדרות תוכנת הDVD בשביל לשמוע דולבי דיגיטל , שמיעת AC3 בסטיראו זה רק משהו בהגדרות.

ואי אפשר להעביר 6 ערוצים נפרדים (PCM) כי אי אפשר , או זוג ערוצים PCM או קובץ AC3 דחוס (שבעצם "קל" הרבה יותר מהזוג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאחד מאיתנו לא הבין את השני. גם כשאני שם סרט עם פסקול DD והרסיבר מחובר מאחת היציאות הדיגיטליות אז אני לא מקבל סראונד, והוא רושם לי ברסיבר pro logic . רק בחיבור האנלוגי של 6 ערוצים אני מצליח לקבל סראונד מלא של 5.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שמישהו קורא משפט כן משפט לא ;)

אתה צריך לבחור את היציאה הדיגיטלית (SPDIF) בהגדרות תוכנת הDVD

את זה ביצעת ?

מהיא תוכנת הדיוידי שלך והאם ניכנסת להגדרות הסאונד ובטאב של הרמקולים בחרת SPDIF או יציאה דיגיטלית ?

(וסטיראו הכוונה פרולוגיק , אותו הדבר בדיוק מבחינת מה שאנו מדברים עליו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...