באיזה פורמטים של סאונד צריך שרסיבר חדש יתמוך? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באיזה פורמטים של סאונד צריך שרסיבר חדש יתמוך?

Crash5

Recommended Posts

אני מעוניין לדעת מהם פורמטי הסאונד הנפוצים ביותר בימינו שרסיברים חדשים צריכים לתמוך בהם.

אם מישהו יכול בנוסף לפנות אותי לאתר שבו יש הסברים לגבי הפורמטים, עד רבה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את שיטת הסאנוד דולב פרולוציק 2 זה הכי חדש בשיטות הסרטים ולא כל הסרטים מגעים אם התמיכה בסאונד הזה :jump: אתה צריך לשמוע כדי להרגיש את ההבדל בין שיטות הסאנוסד האחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את שיטת הסאנוד דולב פרולוציק 2 זה הכי חדש בשיטות הסרטים ולא כל הסרטים מגעים אם התמיכה בסאונד הזה :jump: אתה צריך לשמוע כדי להרגיש את ההבדל בין שיטות הסאנוסד האחרות

:bash:

PL2 זה לא שיטת סאונד! זה לא כמו DTS זה לא כמו AC3 זה DSP שהופך שני ערוצים ל5 ערוצים!

סרט לא צריך להיות מוקלט בPL2 כי PL2 הופך סטריאו ל5 ערוצים כך שכל סרט שמוקלט בסטריאו בעצם מתאים.

מונו הוא פשוט ישדר את אותו הדבר בכל הרמקולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את הPL2 יותר טוב ממה שאתה מדמיין.

אתה סתם זורק שטויות באוויר, אני מכיר את הPL עוד מימי הגירסה הראשונה שהערוץ האחורי היה מונו ועדיין יש לי מגבר שמשתמש בזה ויש לי גם יאמהה חדש עם PL2.

PL2 זה לא שיטת קידוד, אין שמקודדים בPL2, PL2 זה DSP שהופך שני ערוצים לכאילו סראונד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל רסיבר סרואנד תומך בפרולוגיק המקורי.

בתכלס - אם אתה שואל שאלה זאת בשביל לנצל שימוש מקסימלי ולא בשביל להגיד "יש לי" , צריך שיהיה:

פרולוגיק 1/2,

דולבי דיגיטל (AC3),

כניסה ל6 ערוצים נפרדים,

סטיראו בריא וטוב

וזהו

DTS יהיה נחמד אבל גם ככה קשה למצוא רסיבר/DVD בלי DTS ,ונגיד והיה משהו בלי - ההפסד מבחינת שימושיות הוא נמוך מאוד מאוד (ואפילו עוד יותר נמוך אם יש לך מערכת לא משהו וכנ"ל אוזניים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...