מה ההבדל בין יציאה קואקסלית לבין אופטית והאם זה ממש משנה? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין יציאה קואקסלית לבין אופטית והאם זה ממש משנה?

Forge

Recommended Posts

יש לי SD 1850 של טושיבה ויש לו יציאה קואקסלית בלבד.

עכשיו אני לא מבין גדול ביציאות וממה שקראתי באינטרנט (ולא כ"כ הבנתי) זה שההתנגדות של האופטי נמוכה יותר (אבל באמת כבל של מטר מה כבר ההבדל) ושבאופטי זה עובר בצורה של אור משמע יש מקודד ביציאה מה- ומפענח ברסיבר.

אני יודע שאצל חבר שלי על ה- RX-V430 הכניסה האופטית מזהה באופן אוט' את סוג שיטת השידור של הסרט(DTS,DD...).

זה כבר יותר בנושא של נוחות אבל עדיין רציתי לדעת האם כניסה קואקסלית מניבה את אותן הפירות. ובכלל האם שווה לי להחליף לDVD עם יציאה אופטית.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביציאה אופטית אין קשר חשמלי בין הרכיבים המחוברים ולכן לא יכולות להתווסף לאות הפרעות.

בניגוד מחיבור קואקסיאלי שהוא מושפע מאורך הכבל והשדות החשמליים מהסביבה שבה הוא עובר.

לכן חיבור אופטי איכותי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי SD 1850 של טושיבה ויש לו יציאה קואקסלית בלבד.

עכשיו אני לא מבין גדול ביציאות וממה שקראתי באינטרנט (ולא כ"כ הבנתי) זה שההתנגדות של האופטי נמוכה יותר (אבל באמת כבל של מטר מה כבר ההבדל) ושבאופטי זה עובר בצורה של אור משמע יש מקודד ביציאה מה- ומפענח ברסיבר.

אני יודע שאצל חבר שלי על ה- RX-V430 הכניסה האופטית מזהה באופן אוט' את סוג שיטת השידור של הסרט(DTS,DD...).

זה כבר יותר בנושא של נוחות אבל עדיין רציתי לדעת האם כניסה קואקסלית מניבה את אותן הפירות. ובכלל האם שווה לי להחליף לDVD עם יציאה אופטית.

תודה

לי יש כניסה ויציאה מהרסיבר לDVD קואקסלית (אבא שלי קנה את זה),

הכניסה קואקסלית מזהה אוטומטית ללא שום כל בעיה את שיטת השידור אז שזה לא אמור להוות בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני מבין שבאמת אין טעם לרוץ ולהחליף את המכשיר לאחד עם יציאה אופטית. (אין לי תחנת שידור לחלל בחדר ;) ואורך הכבל לא יעלה על 1 מ', או שיש רכיבים אחרים אחרים שממש גורמים לעיוותים רציניים).

עוד דבר קטנטן, מישהו יודע איך ה- הזה - TOSHIBA SD 1850 טוב? רע?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר קנית , מה אתה שואל ? (אם יש לך של 30000 ש"ח או מסך פלזמה איכותי ומערכת של 10000 ש"ח ומעלה , אז פנה למקום מקצועי בשאלה - כל דבר נחות מיזה , אל תהיה מודאג , מספיק שזה חברה איכותית).

בתכלס לא תקבל שום הבדל באיכות בין החיבורים בכל מצב , וזה שקואקסלי תאורטית רגיש יותר להפרעות - אתה לא תקבל שום עיוותים או ירידה באיכות איתו - או שיש שידור , או שיש חוסר שידור , או שתשמע או שבכלל לא. בתכלס אני גם עובד על קואקסלי לאורך 10 מטר על כבל פשוט+ וגם כבל טוב , והכל עובד אחלה , אל תהיה מודאג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gee,Chill out Ice

אפשר לומר ש- 'קיבלתי את המכשיר' וחשבתי אולי להחליף אותו מכיוון שאין לי מושג בנושא ולא ידעתי את טיבו של המכשיר וטיבן של היציאות.

בכל זאת תודה על זה שהבאת את הדוגמא שלך, נראה לי שבעקבותיה אני אשמור אותו אצלי (בתנאי שהוא מולטיזון).

תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...