למה כל הזמן הוא מעביר לי לבד מ 6 רמקולים ל 2? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה כל הזמן הוא מעביר לי לבד מ 6 רמקולים ל 2?

itaysk

Recommended Posts

קודם כל גם לי יש גם את הבעיה (יש לי Inspire 5300 & Aduigy) וזה קורה במשחקים שלא תומכים מלמעלה מ - 4 רמקולים אז הוא חודר להגדרות ומשנה אותם ל -2 רמקולים או 4 (כמו שצינתי מקודם הכל תלוי במה המשחק תומך),

למשל קח לדוגמא את המחשק Vice City שאני בטוח שהוא מותקן אצלך ואתה משחק בו אז הוא למשל משנה כל פעם מחדש אצלי את הגדרות מ -5.1 ל - 4.1,

בעיקרון אין דרך לפתור את זה (לא שאני מכיר) הדרך היחידה היא להוריד עידכונים למישחקים שבדרך כלל פותרים את הבעיה הזאתי (למשל Mafia עשה לי את אותו בעיה הורדתי עידכון למשחק הבעיה נפתרה).

נ.ב

אם כבר חשבת להוריד עידכון לGTA Vice City שיפתור לך את הבעיה (במידה אם הוא מודכן אצלך) אז יש עידכון אבל הוא לא פותר את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני משחק ב

VICE CITY

כנראה זה זה..

אמרתי לך,

ודרך אגב זה לא כנראה זה בטוח,

תעשה בדיקה קטנה פשוט לפני שאתה מעלה את הVice City תבדוק אם זה מוגדר על 5.1 תעלה את זה ותראה שזה משתנה ל4.1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי בהגדרות של ה-audigy 2 יש תיבת סימון שהגדרות הרמקולים מסתנכרנות עם ההגדרות ב-control panel זאת אומרת אם מוגדר

ב-speaker setting 5.1 או 6.1 ב-control panel יהיה אותו דבר וישאר קבוע אני שזה גם ב-audigy 1 אם לא תוריד את הגירסה

האחרונה של הדרייבר והתוכנות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...